Rüyada “ Tacize Uğramak ” Görmek

Tacize Uğramak
Rüyada tacize uğramak görmek neye delalet eder. Rüyada tacize uğramak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada tacize uğramak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Tacize Uğramak 

Rüyada tacize uğramak; rüyayı gören kimsenin toplum karşısında yaptığı bencil davranışları sonucu dışlanarak ayıplanacağı na, insanlara kötü örnek olarak çevresindekilerin zarar görmesine sebep vereceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında tacize uğradığını görmesi, yakın zamanda sıkıntılı günler yaşayacağına, maddi kayıplar yaşamasına sebep olacak sorunlarla mücadele edeceğine tabir edilir. Rüyada tacize uğramak bazen de eğlence hayatına düşkün, hayatın sıkıntılarından uzak yaşamayı seven eğlence düşkünü kimselere simge olarak gösterilir. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada tacize uğramak, haram mala, kötülüklere baş göstermeye, servet sahibi kimselerle aynı ortamda yer almaya yorumlanır.

Rüyada Taciz Edilmek

Rüyada taciz edilmek; rüyada yabancı tanımadığınız bir kimse tarafından taciz edildiğini görmek, hayatını zor duruma sokacak olaylara, tanıdık bir kimse tarafından taciz edildiğini görmek ise yakın gördüğünüz bir kimseden zarar görerek fitne fesat kimselerin açtığı suçlamalar yüzünden hayatınızın zor duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada taciz edilmek, aynı zaman da hoşnutsuz olaylara, hane içi tartışmalara, sevdiklerinizle ayrı vakit geçirmeye, çıktığınız yolda sıkıntılar yaşamaya delalet edilir.

Rüyada Elle Tacize Uğramak

Rüyada elle tacize uğramak; kişinin zor sıkıntılı günler geçireceğine, maddi kayıplar yaşamasına sebep olacak sıkıntılara düşmeye, elindeki mal varlığını kaybederek zor sıkıntılar yaşamaya yorumlanır. Rüyada elle tacize uğramak aynı zaman da hane içi ayrılıklara, tartışmaların ortasında kalmaya, hastalıklara ve kötülüklere işaret edilir. Kişinin rüyasında elle tacize uğradığını görmesi, kişinin ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, eli açık amire delalet eder. Olumsuz olarak da sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, kıymet kaybetmeye, sıkıntı verici bir problemle yüz yüze gelineceğine, cimri bir kimseye, fakirliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada  Tacize Uğrayan Birini  Görmek

Rüyada tacize uğrayan birini  görmek; zahmet çekerek hayalini kurduğu zafere, uğraş vererek umduğu mülke, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, sözüne sadık olunacağına manasına gelir. Rüyada birinin tacize uğradığını görmek, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği mutluluğa, hatalarının ardından hasret duyduğu rahata, zorlukların sonrasında elde ettiği az olan kazancının artacağına işaret edilir. Rüyada birinin tacize uğradığını görmek, kulluktan çıkmaya, şeytanın kötülüklerine boyun eğmeye, rızknıza haram katmaya yorumlanır.

Rüyada Tecavüz Edilmek

Rüyada tecavüz edilmek; rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet edilir.  Aynı zamanda tecavüz uğramak kişinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıları delalet eder. Bu sıkıntılar kişinin iş hayatında olduğu kadar özel hayatında da etkili rol oynar kişi girmiş olduğu sıkıntılar nedeniyle  bunalımlara girerek yakın çevresine karşı yollarını ayırma noktasına gelir.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak; hayırlara işaret edilir. Rüya sahibinin güzel gelişmeler yaşayacağı, mutluluk verici haberler duyacağı ve kısmetinin açılacağına işarettir. Rüya sahibi iş hayatında ve özel hayatında bir çok güzel şeylerle karşı karşıya kalacaktır.Farklı olarak ta cinsel tacize uğramak günümüz değerlendirmesinde olduğu gibi kişiye karşı yapılmış en büyük terbiyesizlik olarak ta bilinir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.