Rüyada “ Sucuk ” Görmek

Sucuk
Rüyada sucuk görmek iş hayatınızda karmaşık döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada sucuk yemek ya da pişirmek çok büyük bir mirasa konacağınıza işaret eder.

Rüyada Sucuk Görmek

Rüyada sucuk görmek; iş hayatınızda karmaşık bir döneme gireceğinize işlerinizin yoğun ve tempolu olmasından dolayı gerek kendinize gerekse ailenize zaman ayıramayacağınız , çevrenizde olup bitene aldırış etmeden sadece başlamış olduğunuz işi bitirme çabası güdeceğinize yorumlanır. Rüyada sucuk görmek aynı zaman da  ayağınıza gelecek bir kısmete, küçük bir adım atarak bu kısmete yaklaşabileceğinizi, dikkatli olup bu fırsatı yakalamanız gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Sucuk Yemek

Rüyada sucuk yemek; rüya sahibini çok büyük bir mirasa konup hayatının bir anda değişeceğine serveti sayesinde imkansız gördüğü her şeyi elde edebileceğine fakat cimriliği ve aç gözlülüğü yüzünden çevresindeki ona yakın olan dostlarını da kaybedeceğine her şeyi kazandım derken farkında olmadan tüm dostlarının kaybetmesine işaret eder. Rüyada sucuk yemek ya da yediğini görmek kolaylıkla elde edilecek olan haram kazanç olarak ta yorumlanır.

Rüyada Sucuk Pişirmek

Rüyada sucuk pişirmek; kişinin başına gelecek olan en güzel rüyalardan biridir. Kişinin tüm sıkıntılarının son bulacağına hanesine bolluk bereketin gireceğine, istediği güzel mutlu zengin hayata kavuşacağına, ailesiyle birlikte uzun süreli tatile çıkacağına, eline geçecek olan parayı sadece kendi çıkarları uğruna değil yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi kişilere karşıda kullanacağına,  bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği itibarlı mertebeye, sıkıntılarının sonunda özlediği rahata, kaprisli bir amire yorumlanır.

Rüyada Sucuk Satın Almak

Rüyada sucuk satın almak; rüya sahibinin yeni bir iş hayatına başlayacağına eski talihsizliklerinden kurtulup kendine daha güzel yep yeni bir sayfa açacağına dostlarıyla olan ikili ilişkilerinde daha titiz davranıp yeni hayatında yaptığı her işe titizlikle yaklaşıp kendini sadece o işe adayacağına işaret eder. Rüyasında sucuk satın almak aynı zaman da cefa çektikten sonra gözlediği başarıya, cefa çekerek kazandığı şöhrete, yardım alarak elde ettiği rahata, parasal yükü olan bir kimseden yakasını kurtarmaya, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği mülke yorumlanır.

Rüyada Kangal Sucuk Görmek

Rüyada kangal sucuk görmek; rüya sahibinin uzun süredir maddi ve manevi destek alarak çözmeye çalıştığı çıkılmaz bir işin zor da olsa  sonuna yaklaştığına  az da olsa huzura kavuştuğuna işaret eder. Rüyada kangal sucuk görmek bazen de sorunların ve sıkıntıların kısa süre içinde ve herhangi bir sorun yaşamadan çözüme kavuşturulacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada Pişmiş Sucuk Görmek

Rüyada pişmiş sucuk görmek; rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına dertlerinin sona ereceğine işlemiş olduğunuz günahlarınızdan tövbe edeceğinize doğru yolu bulup Mevlanın mümin kulları arasına gireceğine işaret eder. Rüyada pişmiş sucuk yemek; çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği feraha, sıkıntılarının sonunda hak ettiği toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı hayra, zorluklarla mücadele ederek kazandığı toplu mala, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği haysiyete anlamını ifade eder.

Rüyada Çiğ Sucuk Görmek

Rüyada çiğ sucuk görmek; ticari problemlere, korktuğu şeyden emin olmaya, korkulanın gerçekleşmesine, sırların açığa çıkmasına, düşmanlığını saklayan insana yorulur. Bazen de ulemalar şöyle derler: Görülen rüya zorlukla gözlediği toplu mala, uğraşlarının sonunda ümit ettiği paraya, zahmetle umduğu toplu paraya, sıkıntı çekerek kazandığı az olan kazancının artacağına yorumlanmaktadır. Rüyada çiğ sucuk yediğini görmek, işlerinizin yarım kalacağına, sonuca bir türlü eremeyeceğinize, yaptığınız hatalardan dolayı büyük pişmanlıklar duyacağınıza işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. seyfullah kılıç dedi ki:

    arkadaşlar buhayatta başıma gelen en büyük korkun olay rüyam da sucuk soyarak yemek oldu öyleki sabah daha uyanır uyanmaz evdekilere sormak istadim kim sucuk pişirdi diye fakat buna zaman kalmadan felaket geldi bacım kapımızda kuzune sobayı yakmaya çalışırken motorum için almış olduğum yağkarışımı benzini soba yakmak için kullanmış fakat farına sonradan varmışki bidonun ağzı tutuşmuş bıraktığı yerde bidon genleşmiş yanıyordu bacımsa oda tarzı sundurmanın içkısmına kaçmış bağırıyordu daha yüzümü yıkamamıştım feryadına koştum birhamlede bidonu tutup dışarı atmak isdedim fakat olanlar oldu erimiş bidonda 5 litre benzin çektiğim anda yayıldı bense bir cehennemin ortasında kalmıştım yanıyordu öyleki yanmak nekelime eriyordum canımın acısını unutup bacımı unutamadım gözümü kapadım ellerimle heryerim yaıyordu bacımı arıyordum göremiyordu sesine gitmeye çalışıp ona dokundum heryanım yanıyordu alevler tavana vurup geri dönüyor üzerimdeki pijamalarım canıma yapışmış kaynıyordum bacımı ian kuvvetimle bir hamlede dışarı attım ona hiç birşey olmadı fakat ben yolu bulamadın nereye koştum sa çarpıp yandı etlerim döküküyordu yazma sebebim dırama yapmak dil sadece rüyanın anlamını tam anlamıyla anlamanız açısın dsan yardımcı olmak allahım kimseye böyle bir acı yaşarken yaşatması kardeşlerim olaki burüyayı gördünüz lütfen zaman geçimeden sadaka verin lütfen allah yarımcınız olsun bayramınız mübarek olsun