Rüyada “ Tahta Kaşık ” Görmek

Tahta Kaşık
Rüyada tahta kaşık görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada tahta kaşık kırmak ya da tahta kaşık atmak zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Rüyada tahta kaşık görmek; rüya sahibinin iş hayatında çok büyük başarılı işlere imza atıp bu alanda kariyer sahibi olacağına başarıları sayesinde mevki ve makam yönünden yükselerek zirveye ulaşacağına,  aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hayatta yapmak istediği ne varsa hepsine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Tahta Kaşık Almak

Rüyada tahta kaşık almak; rüyayı gören kimsenin yakın zaman da çok güzel müjdeli haberler alarak hayatının bir anda değişeceğine, hayalini kurduğu çok istediği işleri gerçekleştireceğine, tüm sıkıntı ve sorunlarından kurtulup bolluğa ereceğine, ailesiyle ve sevdikleriyle beraber kısa süreli seyahate çıkacağına ve karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Tahta Kaşık Satmak

Rüyada tahta kaşık satmak; iş hayatında çok büyük başarılı işlere imza atan rüya sahibinin büyük kazançlar elde edip bolluğa ereceğine, büyük başarılara imza atıp toplum içinde saygınlığını koruyacağına, yaptığı her işte sadece kendi çıkarları uğruna değil ihtiyaç sahibi kimseler içinde hayır işi yapacağına onların dualarını alacağına yorumlanır.

Rüyada Tahta Kaşık Yıkamak

Rüyada tahta kaşık yıkamak; rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı mali krizlerin son bulup işlerinin açılacağına, maddi sıkıntılarından kurtulup tek tek omzundaki yüklerinden kurtulup rahata ereceğine, karşısına çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirip kazancını iki katına çıkaracağına hayatını garantiye alıp maddi ve manevi yönden hiç sıkıntı çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Tahta Kaşık Kırmak

Rüyada tahta kaşık kırmak; büyük uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin hayatında hiç unutamayacağı kadar kara günlerin yaşanacağına ve kişinin uzun süre yas tutacağına işaret eder. Rüyada tahta kaşık  kırdığını görmek aynı zaman da kişinin başına gelecek olan talihsizliklere, iş hayatında yaşanan sıkıntılara, maddi zorluklara yorumlanır.

Rüyada Tahta Kaşık Atmak

Rüyada tahta kaşık atmak; rüyayı gören kimsenin iş hayatında giden düzeninin alt üs olup bir anda boşluğa düşeceğine, ciddi anlamda maddi ve manevi anlamda zarar göreceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde bir türlü istediği sonucu elde edemeyeceğine, yanlış insanlarla kurduğu arkadaşlıklar yüzünden başının hiç beladan kurtulmayacağına işaret eder.

Rüyada Kaşık Görmek

Rüyada kaşık görmek; rüyada kaşık gören kişinin evinde sıcak aşı eksik olmayacağı gibi keyfi ve rahatı da yerinde olacak demektir. Rüya sahibi hiçbir zaman darlığa düşmeyecek aksine her geçen gün rızkı ve kazancı çoğalacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.