Rüyada “ Tartı ” Görmek

Tartı
Rüyada tartı görmek, kişinin haddinden fazla duygusal olmasına, en ufak şeyleri dahi kafasına takan biri olması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada tartı görmek, kişinin haddinden fazla duygusal olmasına, en ufak şeyleri dahi kafasına takan biri olması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin çon narin ve duygusal bir yapıya sahip olmasına, kırılgan ve hassas biri olmasına işaret eder. Rüyada tartı görmek, kişinin günlük yaşamında başına gelen olumsuzlukları fazla büyütüp sorun yapmasına kendisine üzüntü ve stres içersine sokmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin karakteri yüzünden gereğinden fazla kendisini yıpratmasına, göz yaşı döküp gergin bir yaşam sürmesine rivayet edilmiştir. Rüyada tartı görmek, kişinin en ufak, önemsiz olaylardan bile çabucak etkilenip duygusal olarak bunalım içersine girmesine yorulur. Rüyada tartı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tartı Görmek Ne Demek

Rüyada tartı görmek, rüya sahibinin yaşanan olaylardan çok çabuk etkilenip üzülüp dertlenmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında yaşadıkları sorun ve sıkıntıların etkisinden kurtulamadıklarına, boş yere kendilerini yıprattıklarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hayatı kendi kendilerine çekilmez bir duruma getirmelerine yok yere kendilerine zarar vermelerine rivayet edilmiştir.

Rüyada Tartı Aleti Görmek

Rüyada tartı aleti görmek, tartı görmek gibi yorumlanmış olup kişinin ani çıkışlarına, düşünmeden hareket etmesine duygularına yenik düşüp üzüntü yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin mantıkı düşünceler yerine olaylara tamamen duygusal yaklaşmasına kafasında kurup gergin bir yapıya sahip olmasına delalet eder.

Rüyada Tartıya Çıkmak

Rüyada tartıya çıkmak, rüya sahibinin düşünüp taşınmadan attığı adımlardan ve iş yaşamı ile ilgili bilgi sahibi olunmayan işler içersine girmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları hata ve davranışların farkına varmasına sıkıntı içersinde olmasına delalet eder.

Rüyada Tartıda Tartılmak

Rüyada tartıda tartılmak, kişinin önünü görmeden boyundan büyük işler içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıklarından kaynaklı kendisine olan güveninin sarsılacağına, cesaretini ve inancını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Kantar Görmek

Rüyada kantar görmek, rüya sahibini çekemeyen art niyetli insanların varlığına işaret eder. Bu kimseler yüzünden kişinin haksızlığa uğramasına, yalan ve iftiraya maruz kalmasına delalet eder. Fakat rüya sahibinin büyük uğraş ve azmi sayesindeki üzerindeki yalanları temizleyeceğine kendisini aklayıp bu kişileri gün yüzüne çıkaracağına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.