Rüyada “ Sulama ” Görmek

Sulama
Rüyada sulama görmek, kişinin iş yaşamı ile ilgili düşüncelerini hayata geçireceğine işaret eder. Görülen bu rüya atılım içinde olmaya, hayali kurulan projelere imza atmaya delalet eder.

Rüyada sulama görmek, kişinin iş yaşamı ile ilgili düşüncelerini hayata geçireceğine işaret eder. Görülen bu rüya atılım içinde olmaya, hayali kurulan projelere imza atmaya delalet eder. Kişinin aldığı kararların yerinde olmasına, yaptığı işlerde yakınlarının desteğini alıp ilerleyeceğine tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya hak yolunda olduğunuza, dini vecibeleri yerine getirmek olarak yorumlanır. İzlenilen yolda ilerlemeye, yapılan atılımların, verilen emeklerin karşılığını almaya rivayet edilmiştir. Bazen de kişinin ailesi üzerinde olan sorumluluklarını tam manası ile yerine getirdiğine, çocuklarına iyi bir insan olmayı öğütlediğine yorulur. Düzgün ve taktir edilen bir hayata sahip olmaya, saygı ve sevgi görmeye yorumlanmıştır. İnsanlar arasında güven duyulan biri olarak bilinmeye vesiledir.Rüyada sulama görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Sulama Görmek Ne Demek

Rüyada sulama görmek, başarılara imza atılacağına, tanınan biri olmaya işaret eder. Ticaret erbabına, yapılan işin hakkının verildiğine, yapılan meslekte uzmanlaşmaya delalet eder. Gördüğünüz bu rüya güzel kazanımlar elde etmeye, hayal edilen yaşama sahip olmaya tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya öğretici konumunda olmaya, yol gösteren, ilim irfan sahibi birine yorumlanır.

Rüyada Bahçe Sulama

Rüyada bahçe sulama, kişi rüyasında kendi bahçesini suladığını görür ise, aile içi olumsuzlukların son bulmasına işaret eder. Görülen bu çözümsüzlüklerin son bulmasına, anlaşmazlıkların sona ereceğine delalet eder. Gören kişi rüyasında başkasının bahçesini suladığını görür ise, bu kişiden maddi ve manevi anlamda destek görmeye yorulur.

Rüyada Sulama Kanalı Görmek

Rüyada sulama kanalı görmek, rüya sahibinin geçmişte ufak çaplı yaptığı yatırımların büyük değerler kazanacağına işaret eder. Görülen bu rüya şansın ve bahtınızın yaver gideceğine, girilen işlerde yüzün gülmesine, geniş maddi olanaklara sahip olunacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek sulamak, kişinin hedeflerine ulaşmasına, istediği konum ve mevkilere ulaşacağına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya bolluk içinde geçirilecek bir seneye, birikim yapmaya, huzur içinde olmaya tabir edilmiştir. Aynı zamanda gören kişinin neşe duyacağı, gönlüne su serpecek bir müjde almasına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.