Rüyada “ Süs Balığı ” Görmek

Süs Balığı
Rüyada süs balığı görmek neye delalet eder. Rüyada süs balığı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada Süs Balığı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Süs Balığı Görmek 

Rüyada süs balığı görmek: kısmetlere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler bekarsa hayalini kurduğu birisiyle karşılaşır hayatlarını birleştirirler. Eğer evli bir kimse ise dünya tatlısı hayırlı sağlıklı bir evlada sahip olur. Rüyada süs balığı gören ya da yakalayan kişi hayatının en büyük fırsatıyla karşılaşır. Rüyada süs balık yemek, maddi konularda ferahlamaya, sıkıntıdan kurtulmaya ve kişinin başına gelecek sevindirici havadislere yorumlanır. Rüyada süs balığı görmek, bazen de temiz kalpli dürüst açık sözlü insanlarla aynı ortamda bulunmaya tatil amaçlı kısa süreli seyahatlere çıkmaya Allah katında kulluk vazifelerini yerine getirerek Mevlanın mümin kulları arasına girebilmeye işaret eder.

İslami rüya alimlerine göre rüyada süs balığı görmek: balık sembolleriyle aynı yorumu içeren süs balığı genel olarak kısmeti, şansı, helal yollarla kazanılmış olan malı ifade etsede balığın şekli büyüklüğü  rengi de bir çok anlamı biçinlendirmektedir. Örneğin büyük balık yüklü miktarda paraya yorumlanır ken görülen renkli küçük balıklar hayatınızda zaman zaman yaşayacağınız küçük sevindirici olaylara işaret eder.

Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada süs balığı görmek: İmamı nablusi şöyle diyor, rüyada balık yada süs balığı görmek, halk arasında sevilen sayılan kişi olacağınıza ve rızkınızı artacağına aynı zamanda malınızın ve mülkünüzün artacağına yorumlanır.

Rüyada Süs Balığı Yemek 

Rüyada süs balığı yediğini görmek: rüya sahibinin bir çok başarılı işlere imza atarak kendisini iş konusunda her anlamda geliştireceğine, kısa zamanda makam yönünden yükselerek hayalini kurduğu mevkiye ulaşacağına işaret ederken bu rüya kişinin aynı zamanda kısmet kapılarının açılarak yakın zamanda hayırlı bir evliliğe doğru adım atacağına yorumlanır.

Rüyada Süs Balığı Almak

Rüyada süs balığı aldığını görmek: kişinin aklı ve mantığı sayesinde kısa zaman da parlayarak zorlu bir çok işin üstesinden geleceğine, devlet makamında yer alıp insanlara faydalı bir çok işte vesile olacağına, eline geçecek olan bir miktar parayla maddi sıkıntılarına çözüm bularak rahata ereceğine işaret eder. Rüyada balık almak, başka bir değişle hanenizde mutluluğun, huzurun, sağlığın bir ömür sürüp hayatınızın her köşesinin doluyor dolu geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Süs Balığı Satmak 

Rüyada süs balığı sattığını görmek: kazançlı yatırımlar yapmaya, elinizdeki malınızın kıymetini bilmeye, hanenize helal lokma götürüp haramdan ve kötülüklerden uzak durmaya yorumlanır. Rüyasında süs balığı satan kimse insanların malına gözü dikmeyen, ekmeğinin peşinde koşan, yatırımlarını ileriye dönük olacak şekilde yapan akıllıca, dürüst kimselerdir. Rüya alimlerimiz bu rüyalar hakkında genel olarak rızk peşinde koşma, helal yollarla kazanç elde etme,aile içinde huzurun hiç bozulmaması şeklinde gösterir.

Rüyada Süs Balığı Öldürmek 

Rüyada süs balığı öldürdüğünü görmek: balık rüyalarının tersine kötülüğe ve şerre işaret eden bu rüya kişinin huzurunun kaçarak her konuda başarısız ve mutsuz olacağına, eline geçecek olan fırsatları değerlendiremeyerek maddi kayıplar vereceğine, ailesiyle sürekli tartışma halinde olup kısa zaman da ayrılıkların yaşanmasına vesile olacağına yorumlanır.  Bu rüya aynı zamanda sevdiğinizi bir kimseyi kaybederek hane içinde ölümün meydana geleceğine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Süs Balığı Görmek 

Rüyada ölmüş süs balığı görmek: evlilik yıldızınızın bağlı olduğu ve bekar bir kişi iseniz evlenemeyeceğine evli olan kişi ise rüyasında ölü süs balığı görmesi tüm kısmetlerinin kapanacağına ve işlerinde maddi zararlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada ölü süs balığı görmek, kısmetsizlik olarak bilinir ve rüya sahibinin maddi ve manevi zararlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yavru Süs Balığı Görmek 

Rüyada yavru süs balığı görmek: hakkınız olan bir malın ailenizle adaletli bir şekilde paylaşacağınız uzak bir yerden gelen kısmete yorumlanır. Rüyada küçük yavru süs balığı görmek, maddi kısmetlerinizin az az ve parça parça geleceğine yaptığınız işlerde büyük kar sağlayarak elde ettiğiniz tüm kazançlarınızı yatırımlı işlerde kullanacağınıza tabir edilir.

Rüyada Mavi Süs Balığı Görmek 

Rüyada mavi süs balığı görmek: farklı şekillerde tabir edilen mavi süs balığı kişinin kısmetine, hanesinde yaşayacağı huzura ve bolluğa yorumlanır ken bazen de olumsuzluklara kötü gidişe kişinin yaşayacağı talihsiz ve tatsız olaylara yorumlanır. Rüyasında mavi süs balığı gören kimse yakın zamanda sevdiği kişiyle dünya evine girer, iş hayatında yaşadığı tatsız olaylar son bulur, kalplerini kırdığı bir çok kişinin gönlünü alarak hatasını telafi ettirir.

Rüyada Akvaryum Görmek 

Rüyada akvaryum görmek: rüya sahibinin kendisinin ve ailesinin bir ömür zengin muhabbetli ve bereketli ömür yaşayacağına tüm sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Rüyada akvaryumda süs balığı görmek, zenginlik ve ihtişamdan ömür boyu rahatlık ve esenlik ile yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Turuncu Süs Balığı Görmek 

Rüyada turuncu süs balığı görmek: hemen hemen aynı sembolleri ifade eden süs balıkları rengine görebildim de farklı şekilde ifade edilir. Örneğin rüyada görülen kırmızıya balık aşkı, mavi balık bol kazanca işaret gösterirken turuncu süs balığı ise hastalıklardan kurtulmaya, iş hayatınızda yükselmeye, sağlıklı mutlu sürecek olan hayata yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Süs Balığı Görmek

Rüyada kırmızı süs balığı görmek: hayırlı kısmete, gelecek olan misafire, iş hayatında mevki yönünden yükselmeye, hayatı boyunca maddi ve manevi anlamda çekmeyerek refaha huzura ermeye işarettir. Bazende rüyada kırmızı balık beslediğini görmek, sıkıntı çekerek hasret duyduğu toplu kazanca, zamanla ulaştığı mevkiye, yenilgiden sonra ulaştığı toplu mala, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu beceriye, uğraş vererek hak ettiği toplu kazanca şeklinde yorumlanır.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek: bir çok şekilde yorumlanır ve genel manası ise hayırlı bir kısmet, hayırlı bir haber ve hayırlı bir işe tabir edilir. Bekar bir kimsenin rüyasında balık görmesi hayırlı bir kısmet ile tez bir vakit içerinde evleneceğine yorumlanır. Rüyada evli birinin rüyada balık görmesi hayırlı bir haber alacağı ve erkek bir evladının olacağına tabir edilir. Bazı rüya yorumlarında ise rüyada balık görmek, işlerinizde gösterdiğiniz başarının ve uğraşınızın meyvesini toplayacağınıza delalet eder.

Rüyada Süs Balığı Görmenin Psikolojik Anlamı 

Rüyada süs balığı görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren süs balığı rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Süs balığı sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.