Rüyada “ Tabanca ” Görmek

Tabanca
Rüyada tabanca görmek neye delalet eder. Rüyada tabanca görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada tabanca görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada Tabanca Görmek; hayır ve kısmete yorumlanır. Rüyada kişinin üzerinde tabanca olduğunu  görmesi şan, şeref, mevki ve makam, itibar yönünden yükseleceğine, iş hayatında yeni büyük atılımlar yapacağına, maddi ve manevi anlamda bolluk ve berekete ereceğine işaret eder. Aynı zamanda silah kişinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden, sağlık sorunlarından, borçlarından, endişe ve kuruntularından kurtulur. Tabanca  aynı zamanda kurtuluş ve güven demektir.

Rüyada Yabancı Bir Kimsenin Elinde Tabanca Görmek

Rüyada yabancı bir kimsenin elinde tabanca görmek; uzak yerden gelecek habere, yaşadığınız tatsız olayların son bulmasına, imkan kapılarının açılarak kısa zaman da servete konmaya, aileniz ve sevdiklerinizle hayırlı bir yolculuğa çıkmaya işaret edilir. Görülen bu rüya her ne kadar olumlu güzel şeyleri ifade etse de nadiren de olsa hastalıklara, kırgınlıklara, elinizdekilerin kıymetini bilmemeye ifade edilir.

Rüyada Tabancayla Vurulmak Görmek

Rüyada tabancayla vurulduğunu görmek; uzun ömre, sağlıklı giden hayata, şifa bulmaya, dostlarınızla sıkı bağ kurmaya, elinize geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da yükselmeye yorumlanır. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kimse rüyanın tersine ömrünü uzatır, tüm güzelliklere kavuşur, maddi ve manevi anlamda her türlü bolluğa ve rahata kavuşur.

Rüyada Tabanca Temizlemek Görmek

Rüyada tabanca temizlediğini görmek; hayatınıza kattığınız güzelliklere, yeniliklere, maddi anlamda yükselişe ermeye, sevdiklerinizin değerini bilmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında tabanca temizlediğini görmesi kişinin hayatına katacağı yeniliğe, sevdikleriyle birlikte olmaya, elindekilerin kıymetini bilmeyerek yükselişe ermeye, yakın zamanda inancına bağlı olarak kutsal topraklara tavaf etmeye işaret edilir.

Rüyada Tabancayla Ateş Etmek Görmek

Rüyada tabancayla ateş ettiğini görmek; hane içinde tatsızlıkların yaşanacağına, çevrenizdeki kişiler tarafından dışlanacağınıza, yapmış olduğunuz işlerde başarısız olacağınıza, talihsizliklerin yakanızı bırakmayacağına işaret eder. Rüyada tabancayla ateş ettiğini görmek,  aynı zaman da yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Tabanca Taşıdığını Görmek

Rüyada tabanca taşıdığını görmek; kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak durmaya, Allah yolunda ilerlemeye, yardıma muhtaç fakir insanlara yardım etmeye kendini sadece bu dünyanın maddiyatına değil öbür aleminde maneviyatına ermeye işaret eder. Rüyasında tabanca taşıyan bir kimse yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Tabanca Sesi Duymak Görmek

Rüyada tabanca sesi duymak görmek; cesaret gerektiren bir işe girileceği, bu işte çok yol katedileceği, problem yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağı, gerekli adımların atılmasının ardından çok hayır getirecek bir çalışma ortaya konulacağı ve aydınlık bir döneme girileceği anlamına gelir. Aynı zaman da kişinin iş hayatında büyük başarılar elde ederek rakiplerine karşı büyük üstünlük sağlayacağına, kazanmış olduğu parasını kendine adamayı fakir yardıma muhtaç kimselere yardım etmeyi seven kişilere işaret eder.

Rüyada Tabanca Mermisi Görmek

Rüyada tabanca mermisi görmek; rüyayı gören kişinin bozulan ikili ilişkilerini yoluna koymak için arayı yapmaya çalışan ve kişilere birbirinden haber götürüp getiren birinin varlığına işaret eder. Görülen bu rüya fitne fesat kişilere, art niyetli kimselere, çevrenizde size karşı kötülük besleyen insanlara yorumlanır.

Rüyada Tabanca Doğrulttuğunu Görmek

Rüyada tabanca doğrulttuğunu görmek; kişinin iş hayatında yaşanan sıkıntılarını ve arkasından düzenini bozmak isteyen kişilerin yapmış olduğu oyunları anlatır. Hoş olmayan uğursuzluğu ve kötülüğü içeren rüya şeklidir. Rüyada bir kimsenin tabanca doğrulttuğunu  görmek, iyi uğraşlara, rızkın hayırlı olacağına, finansal külfeti olan tanıdığından kendini kurtarmaya, arzuların hayata geçeceğine

Rüyada Tabanca Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Kırık Tabanca Görmek; imaj kaybına, yapılan hatalardan dolayı gözden düşmeye, ileriye dönük pişmanlık duyacağınız hatalara düşmeye yorumlanır.

Rüyada Tabanca ile Kovalanmak Görmek; rüyayı gören kişinin tatsız olaylar karşısında huzurunun kaçarak ailevi ilişkilerinin bozulacağına, hanenizde hastalığın boy göstererek normal hayattan uzak kalacağınıza

Rüyada Altın Tabanca Görmek; kişinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulup rahat huzurlu bir hayat süreceğine, arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Birden Fazla Tabanca Görmek; iş hayatınızda büyük fırsatlar yakalayarak ileriye dönük sağlam adımlar atacağınıza, rakiplerinizi yenerek planlarınız da tam gaz ilerleyeceğinizi,

Rüyada Belinde Tabanca Görmek; beklenmedik bir anda yapılan saldırılara karşı muhafaza alarak ailenizi ve sevdiklerinizi bu tarz saldırıdan koruyacağınıza,

Rüyada Kuru Sıkı Tabanca Görmek; başınızın ağrımasına sebep olacak olaylarla karşı karşıya kalarak hanenizi zor durumda bırakacağınıza, inanarak yaptığınız işlerde başarısız olup hüsrana uğrayacağınızı,

Rüyada Oyuncak Tabanca Görmek; yaptığınız işlerde sonuca varamayarak hüsrana uğramaya, hırslarınızın kurbanı olarak mutlu olabileceğiniz bir çok güzellikleri görmezden geleceğinize,

Rüyada Tabanca ile Yaralanmak Görmek; uzak bir yerden gelecek bir haberle bir işin uzun vadede son bulacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına işarettir. Parasal bir kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.