Rüyada “ Tabancayla Vurulmak ” Görmek

Tabancayla Vurulmak
Rüyada tabancayla vurulmak görmek neye delalet eder. Rüyada tabancayla vurulmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada tabancayla vurulmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Tabancayla Vurulmak Görmek

Rüyada tabancayla vurulmak görmek; olumlu olduğu kadar olumsuz sembolleri de içeren tabancayla vurulmak rüyası kişi için beklenmedik sürprizlere, mutlu yaşanan birlikteliğe, hayırlı bir evliliğe adım atmaya yorumlanırken bazen de bu rüya istenmeyen suçlamalara maruz kalmaya, huzursuz olaylarla karşı karşıya kalmaya, maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmeye işaret edilir. Bir kimsenin rüyasında tanıdık bir kişi tarafından vurulduğunu görmesi, mutlu olacağı haber alacağına, sevdiği bir kimseyle bir araya geleceğine, yabancı bir kimse tarafından tabancayla vurulduğunu gören kimse, kötü haberler alarak sevdiğiniz kimseyi kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Tabancayla Vurulduğunu Görmek

Rüyada tabancayla vurulduğunu görmek; uzun ömre, sağlıklı giden hayata, şifa bulmaya, dostlarınızla sıkı bağ kurmaya, elinize geçen fırsatları değerlendirerek kısa zaman da yükselmeye yorumlanır. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kimse rüyanın tersine ömrünü uzatır, tüm güzelliklere kavuşur, maddi ve manevi anlamda her türlü bolluğa ve rahata kavuşur.

Rüyada Tabancayla Vurulan Birini Görmek

Rüyada tabancayla vurulan birini görmek; rüyayı gören kimsenin sevdikleri insanlardan zarar görerek mutsuzluğa kapılacağına, istenmeyen suçlamalara ve iftiralara maruz kalarak saygınlığını kaybedeceğine işaret edilir. Bu rüya kişinin sevdikleriyle olan bağlarına, yaşanan güvensizliğe, elde mal varlığını kaybederek maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmeye yorumlanır. Rüyada tabancayla vurulan kimse tanıdık biri ise, bu kişinin yaşadığı zorlukların son bularak elinin bollaşacağı na,  yabancı bir kimse ise yaptığı her işte dikkatli ve duyarlı olarak karşısıa çıkacak zorluklara karşı temkinli yaklaşacağına işaret edilir.

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek; hayır ve kısmete yorumlanır. Rüyada kişinin üzerinde tabanca olduğunu  görmesi şan, şeref, mevki ve makam, itibar yönünden yükseleceğine, iş hayatında yeni büyük atılımlar yapacağına, maddi ve manevi anlamda bolluk ve berekete ereceğine işaret eder. Aynı zamanda silah kişinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden, sağlık sorunlarından, borçlarından, endişe ve kuruntularından kurtulur. Tabanca  aynı zamanda kurtuluş ve güven demektir. Rüyada tabanca görmek, bazen de  kişinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulup rahat huzurlu bir hayat süreceğine, arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Tabanca Taşımak Görmek

Rüyada tabanca taşıdığını görmek; kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak durmaya, Allah yolunda ilerlemeye, yardıma muhtaç fakir insanlara yardım etmeye kendini sadece bu dünyanın maddiyatına değil öbür aleminde maneviyatına ermeye işaret eder. Rüyasında tabanca taşıyan bir kimse yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına ve sıcak bir yuva hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Tabanca Saklamak Görmek

Rüyada tabanca sakladığını görmek; sevdiklerinize ve hanenize karşı yapılan kötülükleri bertaraf ederek karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğa göğüs gelmeye, kısa süreli sık sık seyahatlere çıkarak yapılan yolculuklarda bilgi ve tecrübe edinmeye, iş hayatında yaşça büyük üstün bir kimseden destek görerek eksik yanlarınızı gidererek maddi ve manevi rahata ereceğinize yorumlanır.

Rüyada Tabancayla Vurulmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada tabancayla vurulmak görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren tabancayla vurulmak  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Tabancayla vurulmak  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada tabancayla vurulmak görmek, uzak bir yerden gelecek bir haberle bir işin uzun vadede son bulacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına işarettir. Parasal bir kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.