Rüyada “ Su İçmek ” Görmek

Su İçmek
Rüyada su içmek, genel anlamı ile hayra, bereket ve bolluğa yorumlanmış olan bu rüya görülen suyun şekil ve durumuna görede farklı yorumlar içermiştir.

Rüyada su içmek, genel anlamı ile hayra, bereket ve bolluğa yorumlanmış olan bu rüya görülen suyun şekil ve durumuna görede farklı yorumlar içermiştir. Bu rüyayı görenlerin huzur ve mutlu bir ömür sürmesine, hastalıklardan uzak bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada su içmek, kişi eyer başkası tarafından kendisine su verildiğini görür ise, yaşadığı ortamda küçük düşmesine, itibar kaybetmeye işaret eder. Görülen bu rüyada içilen su az ise sıkıntıya düşmeye, bol ise bolluk ve ferah içersinde yaşamaya tabir edilmiştir. Rüyada su içmek, kişi eyer bulanık bir su içtiğini görür ise, hataların bedelini ödemeye yorulur. Aynı zamanda bu rüya günahların kişiye vicdanen rahatsız etmesine yorumlanmıştır. Rüyada su içmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Ayrıca rüyada su görmek makalemizi de okuyabilirsiniz.

Rüyada Su İçmek İslami

Rüyada su içmek islami yorumuna göre, kişinin zorluk ve meşakkatten sonra rahata ermesine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin gönül ferahlaması yaşayacaklarına, afiyet ve sağlıklı bir yaşam süreceklerine delalet eder. Görülen bu rüyada su temiz ve berrak ise, hayır içersinde olmaya, bulanık ise, sorun ve sıkıntılara yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin güzel ve iyiye yönelmelerine yorumlanmıştır.

Rüyada Su İçmek Ama Doyamamak

Rüyada su içmek ama doyamamak, kişinin aile içi problemler yaşamasına, eşinden büyük bir sıkıntı görmesine işaret eder.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek, kişinin sorunlarından kurtulup, rahata, bolluğa nail olması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek, kişinin maddi ve manevi sıkıntılarında arınmasına, gönül hoşluğuna, afiyet ve sağlığa rivayet edilmiştir.

Rüyada Birine Su Vermek

Rüyada birine su vermek, rüya sahibinin birine karşı hayır içersinde bulunmasına, zorda kalmış birine yardım ve destek içersinde olacağına yorulur.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içmek, kişinin gönlünce yaşamasına, dünya nimetlerinden faydalanmaya, bolluğa tabir edilmiştir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içmek, rüya sahibinin ortak olarak girdiği bir işten koyduğu emek ve sermaye karşılığında en büyük pastayı kendisi almasına delalet eder.

Rüyada Şişeden Su İçmek

Rüyada şişeden su içmek, kişinin yaşamını elde ettiği yada aileden kalan büyük miras sayesinde rahat ve lüks içersinde yaşamasına yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.