Rüyada “ Tarhana ” Görmek

Tarhana
Rüyada tarhana görmek, rüya sahibinin kötü giden iş ve özel yaşamının birden güzelleşeceğine şansın kişiden yana olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada tarhana görmek, rüya sahibinin kötü giden iş ve özel yaşamının birden güzelleşeceğine şansın kişiden yana olmasına tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bahtının ve şansının çoğalacağına maddi kazanımlar içersinde olacağına delalet eder. Rüyada tarhana görmek, kişinin ticari yaşamında yeni iş alanlarına yöneleceğine girdiği her işten fazlasıyla karlı döneceğine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin geçim kaynaklarının artarak rahat bir yaşam süreceğine yorumlanır. Rüyada tarhana görmek, kişinin aile yaşamına gelecek olan sevgi ve muhabbetin eşler arasında ki sorun ve sıkıntıları gidereceğine yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya kişinin bolluk ve bereket içersinde bir hayata sahip olması olarak da rivayet olunur. Rüyada tarhana görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tarhana Görmek Ne Demek

Rüyada tarhana görmek, kişinin şans ve talihinin açık olmasına, girişilen her işte geri dönüşümü yüksek işlere gireceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatında yeni bir dönem içersine girdiğine kişinin hiç beklemediği yerlerden büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin üzüntülerinden sıyrılıp rahat ve huzurlu bir hayata sahip olmasına vesiledir.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek

Rüyada tarhana çorbası içmek, kişi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin olmayan şeyleri kafasında kuruntu yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin huzurlu ve sorunlardan uzak bir yaşam için bu huyundan vazgeçmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tarhana Yapmak

Rüyada tarhana yapmak, rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşayacağına yanlış kişilerle arkadaşlık yapıp yasal olmayan işler içersinde olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi sıkıntılar yaşayacağına işlerinin bozulacağına yokluk ve fakirlik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tarhana Sermek

Rüyada tarhana sermek, rüya sahibinin yaşamın zorluklarını yaşayan biri olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ağır işlerde çalışan ve emeğinin karşılığını alamayıp kıt kanaat geçinen biri olduğuna delalet eder. Aynı zamanda kişinin yaşadığı geçim sıkıntısından dolayı huzursuz ve mutsuz olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Tarhana Kurutmak

Rüyada tarhana kurutmak, rüya sahibinin başına gelecek uğursuz olayların olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin keyfinin kaçacağına, huzursuzluk yaşamaya ve sağlık problemleri olacağına delalet eder. Aynı zamanda maddi ve manevi zarara uğramak olarak da tabir edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.