escort alanya

Rüyada “ Su Bardağı ” Görmek

Su Bardağı
Rüyada su bardağı görmek, görülen rüyalar arasında hayırlı bir rüya olarak kabul edilmek ile beraber kişinin, güzellikler ve hayır içersinde olmasına işaret eder.

Rüyada su bardağı görmek, görülen rüyalar arasında hayırlı bir rüya olarak kabul edilmek ile beraber kişinin, güzellikler ve hayır içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamlarının sorunsuz ilerlemesine delalet eder. Rüyada su bardağı görmek, kişinin şans ve kısmetinin açıklığına, muradına ermesine, geçim derdi yaşamadan hayatını idame ettirmeye tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin ana, babasına karşı saygı ve hürmet içersinde olmasına, onların her daim hayır dualarını almaya rivayet edilmiştir. Rüyada su bardağı görmek, çevre tarafından sevgi, saygı görmeye, şan, şeref sahibi olmaya ve itibar görmek olarak da yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin huzur içersinde bir hayatları olmasına yorumlanmıştır. Rüyada su bardağı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Su Bardağı Görmek Nedir

Rüyada su bardağı görmek, kişinin gönlündeki huzursuzluğa son verecek gelişmeler yaşamasına, yüzünün gülmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kazançlarını alın teri ile helal yollar ile kazanmasına, bereketin daim olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin giriştiği işlerden alnının akı ile çıkmasına, kişinin maddi olarak sabit bir geliri olup yaşamını bir düzen içersine sokmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Su Bardağı Kırmak

Rüyada su bardağı kırmak, rüya sahibinin içini yıllardır kemiren, vicdanen rahatsız olduğu, pişmanlık yaşadığı bir olayı telafi yoluna gitmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hatalarını düzelteceğine, manen huzur ve sukunet içersinde olması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Su Bardağı Yıkamak

Rüyada su bardağı yıkamak, kişinin eski alışkanlıklarını bırakmasına, kendisine yaşam içersinde yeni bir yol tutmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatı ile keskin kararlar almasına, dönüm noktası yaşamasına, iş ve sosyal yaşamında önemli değişikliklere gitmesine yorulur.

Rüyada İçi Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada içi su dolu bardak görmek, akıllıca adımlar atmaya, kısmet ve bereketli bir yaşama sahip olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin huzur içersinde bir ömre sahip olmalarına,  güzel rızıklar ile rızıklanmalarına delalet eder.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içmek, rüya sahibinin yaşadğı acı ve üzüntülere karşı sabır ve metanetli olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayır ve şerrin Yaradan’dan olduğunu bildiğinden sukunet içersinde olmasına, korkularından emin olmaya, hayır ve güzele yönelmesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.