escort alanya

Rüyada “ Tabure ” Görmek

Tabure
Rüyada tabure görmek, huzur bulmak olarak tabir edilmiş olan bu rüya, esenliğe, afiyette olmaya, stres ve sıkıntıdan uzak bir yaşama işaret eder.

Rüyada tabure görmek, huzur bulmak olarak tabir edilmiş olan bu rüya, esenliğe, afiyette olmaya, stres ve sıkıntıdan uzak bir yaşama işaret eder. Gören kişilerin büyük şehrin ve iş yaşamının yoğunluk ve yoruculuğundan sıkılmış olmasına, bunalıp kaçış aramasına delalet eder. Rüyada tabure görmek, rüya sahibinin yaşadığı yaşam şeklinden bunalmış olmasına, kendisi için bir şeyler yapacağına, sakin bir yere tanışıp, yeni bir hayat kuracağına rivayet edilir. Bu rüyayı görenlerin sakin ve sukunet içersinde bir yaşam süreceğine ve bundan da büyük keyşf ve mutluluk elde edeceğine tabir edilir. Rüyada tabure görmek, kişinin geçmiş yaşantısına sünger çekmesine, huzur ve mutluluk bulacağı bir hayata adım atmasına yorumlanmıştır. Rüyada tabure görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tabure Görmek Ne Demek

Rüyada tabure görmek, tatil yapmaya, sakin bir kasabaya yerleşip büyük keyif içersinde olunacağına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin hayrına olacak bir seyahate çıkmasına, geçmişte kendisini sıkıp, bunaltan sorunlardan uzaklaşmasına rivayet edilir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ağız tadının yerinde olacağına, keyfiyete ve mutlu günler yaşamak olarak yorumlanır.

Rüyada Tabureye Oturmak

Rüyada tabureye oturmak, kişinin hayallerine bir adım daha yaklaşması olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya yıllardır verilen emek ve çabaların karşılığını almaya, istenilen mevki ve makama ulaşılacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Tabure Almak

Rüyada tabure almak, kişinin azmi ve kendisine olan güveni sayesinde en zor işlerin üstesinden bile geleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eninde sonunda hayallerine kavuşmasına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Tabure Görmek

Rüyada beyaz tabure görmek, istenilen olayların gerçekleşmesine, beklentilerin bir bir gerçekleşmesine tabir edilmiştir. Gören kişilerin büyük başarılara imza atacağına, şans ve baht açıklığına delalet eder.

Rüyada Ahşap Tabure Görmek

Rüyada ahşap tabure görmek, kişinin mesleğinde öncü olmasına, ticaret erbabına ve şan ve itibar sahibi olmaya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin mal ve mülke kavuşmasına, evlatlarından yana şanslı olup, fayda görmeye yorulur.

Rüyada Kırık Tabure Görmek

Rüyada kırık tabure görmek, rüya sahibinin bilmediği işlere yönelip maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Görülen bu rüya eldeki mal ve mülkü yok yere heba etmeye, savurgan davranmaya delalet eder.

Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek, kişinin iş yaşamındaki alacağı kararlar ile kısa zaman içersinde adını duyurmasına İşaret eder. Yerinde ve zamanında alınan karaların kişiye büyük getiri sağlamasına, aranan biri olmasına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.