Rüyada “ Taciz ” Görmek

Taciz
Rüyada taciz görmek, alimler nazarın da tek bir yorumla yorumlanmamış olup, gören kişi için bazen hayır bazen de şer olarak tabir edilmiştir.

Rüyada taciz görmek, alimler nazarın da tek bir yorumla yorumlanmamış olup, gören kişi için bazen hayır bazen de şer olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya, düş gören kişinin rüyasını görüş şekli, gördüğü obje ve kişilere göre farklı yorumlanmıştır. Kişi için çıktığı yolda, iş yaşamında yahut özel yaşamında rahatsız edileceğine, maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Hoş olmayan itham ve sözlerle karşılaşmaya, iftira yada kötü söz duymak olarak da yorumlanır. Bazen de kişinin yaşamını rahat ve umursamaz yaşadığına, bu yüzden göze gelmesi olarak da tabir edilir. Her iki yorum da da kişi için beklenen bir zorluk olmasına, elinden geldiğince önlem içinde olması gerektiği olarak da rivayet edilmiştir. Aynı zamanda size yapılan bir haksızlık karşısında pasif kalmaya, haklılığınızı ispatlama dirayetini gösterememeye yorulur. Rüyada taciz görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Taciz Görmek Ne Demek

Rüyada taciz görmek, başarı ve kazanımlarınızı hazmedemeyen kişilerin varlığına, bu kişilerden sıkıntı çekileceğine yorumlanır. Görülen bu rüya, dedikodu ve yapılan kötülükler ile iş ve özel yaşamınızda sorun yaşanacağı olarak da tabir edilmiştir. İslami anlamı olarak zorlu bir süreç yaşamaya, ruhen ve fiziki olarak dara düşmek olarak da yorumlanır. Diyanet tabircilerine göre, yapılan hatalar yüzünden maddi kayıp yaşamaya, sorumsuzca yapılan davranışların sıkıntısını çekmek olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Taciz Edilmek

Rüyada taciz edilmek, yanlış kararlar vermeye, iş ve özel yaşamınızda hatalı kararlar vermeye delalet eder. Aynı zamanda da düş sahibinin yaşadığı hayattan keyif almasına, her anın tadını çıkarmaya çalışan, kafası rahat biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak, rüya sahibinin haksız yere suçlanmasına, parmağı olmadığı halde yapmadığı şeylerden mes’ul tutulacağına delalet eder. Bazen de kötü ve art niyetli kişilerin oyun ve tuzaklarına düşmek olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Taciz Etmek

Rüyada taciz etmek, yapılan bir hareket yada söylenen bir sözün yanlış anlaşılmasına, hiç ummadığı kişilerden kötü söz duyacağına delalet eder. Yaşanan olayların uzunca bir müddet etkisinin süreceğine yorumlanır.

Rüyada Tacize Uğramış Birini Görmek

Rüyada tacize uğrayan birini görmek, çevrenizde olan olumsuzluklara karşı vurdumduymaz biri olmak olarak bildirilir. Sorumluluk almaktan kaçınmak olarak da yorumlanır. Rüyada cinsel taciz görmek ise, yaşanan sorunların giderek yerini rahatlık ve esenliğe bırakmasına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.