escort alanya

Rüyada “ Tabak Kırılması ” Görmek

Tabak Kırılması
Rüyada tabak kırılması görmek, geçmiş döneme ait sorun ve sıkıntıların son bulmasına, kişiye üzüntü ve tasa veren olumsuzlukların geride kalmasına delalet eder.

Rüyada tabak kırılması görmek, geçmiş döneme ait sorun ve sıkıntıların son bulmasına, kişiye üzüntü ve tasa veren olumsuzlukların geride kalmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin üzerinde uğursuzluğuk ve belaların son bulmasına, hüznün dağılıp, yerini neşe ve sevincin alması olarak da tabir edilmiştir. Rüyada tabak kırılması görmek, yaşanan aksiliklerin son bulmasına, bozulan yaşam düzeninin tekrar düzeleceğine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşama dair umutlarının tekrar canlanacağına, geleceğe dair güzel düşünceler içersinde olmaya işaret eder. Rüyada tabak kırılması görmek, kişinin maddi ve manevi anlamda daha iyi bir yaşama kavuşmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüya yeni bir düzen kurmaya, eskinin olumsuzluklarını geride bırakmaya yorumlanmıştır. Rüyada tabak kırılması görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tabak Kırılması Görmek Nedir

Rüyada tabak kırılması görmek, yarınlara umutla bakamaya, iş ve aile yaşamında huzur ve bereket içersinde olmaya işaret eder. Rüyada tabak kırılması görmek, bazı alimlere göre ise, kişinin aileden yada arkadaş çevresinden birinin kalbini kırmaya, hoş olmayan sözler etmeye delalet eder. Bazen de rencide edici tavırlar içersinde olmaya, kişiye gönül koyan kişilerin olmasına rivayet olunur.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını görmek, aile içi yaşanacak problemre, kavga ve kırgınlıklara işaret eder. Görülenbu rüya yakın çevreden birini sözlü yada fiziksel olarak üzecek davranışlarda bulunmaya, kalp kırgınlığına tabir edilmiştir.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek, kişi için hayır olara tabir edilmiş olan bu rüya, kafa karışıklığının son bulmasına, bir takım sorunların çözüme ulaşmasına işaret eder. Görülen bu rüya hanede ve iş yaşamında bolluğa yorumlanır.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Rüyada boş tabak görmek, kişinin kendi ile hayatını sorunlar içersine çekmesine, yanlış yollara başvurup hataya düşmeye işaret eder. Bu rüya rızkın azalmasına, iş yaşamında ki maddi sorunlara yorumlanır.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada porselen tabak görmek, güzel bir müjdeye nail olmaya, hayırlı haber almaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin güzel bir konuma ulaşmasına, yada sevineceği bir hediye almasına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.