Rüyada “ Taht ” Görmek

Taht
Rüyada taht görmek hayırlara alamet edilir. Rüya sahibinin bir insanın olabileceği en üst noktaya ulaşacağıyla yorumlanır.

Rüyada Taht Görmek; Rüyada taht görmek  hayırlara alamet edilir. Rüya sahibinin bir insanın olabileceği en üst noktaya ulaşacağıyla yorumlanır. Rüyada taht görmek deyimi yerindeyse kişinin iş hayatında ve çevre hayatında  başarıları ile zirveye yükseleceğine maddi ve manevi anlamda huzura bolluğa esenliğe erişeceğine işarettir. Kişi yapmış olduğu her işte başarılı olup makam ve mevki yönünden yükseklere erecektir.

Rüyada Tahtta Oturmak; Rüyada tahtta oturmak rüya sahibinin makam ve mevki yönünden yükseleceğine üst mevkilere erişeceğine işarettir.Rüyada tahtta oturmak taht görmekle hemen hemen aynı tabir edilir.Rüya sahibi yapmış olduğu işlerle iş hayatında başarılı olduğu kadar sosyal hayatında da önemli bir yer edinmiş herkes tarafından örnek biri olarak gösterilmiştir.

Rüyada Kral Tahtı Görmek; Rüyada kral tahtı görmek rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açık olacağına, bu durumun işinde başarılı olması ve mevki edinmesi için kendisine sayısız avantaj getireceğine, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine yorulur.

Rüyada Padişah Tahtı Görmek; Rüyada padişah tahtı görmek  kral tahtı görmekle eşdeğerdir.Rüya sahibinin toplumun ve iş hayatının önde gelen saygın isimleri arasında olacağı anlamına gelir.Aynı zamanda rüya sahibi sıcak kanlığı ve yardımseverliğiyle tanınır. İş hayatında arkadaşlarına yapmış olduğu yardımları ve yol göstericiliği ile bilinir.

Rüyada Tahttan Düşmek; Rüyada tahttan düşmek iş hayatında  sıkıntı, üzüntü ve borçlarından kurtulacak ve rahatlığa kavuşacağına işarettir. Rüya sahibi iş hayatında yaşamış oluğu sıkıntılarından kurtularak maddi ve manevi anlamda huzura erecektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.