Rüyada “ Tabut Taşımak ” Görmek

Tabut Taşımak
Rüyada tabut taşımak, esenlik içinde olmaya, maddi sıkıntıları aşarak rahat bir hayat sürmeye delalet eder. Düş sahibine iş yaşamında destek verecek, el uzatacak bonkör birine işaret eder.
Etiketler:

Rüyada tabut taşımak, esenlik içinde olmaya, maddi sıkıntıları aşarak rahat bir hayat sürmeye delalet eder. Düş sahibine iş yaşamında destek verecek, el uzatacak bonkör birine işaret eder. Bu kişiden görülecek hayır sayesinde yaşamınızın olumlu anlamda değişiklik göstereceğine, hayatınızın şansını yakalamaya rivayet edilmiştir. Rüyada tabut taşıdığını gören kişi, devlet erkanı yada maddi olanaklar bakımından yüksek bir zat ile ahbaplık kuracağına, ondan göreceği yardıma tabir edilir. Diyanet yorumuna göre cömert biri olan bu kişi sayesinde hayatınızın dönüm noktası diyeceğiniz zamanlar yaşanmasına vesiledir. Rüyada kişinin kendisini tabut üzerinde görmesi, çoğu kişiye nasip olmayacak boyutta dünyalık elde etmek olarak da yorumlanır. Rüyada insanların sizi kaldırarak tabut üzerine koyduğunu görmeniz, ele geçecek saltanat ve makama yorumlanmıştır. Aynı şekilde rüyada tabuta konulduğunuzu fakat defnedilmediğinizi görmek, bolca dünyalık ve paraya hükmetmek olarak bildirilmiştir. Rüyada tabut taşıdığını  görmek, ile ilgili farklı yorumları yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tabut Taşımak İslami

Rüyada tabut taşımak islami yorumuna göre, gönlünce bir yaşam sürerek, hayatın anlam kazanmasına, rahatlık ve bolluk olarak tabir edilir. Görülen bu rüya, Allah’ın rahmetine, bereketine mahzar olmaya delalet eder. Aynı zamanda uzun bir ömre, elinizden tutacak, iş hayatında fikir ve yardımları ile yolunuzu açacak biri olarak da rivayet edilmiştir. Aynı şekilde güce, itibara, saygınlık ve ihsana yorumlanmıştır.

Rüyada Tabut Taşıyanları Görmek

Rüyada tabut taşıyanları görmek, tanınan kişileri bu halde görmek, bu kişilere uğrayacak hayır olarak yorumlanır. Size ve çevrenizdekilere öncü olacak, yol gösterecek biri sayesinde imkanlarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada Tabut Taşıyan Askerler Görmek

Rüyada tabut taşıyan askerler görmek, emniyette olmaya, can ve malın zarar görmesinden emin olmaya yorumlanmıştır. Aynı şekilde vatani görevini yerine getirmemiş biri için hayırlısı ile gidip gelmeye delalet eder.

Rüyada Tabutun Taşındığını Görmek

Rüyada tabutun taşındığını görmek, kısmet açıklığına, işlerin düzene girmesine, bitmez görünen sorunların son bulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin uzun süredir solan yüzünde tekrar güller açacağına tabir edilir.

Rüyada Cenaze Taşımak

Rüyada cenaze taşımak, vefalı bir dosta, sizin için her şeyi ,sıkıntıyı göğüsleyebilecek biri olarak yorumlanır. Görülecek vefa ve destek sayesinde sırtınızın yere gelmeyeceğine rivayet olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.