escort alanya

Rüyada “ Söz Kesmek ” Görmek

Söz Kesmek
Rüyada söz kesmek, kişinin çevresi tarafından bir yaşamın hazırlıkları içerisinde olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişiye menfaat sağlayacak işlere yönelmesine, mal ve mülk edineceğine delalet eder.

Rüyada söz kesmek, kişinin çevresi tarafından bir yaşamın hazırlıkları içerisinde olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişiye menfaat sağlayacak işlere yönelmesine, mal ve mülk edineceğine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin önüne çıkacak fırsatları yerinde değerlendireceğine, iş yaşamında günden güne büyüyeceğine, müjdeli haberlere rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya hayır ve kısmet kapılarının açılmasına, övgü ve itibara mahzar olmaya tabir edilmiştir. Rüyada söz kesmek, bazen de neşe ve sevinç duyulacak bir olayı, sevdikleriniz ile paylaşamaya yorulur. Kişinin sevincini paylaştığı insanlardan tebrik ve gurur duyulacak sözler işitmesine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamda atılan her adımda şansının yaver gideceğine, güzellikler içinde olmaya yorumlanmıştır. Konu ile alakalı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Ayrıca bizimle paylaşmak istediğiniz rüyalarınızı yorum kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Söz Kesmek Ne Demek

Rüyada söz kesmek, kazanç sağlanacak işlere yönelmeye, bol para ve mülke kavuşmaya işaret eder. Görülen bu rüya iş yaşamında algılarınızı açık tuttuğunuz sürece, önünüze çıkacak fırsatların varlığına delalet eder. Beklenmeyen süpriz gelişmeler yaşamaya, her şey bitti derken, bir anda herşeyin güzelleşeceğine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin dualarının kabulüne, şükür içerisinde olmak olarak da rivayet olunur. Gördüğünüz bu rüya hoş sözler duymaya, gönlünde olana ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Evlenmek İçin Söz Kesmek

Rüyada evlenmek için söz kesmek, gerçek yaşamda kişinin iş yaşamına delalet eder. Kazanç sağlamak için kurulan iş ortaklıklarına, beraber yol alınan birine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya duygusal yönleri bırakarak, işe odaklanmaya, bir çok kişi ile iş ilişkisinde olmaya rivayet edilmiştir. Rüyada evlenmek için söz kestiğini görmek, kazancın katlanarak çoğalmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin giderek konumunu sağlamlaştırmasına, mevki atlamasına yorumlanmıştır.

Rüyada Tanıdık Biri İle Söz Kesmek

Rüyada tanıdık biri ile söz kesmek, kişinin hanesinde ve iş yaşamında hoş olmayan dedikodulara maruz kalmasına işaret eder. Görülen bu rüya üzüntü ve sıkıntı dolu bir dönem yaşamaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin aile içi sorunlar yaşayacağına, eşi ile arasında gerginlik yaşanmasına tabir edilmiştir. Rüyada tanınmayan biri ile söz kesmek, ise hayra yorumlanır. Kişinin gerçek yaşamda bekar ise, evlenmesine yorulur. Gören kişi evli ise, eşi ile sevgi dolu günler yaşamaya, ilk günkü heyecanı duymaya yorumlanır.

Rüyada Söz Kesmeye Gitmek

Rüyada söz kesmeye gitmek, kişinin onure olacağı bir olay yada hayır işinde öncü olmasına işaret eder. Görülen bu rüya sevilen iki kişi arasında aracı olmaya, tanışmalarına vesile olmaya yorulur. İslami yorumuna göre, gurur duyulacak işler içinde olmaya, hayırda önde olmak olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda kişinin hayallerine bir adım daha yaklaştığı olarak yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.