Rüyada “ Sürahi ” Görmek

Sürahi
Rüyada sürahi görmek, çok hayırlı bir rüya olup rüya sahibi için bolluk, bereket, hayır işlerine, rahat bir yaşama ve gönül ferahlığına işaret eder.

Rüyada sürahi görmek, çok hayırlı bir rüya olup rüya sahibi için bolluk,bereket, rahat bir yaşam ve gönül ferahlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatlarında dert ve tasa görmeyeceklerine delalet eder. Rüyada sürahi görmek, kişinin yüreğini ferahlatacak dert ve tasalarından kurtaracak çok iyi haber alacağına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaşamında bol rızka, mal ve mülke yorumlanır. Rüyada sürahi görmek, yardımsever birine, yedirip içermeyi seven birinin varlığına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin alacağı güzel havadisle deyim yerindeyse yüreğine su serpileceğine yorulur. Rüyada sürahi görmek bolluk ve bereketin habercisi olup kazançlı günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada sürahi görmek ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Sürahi Görmek İslami Yorumu

Rüyada sürahi görmek islami yorumuna göre, rüya sahibinin yapmış olduğu hayır ve hasenat dan dolayı içinin huzur ve neşe ile dolu olduğuna yorulur. Bu rüyayı görenlerin yaşamında bolluk ve bereketin eksik olmayacağına iş ve özel yaşamında huzuru yakalayacağına işaret eder. Büyük islam alimlerine göre bu rüya kişinin temiz bir kalbe sahip olduğuna ve din ilimlerini öğrenmesindeki maharet olarak tabir etmişlerdir.

Rüyada Su Dolu Sürahi Görmek

Rüyada su dolu sürahi görmek, rüya sahibinin iş hayatında atacağı girişimlerin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin uzun emek ve zaman harcayarak adım attığı tüm işlerinde başarıyı yakalayacağına şans ve talihin kişiden yana olduğuna rivayet edilmiştir.

Rüyada Boş Sürahi Görmek

Rüyada boş sürahi görmek, kişinin yaşamında çok olmasını istediği ve hırs yaptığı şeyler yüzünden yanlış adımlar atacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin boş hayal ve heva peşinde olduğuna kazanma hırsı yüzünden aile içi problemler yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bir boşluk duygusu içersinde olup huzursuzluk yaşadıklarına yorumlanır.

Rüyada Kırık Sürahi Görmek

Rüyada kırık sürahi görmek, rüya sahibinin dost görünümlü düşmanlarla arkadaşlık yaptığına ve bundan büyük zarar ve hayal kırgınlığına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin bundan sonraki yaşamlarında herkese karşı ön yargılı olacaklarına ve şüpheci bir yaklaşım içersinde olmaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.