escort alanya

Rüyada “ Tabak Kırmak ” Görmek

Tabak Kırmak
Rüyada tabak kırmak, keder ve üzüntüye tabir edilmiş olan bu rüya, kişinin iş ve özel yaşamına dair sıkıntılara yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada tabak kırmak, keder ve üzüntüye tabir edilmiş olan bu rüya, kişinin iş ve özel yaşamına dair sıkıntılara yaşamasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya hayallerin hüsran ile sonuçlanmasına, büyük umutlar beslenerek girilen işlerden maddi zarar yaşamaya delalet eder. Rüyada tabak kırmak, yaşanan olumsuzlukların kişiyi gergin bir ruh hali içersinde bırakacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ailevi olarak da huzursuzluk yaşamasına, üst üste gelen sıkıntıların kişinin moralini bozup, üzüntü yaşamasına tabir edilmiştir. Rüyada tabak kırmak, dert ve tasa yaşamaya, sevilen birinin gönlünü kırmaya, hoş olmayan sözler etmeye yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya, hatalı davranışlar sergilemek olarak da yorumlanır. Rüyada tabak kırmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tabak Kırmak Ne Demek

Rüyada tabak kırmak, hüzne işaret eden bu rüya, gönül kırmaya, ssygı duyulan birine karşı hatalı davranışlar sergilemeye işaret eder. Görülen bu rüya yaşanan olumsuzluklardan pişmanlık yaşamaya fakat telefisi olmayan işler içersinde olmak olarak da tabir olunur. Rüyada tabak kırmak, bazen de zor ve meşekkatli bir yola çıkmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını görmek, güven duyulan kişilerden ihanet görmeye, hoş olmayan sözler işitmeye rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin beklenmedik şekilde olumsuzluklar yaşamasına, maddi ve manevi anlamda kötü geçecek bir döneme delalet eder.

Rüyada Cam Tabak Kırmak

Rüyada cam tabak kırmak, rüya sahibinin tekrar ayağa kalmak, düze çıkmak adına iş yaşamında büyük riskler alıp, atılım gerçekleştireceğine işaret eder. Gören kişilerin kendisi için son çare ve umut olarak gördüğü bir işe olanca gücü ile emek ve çaba vereceğine yorumlanır.

Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Rüyada porselen tabak kırmak, kişinin sonradan pişmanlık duyacağı bir iş yada davranış içersinde olmasına işaret eder. Gören kişilerin bütün eleştirilere rağmen kendi bildiğini yapacağına, çevresindekileri üzüp, sıkıntıya sokacağına fakat sonradan hatasını anlayıp af dilemek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Tabak Bardak Kırmak

Rüyada tabak bardak kırmak, tabak kırmak rüyası ile benzer anlamlar içermek ile beraber, kişinin iş yaşamında durgunluk yaşamasına, maddi olarak borçlanmasına işaret eder. Görülen bu rüya uyarı niteliğinde olup, kişinin yaşanacak olumsuzluk ve mali krizlere karşı hazırlıklı olması gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Yanlışlıkla Tabak Kırmak

Rüyada yanlışlık ile tabak kırmak, kişinin istemeden bir takım yanlış işlere gireceğine işaret eder. Gören kişilerin gittiği yolun yanlış olduğunu anlayıp, hatalarını telafi yoluna gideceğine yorumlanır.

Rüyada Tabak Fırlatmak

Rüyada tabak fırlatmak, rüya sahibinin hiç ummadığı biri tarafından kandırılıp, zarar göreceğine işaret eder. Kişinin bu olay karşısın da adeta yıkılacağına, sert tepki göstereceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.