Rüyada “ Tahta ” Görmek

Tahta
Rüyada tahta görmek neye delalet eder. Rüyada tahta görmek İslami anlamı nedir? Rüyada tahta diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek; zorluklar içinde yaşam sürdürdüğünüz ve helalin ize haram katmadığınız yorumlanır.Rüyada tahta görmek alın teri ile uğraşa çalışmaya tabir edilir. Rüyada görülen tahta aynı zaman da saf temiz kalpli her şeyin özünü kavrayan iş sahibi kimselere işaret eder. Bu kişiler ekmek paralarını, birer emekçi ve işçi olarak zorluklarla ama helal yollarla kazanan, namuslu kişiler olarak tasvir edilirler. Bu kişiler ekmeğine  haram karıştırmadıkları için Allah tarafından rızkları hiç eksik olmaz, işleri de her daim açık olur.

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüyada tahta köprü görmek; rüyayı gören kimsenin istek dışı gönülsüz bir işe girdiğine bu işte başarı elde edemeyip kısa zaman da kendine farklı işler aradığına, yaptığı işlerde mutsuz olup bir türlü huzuru yakalayamayacağına işaret ederken aynı zaman da bu rüya amansız geri dönüşü olmayan bir yolculuğa da işaret eder.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek; kendini işine vermiş, çok çalışkan, aldığı her işi alının akıyla yerine getiren, iyilik sever çevresinde saygınlığı ve sevecenliği ile tanınan, ibadete düşkün hak yolunda ilerleyen güzel huylu insanlara yorumlanır. Rüyasında tahta masa gören kişi çok çalışmasının karşılığını kuruşu kuruşuna alıyor demektir.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada tahta kapı görmek; ev hanımı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında gösterdiği başarısının yanı sıra ev ortamında da dört dörtlük bir insan olduğuna evine çocuklarına bağlı eşine son derece saygılı, büyüklerine karşı gayet saygılı olan, çocuklarını bolluk bereket içinde yaşatan annelik görevini fazlasıyla yerine getiren çalışkan dürüst kişilere işaret eder.

Rüyada Tahta Merdiven Görmek

Rüyada tahta merdiven görmek; rüyayı gören kimsenin çok uğraştığı emek verdiği bir işte hakkını alarak istediği üne kavuşup maddi anlamda bolluğa ereceğine, kalkınıp yükseleceğine farklı ortamlarda bulunup değişik insanlarla bir araya geleceğine yorumlanır. Bu kişi mesleğinde bir anda sivrilecek ve herkes kendisine iş yaptırmak isteyecek demektir.

Rüyada Tahta Merdivenden Çıkmak

Rüyada tahta merdivenden çıkmak; güzeli, hayrı getiren kişi için görülebilecek en güzel rüya tabiri olup kişiyi ruhen ve bedenen huzura sürükleyen rüya yorumudur. Kişinin iş hayatında basamakları tek tek çıkarak emellerine ulaşacağına, çalışmalarının sonucunda başarısını elde edeceğine, topluma karşı çalışkanlığı ve azmiyle örnek kişi olarak gösterileceğine işarettir.

Rüyada Tahta Parçası Görmek

Rüyada tahta parçası görmek; rüyayı gören kimsenin saflığı, iyi niyetliliği ve temiz kalpliliği  sayesinde toplum tarafından her zaman sevilip saygı duyulduğuna, ailesiyle birlikte kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkacağına, hastahanede yatan çok yakın bir akrabasının iyileşip sağlığına kavuşacağına, zahmetle ümit ettiği refaha, başarısızlıktan sonra elde ettiği şerefe, umudunu yitirdikten sonra istediği şerefe, tez zamanda alınacak müjdeli habere yorumlanır.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Rüyada tahta kaşık görmek; rüya sahibinin iş hayatında çok büyük başarılı işlere imza atıp bu alanda kariyer sahibi olacağına başarıları sayesinde mevki ve makam yönünden yükselerek zirveye ulaşacağına,  aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hayatta yapmak istediği ne varsa hepsine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Tahta Kırmak

Rüyada tahta kırmak; rüyayı gören kimsenin içine kapanıklığı ve kararsız davranışları yüzünden bir türlü mutlu olmayıp daima huzursuz olacağına, eline aldığı tüm işleri gerçekleştiremeyip bir türlü başarıyı elde edemeyeceğine, pasifliği ve beceriksizliği yüzünden ailesiyle arasının açılıp hane içinde ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Tahta Taşımak

Rüyada tahta taşımak; rüya sahibinin hayatında yapmış olduğu değişikliği ifade eder. Rüya sahibi hayatında ki çıkmazlar yüzünden geri dönüşümü olmayan kararlar alır ve normal olan düzenini geride bırakarak kendine sil baştan bir hayat kurar. Bu hayatında tüm sevdiklerinden geçmişte yasadıkları anılarından kısacası her şeyinden vazgeçer.Bu rüya  kişinin hayatındaki köklü ve kesin değişikliklere işaret edilir.

Rüyada Tahta Ev Görmek

Rüyada tahta ev görmek; rüyada görülen tahta ev yanlış anlaşılmalara başkaların tarafından sebepsiz yere suçlanmalara, iş ortamında kendisine yakın gibi görülüp arkasından zarar vermeye çalışan kötü karakterli kimselere işaret eder. Rüyada tahta ev görmek aynı zaman da rüya sahibi için sevdiği kişilerin kötü haberlerini alıp üzülmesine ve gözyaşı dökmesine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.