Rüyada “ Sünger ” Görmek

Sünger
Rüyada görülen sünger döşek hayırlı ve güzel haberlerin geleceğinin müjdesi olarak bilinir. Aynı zaman rüyada görülen sünger yatak la yorumu aynıdır.

Rüyada Sünger Görmek ; Rüyada görülen sünger denizin derinliklerine dalarak sünger çıkarttığımızı görmemiz, bilinmeyenle yüz yüze gelme cesaretimizi vurgular. Bu aynı zamanda, kendimizde daha önce fark etmediğimiz niteliklerle karşılaşmamız anlamına gelebileceği gibi, yetenek ve kapasitemizin sınırlarını zorlayacağımızı da gösteren olumlu bir unsurdur. Sünger satın aldığımızı görmemiz, yeni bir dil ya da dans öğrenmek gibi kendimizi geliştirmemizi sağlayacak uğraşılara olumlu yaklaştığımızı gösterir. Banyo yaparken bir süngerle vücudumuzu temizlediğimizi görmemiz, çoğunlukla, sağlık durumumuzla ilişkili düşünülür. Süngeri sabunla köpürtmeniz, çok çabuk yitirilebilecek ve bu nedenle, fazla değer verilmemesi gereken şeyleri simgeler.

Rüyada Bulaşık Süngeri Görmek ; Rüyada görülen bulaşık süngeri maddi ve manevi bereketin izin açılacağına ve haneye huzurun gireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşantısında değişikliklerin de olacağına ve bu değişiklikler hayatına yön vereceğine yorumlanır.

Rüyada Sünger Yatak Görmek ; Rüyada görülen sünger yatak kişinin rahatlığına sağlığına ve hastalıklarından kurtulup şifaya kavuşacağına yorumlanır. Aynı zaman da eşi ile ilgili ilişkilerinin düzene gireceğine ve huzura yorumlanır.

Rüyada Sünger Döşek Görmek ; Rüyada görülen sünger döşek hayırlı ve güzel haberlerin geleceğinin müjdesi olarak bilinir. Aynı zaman rüyada görülen sünger yatak la yorumu aynıdır.

Rüyada Deniz Süngeri Görmek ; Rüyada görülen deniz süngeri denizden çıkarılmış ise rüya sahibinin bol kazançlı bereketli işleri gireceğine  ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret. Bu yönde yapmış olduğu başarılardan dolayı çevresinde ve ailesinde sözü dinlene itibar eden kişi olarak ta yorumlanır.

Rüyada Pamuk Yatak Görmek ; Rüyada görülen pamuk yatak rahata huzura ve güzel bir yaşantınızın olacağına tabir edilir. Aynı zaman da rüyada görülen pamuk yaatak rüyayı gören kişi hasta ise şifaya kavuşacağına da yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.