Rüyada “ Sütyen ” Görmek

Sütyen
Rüyada süt yen görmek rüya sahibinin koruma iç güdüsünün yüksek olduğuna ve bu duyguyla hareket ettiğine delalet eder.

Rüyada Sütyen Görmek; Rüyada sütyen görmek rüya sahibinin koruma iç güdüsünün yüksek olduğuna ve bu duyguyla hareket ettiğine delalet eder. Rüya sahibi iş hayatından da aile hayatında da korumacı yanı ile hareket eder. Bu durum yaradılışında vardır ve koruma iç güdüsü çok baskındır. Rüyasında süt yen gören kişinin garantici olduğu yorumu yapılır. Yani, kazancına ya da sevdiklerine zarar gelecek hiçbir işe yanaşmaz, zarar göreceğini düşündüğü kimseleri de çevresinde bulundurmaz. Süt yen aynı zamanda rüya sahibi için güven, mutluluk ve sağlık anlamına gelir. Bu kişiler emin olmadığı hiç bir işe yönelmezler kılı kırk yapan kişiler olarak bilinirler.

Rüyada Sütyen Almak; Rüyada sütyen almak süt yen almak iki farklı şekilde yorumlanır eğer süt yen renkliyse bu kişinin iş hayatında renkli dönemler geçireceğini makam ve mevki yönünden yükseleceğine ve bu yükselişin güzel haberlerin getiricisi olacağına söylenir. Eğer renksiz kara ise bu rüya sahibinin iş ve özel hayatında sorunlar la karşılaşacağını ve çıkış yolu arayacağını işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında duraksama noktasına gelmiş olup çıkmazlara girmiştir. Rüyada kirli sütyen görmek, gizlenen bir sırrın açığa çıkmasına, zor durumda kalmaya rivayet edilir.

Rüyada Süt yen Askısı Görmek; Rüyada sütyen askısı görmek rüya sahibinde  sonu hayırlı ve güzel bitecek olaylar yaşamaya, ya da rüya sahibine mutluluk getirecek ve mutluluğunun daim olmasını sağlayacak kişi ile karşılaşmaya tabir edilir.Kısaca özetlersek askı görmek rüya sahibinde hayırlı bir eşe mutlu ve huzurlu bir dönemin gireceğine işarettir.Aynı zamanda rüya sahibinin yapmış olduğu işlerde de de makam ve mevki olarak yükseleceğini de işarettir.

Rüyada Sütyen Takmak; Rüyada sütyen takmak rüya sahibinin olmayacak olan hayali bir işin peşinden koşmasıyla yorumlanır. Rüya sahibi hayalini kurduğu fakat gerçeklemesi mümkün olmayacak olan bir işin peşinden koştuğunu ve bu iş yüzünden hem çevresine karşı hemde ailesine karşı kalpler kırdığını ve sonunda kurduğu bu hayalin gerçek olmadığını işaret eden rüyadır. Aynı zamanda süt yen takmak hayırlı yeni bir işe atılmak olarak ta gösterilir. Rüyada sütyen takmadığını görmek, rahatlığa, zorluklardan ve sıkıntıdan kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Sütyen Çıkarmak; Rüyada sütyen çıkarmak keyfe ve rahatlığa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi için uzun zamandır ağırlık yapan ve kafasını kurcalayıp duran bir işten kurtularak bacaklarını uzatıp, sırtına yaslanarak, uzun zamandan beri beklediği ve özlediği huzura kavuşması anlamına gelir. Kişide başında olan bir sıkıntının giderilmesi ve bunun vermiş olduğu rahatlığı olarak gösterilir. Kişi iş hayatında ki olumsuzluklardan kurtulmuş olup derin bir nefes almış rahatlığın verdiği keyfi yaşıyordur. Rüyada sütyen kaybetmek, çaresizlik yaşamaya, kişinin kendisini rahatsı hissetmesine yorulur. Aynı zamanda yaşanılan olumsuzluklar yüzünden belli bir müddet mutsuzluk yaşamak olarak da açıklanır.

Rüyada Sütyen Denemek; Rüyada sütyen denemek rüya sahibinin planlamadığı has bel kader gireceği bir iş anlamına gelir. Bu iş için ayırdığı sermayeyi zaten gözden çıkarmış ve bu işe ya tutarsa gözüyle bakarak girmiştir .Süt yen denemek bir nevi kumar olarak ta bilinir yani kişinin ya çıkarsa sözüyle dediği gibi boş hayal peşinde koşmak gibi görülür. Rüyada sütyen hediye görmek, kişi havadan gelen parayla olmayacak hayali bir işe girer kendine teselli olarak ta paranın havadan geldiği düşüncesiyle yaklaşıyor olmasıdır kişi bir şey kaybetmediğini hayal ederek yaklaşır.

Rüyada Pembe Sütyen Görmek

Rüyada pembe sütyen görmek, yaşama olumlu ve pozitif düşünceler ile bakmaya tabir edilir. Gören kişinin hayallerinin istekleri doğrultusunda gerçekleşeceği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada beyaz sütyen görmek diyadinnet yorumuna göre ise, şans ve kısmet açıklığına, iyi ve temiz kalpli olmaya yorumlanmıştır. Rüyada mavi sütyen görmek, uhrevi olarak huzur ve sükunet içinde olmaya vesiledir. Görülen bu rüya, iç rahatlığına, sıkıntıların geride kalmasına yorulur. Rüyada mor sütyen görmek ise, gelişen olayların fazlaca kafaya takıldığını bildirir. Gerçekte aşılması mümkün olan ufak sorunları bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Moon Lee dedi ki:

    Merhaba, Dün gece rüyamda işyerinden erkek arkadaşımızın kırmızı sütyen taktığımızı gördüm. Yanında oldun bayan müdürümüz var beni çağırıyor.. “Kızım gel arkadaşına sünyeni giymesi için yardım et” diyor bunun manası nedir acaba