Rüyada “ Tapu ” Görmek

Tapu
Rüyada tapu görmek rüya sahibinin maddi kazanç elde etmeye, işin kalıcılığına, sabit bir gelir sahibi olmaya, elindekilerinin kendine yetecek oranda olmasıyla delalet edilir.

Rüyada Tapu Görmek; Rüyada tapu görmek rüya sahibinin maddi kazanç elde etmeye, işin kalıcılığına, sabit bir gelir sahibi olmaya, elindekilerinin kendine yetecek oranda olmasıyla delalet edilir. Rüya sahibi kendi yağında kavrulan başkalarının işlerine karışmayan fazla malda gözü olmayana dünya malının gelip geçici olduğuna inanan şükretmesini bilen kişi olarak bilinir.Aynı zaman da tapu görmek mal ve mülk olarak tabir edilir. Kişi kısa zamanda yeni bir eve ya da mülke para yatırarak kazanç sağlamış olacaktır. Kişi yapmış olduğu bu yatırımla maddi ve manevi anlamda  bolluğa ererek kendisini ve ailesini maddi anlamda huzura refaha erdirecektir.

Rüyada Tapu Almak; Rüyada tapu almak  gerçek anlamda olduğu gibi hayırlı bir işe vesile olmaktır tapu sadece ev yada eşya olarak değil farklı olarak ta gösterilir.Tapu almak esenliğe bolluğa berekete huzura işarettir. Aynı zamanda kişiye birikimlerinin meyvesini yemesine de vesile olmaktır.Kişi, belki de hayatında şimdiye kadar daha önce hiç yapmadığı kadar büyük bir alış veriş yapmış olacak ve kendisi için kalıcı bir şeye sahip olacak demektir.Kişi yapmış olduğu bu işle kendisini ve ailesini maddi ve manevi anlamda da çok yükselmesini ve kişinin kendine olan güveninin biraz daha artmasını sağlar.Tapu farklı olarak ta iş hayatında rütbe almak olarak ta tabir edilir.Kişi iş hayatında göstermiş olduğu başarılar sayesinde kıdem ve mevki olarak ta yükselir ve yüksek makamlara erer.

Rüyada Tapu Senedi Görmek; Rüyada tapu senedi görmek baş ağrıtacak olaylar yaşamak, can sıkıcı sözler işitmek, rüya sahibini hop oturtup hop kaldıracak haberler olarak tabir edilir. Moral bozukluğu, hastalık ya da üzüntü anlamına gelir.Tapu senedi kişide kısa süreli can sıkıntısına, huzursuzluğa sıkıntıya yol açar.kişi hayatında bazı konularda sıkıntıya girerek bu sıkıntılardan kurtulma amacı içine düşer bu sıkıntılar kişiyi ister istemez ruhen ve bedenen yorgunluğa sürükler.Kişinin içinde bulunduğu bu sıkıntı kısa sürede atlatabileceği bir sıkıntı olmayıp kişiyi uzun zamanlar maddi ve manevi anlamda zorluklara sürükleyecektir.Fakat sonunda kişi feraha ererek ruhen huzura erecektir.Başka bir değişle tapu senedi devlet kapısına işarettir. Kişiye devlet dairesinde belgelerle sunulu bir işe de yöneleceğine işarettir.

Rüyada Belge Görmek; Rüyada belge görmek rüya sahibinde genel anlamı itibariyle gerçek anlamda çağrıştırdığı şeylerle tabir edilir. Rüya sahibinin ya da onun yakın çevresindekilerin kağıt üzerinde gerçekleşecek ve meşruluğu resmi kurumlarca onaylanacak işlerinin varlığına alamet eder. Rüyada belge görmek aynı zamanda insanların en özel günlerini ve yaşadıkları en güzel duyguları insanlarla paylaşacaklarına ve onları mutluluklarına ortak edeceklerine alamet eder.Rüyada belge görmek aynı zamanda yapılmış bir işte kanıtları öne sürerek resmi anlamda delil olarak göstermektir.Kişi bu sebeple yaptığı her işte çıkarları doğrultusunda hareket etmeyerek yaptığı her işin arkasında gönül rahatlığıyla durarak kendini her konuda savunma hakkına kavuşur.

Rüyada Ev Almak; Rüyada ev almak rüya sahibinin hayırlı kısmetli bir işe yöneleceğine işarettir. Kişi yapmış olduğu bu işle hem kendisini hem de ailesini maddi ve manevi anlamda huzura mutluluğa esenliğe kavuşturmuş olup yıllarca biriktirmiş olduğu yatırımlarının meyvesini görmenin sevincini yaşamaktadır.Aynı zamanda ev almak kişinin iş hayatında yeni bir dönem noktasına gireceğine mevki ve makam yönünden de yükseleceğini işarettir. Ev kişide sağlık ve başarı olarak ta nitelendirilir.Kişi her işinde başarı sağlar bu başarı kişiyi iş hayatında da yükselişe çağrıştırarak şansının ve başarısının her daim sürmesini sağlar.

Rüyada Ev Değiştirmek; Rüyada ev değiştirmek rüya sahibinde iki farklı şekilde yorumlanır.Bunlar ev ve iş olarak ayrılır. Kişi ev hayatında yaşamış olduğu sıkıntılar yüzünde bulunmuş olduğu yerden ayrılarak farklı bir yere geçmenin planını yapar.İşte ise kişi iş hayatında göstermiş olduğu başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükselerek farklı yerlere erişir ve bu gelişme kişide iş hayatı ve özel hayatında manevi huzur ve esenlik sağlar.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.