Rüyada “ Taşınmak ” Görmek

Taşınmak
Rüyada taşınmak kişinin hayatında gerçekleşecek olan bazı değişikliklere ve rüya sahibinin ezberinin bozulacağına delalet edilir.

Rüyada Taşınmak; Rüyada taşındığını görmek  kişinin hayatında gerçekleşecek olan bazı değişikliklere ve rüya sahibinin ezberinin bozulacağına delalet edilir.Kişinin yaşamış olduğu yerden olumsuz sebepler yüzünden göç ederek bilinmeyen başka yerlere gitmesidir. Rüya sahibi iş hayatında ve çevresinde yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulmak için bunu kendine bir yol olarak görmüş ve bunu uygulamaya geçmiştir.Aynı zaman da taşınmak rüya sahibinde ruh halini ifade eder.Rüya sahibi Çok mutluyken bir anda mod değiştirerek, huzursuz ya da mutsuz olabilir. Veya çocuklar gibi şenken bir anda içine kapanarak, sessiz sedasız bir köşede öylece oturarak farklı modlara girebilir.Bu tarz olaylar rüya sahibinde kısa süreli değişkenliğe yol açar.

Rüyada Ev Taşımak; Rüyada ev taşımak rüya sahibinin hayatında yapmış olduğu değişikliği ifade eder. Rüya sahibi hayatında ki çıkmazlar yüzünden geri dönüşümü olmayan kararlar alır ve normal olan düzenini geride bırakarak kendine sil baştan bir hayat kurar. Bu hayatında tüm sevdiklerinden geçmişte yasadıkları anılarından kısacası her şeyinden vazgeçer.Bu rüya  kişinin hayatındaki köklü ve kesin değişikliklere işaret edilir.Farklı olarak ta ev taşımak rüya sahibinin iş hayatında yeni bir dönüm noktası olacağına çalışmış olduğu yerden ayrılıp başka bir yere gireceğine ve bu yerde de makam ve mevki yönünden yükseleceğine işarettir.Bu rüya kişiyi huzura, mutluluğa, feraha,  rahatlığa, kavuşturacaktır.

Rüyada Eşya Taşımak; Rüyada eşya taşımak  kişinin sürekli değişen karasız ve karmaşık ruh haline delalet eder. Rüya sahibinin karasızlığı ve anlaşılmaz oluşu çevresindekileri de bunaltacak ve bu nedenle de yakınlarının isyan etmesine neden olacak demektir. Kişi bu tutumu yüzünden çevresi tarafından da güvenilir olmayan bir anı bir anını tutmayan tabiri caizse dengesiz kişi olarak ta görülür.Bu tarz rüya sahipleri kendilerine dahil güveni olmayan her işe korkarak yaklaşan insanlardan çekinen bu yüzden bir türlü mutlu olamayan insanlar olarak bilinirler.Eşya taşımak aynı zamanda  yakın zamanda bir hastalığın geleceğini de işarettir.Kişinin yakın çevresinde çok sevdiği bir kişinin hastalanacağını bu hastalığın ayrılığın habercisi olarak ta bilinmesini gösterir.

Rüyada Başka Bir Şehre Taşınmak; Rüyada başka bir şehre taşınmak Bir kişi rüyasında yaşadığı şehirden başka bir şehre taşındığını görürse eğer gurbete gidecek ve bir süre tüm sevdiklerinden uzak kalacak demektir.Başka bir yere taşınmak ayrılığın habercisi olarak ta bilinir kişi mecburi sebeplerden dolayı ailesinden sevdiklerinden dostlarından ayrılmak zorunda kalır bu ayrılık ne kadar kişiyi üzüntüye yasa  üzüntüye boğuyor ise de sonu hayırlı bitecek olan bir ayrılıktır. Kişi sonunda ameline kavuşarak maddi ve manevi yönden huzura feraha mutluluğa ermiş olur.

Rüyada Eşya Görmek; Rüyada eşya görmek  iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada yeni alınmış, parlak, şık ve pahalı eşyalar görmek mutluluğa ve zenginliğe, eskimiş, solmuş, yıpranmış eşyalar görmekse üzüntüye ve fakirliğe delalet eder. Rüyada eşya görmek aynı zamanda kişinin kazancı olarak da değerlendirilmektedir.Bu kazancın kişinin yaşantısında önemli rolü vardır zenginlik yoksulluk açısından Aynı zamanda eşya görmek güzel bir habere de işarettir kişi ya ailesinden ya da iş hayatından alacağı güzel bir haberin mutluluğunu yaşayacaktır.

Rüyada Yeni Eve Taşınmak; Rüyada yeni eve taşınmak hayırlı ve olumlu değişikliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği yönde gelişeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin niyet ettiği ve kafasına koyduğu işlerden yana hayır göreceğine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Yeni başlangıçlar ve atılımlar yapmaya, sonu mutlulukla bitecek girişimlerde bulunmaya tabir edilir.Rüya sahibi sürekli atılımlar yaparak  iş hayatında kafasına koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirerek zirve noktasına yükselmeyi başarmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. nimet erdem dedi ki:

  ruyamda devamli buyuk eve tasiniyorum yada tasinmak icin hazirlaniyorumson gordugum ruya evim cok kucuk ve ana cadde uzeri .o ara bayagi misafirlerime yemek ikram ediyorum .kapida kamyon esyalarin bir kismi yuklenmis.arkadaslar soruyor neden tasiniyorsun diye torunum var 3 yasinda cadde uzeri korkuyorum yola cikar diye .bazen oturdugum bloklari bulamiyorum cok degisik geliyor

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bayramlar Nimet hanım rüyanız hayır olsun rüyada taşınmak ya da taşınmak için hazırlandığını görmek kısa süreli seyehatlere çıkacağınıza eviniz de misafirlere yemek ikram ettiğinizi görmek sizden dua bekleyen bir yakınınız olduğuna karmaşık bloklar görmek ise karışık işlere gireceğinize işarettir.

 2. Esra dedi ki:

  büyük yeşil 2 tane ceviz görmek

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Esra hanım rüyada taze büyük ceviz görmek; güçlük ve sabır ile elde edilen bir malın size getireceği kazanca ve bolluğa işaret etmektedir. Cevizlerin birbirlerine sürtülerek çıkartılan ses çevrenizde düşmanlık ve şiddete maruz kalacağına işaret etmektedir.

 3. Tuncay dedi ki:

  istihare namazına niyet ettim rüyamda hayatımdaki kızın taşınacağını arkadaşı tarafından bana telefonda söylendi istihare namazına niyetlediğim için elimdeki telefonun rengini hatırlamıyorum sizce bunun açıklaması ne olmalıdır bana bir yol söylesin o telefonun rengi önemlimidir veya istiharede gördüğüm renk veya olası şeyler hayra çıkmasa bile yine bildiğimi okumalıyım içimden geçeni yapmalımıyım ?

  1. Tuncay dedi ki:

   elimde bulunan telefonun rengi çok önemlimidir siyah olup olmadığı konusunda tereddütte kalıyorum tekrar devam etmelimiyim merak ediyorum. ?

   1. admin dedi ki:

    Rüyanız hayır olsun Tuncay bey rüyada gördüğünüz şekil ve semboller açık renkli ise istiharenizinn hayırlı olduğuna işaret eder. Eğer rüyanızda gördüğünüz renkler koyu renk ise niyet ettiğiniz şeyin hayırlı olmayacağına işaret eder.İstiharede görülen renklere genel olarak bakıldığında beyaz renk, ferahlık ve mutluluğa, sarı renk hastalığa, mavi renk, ümide, yeşil renk dinin kuvvetine, kırmızı renk aşka ve sevdaya, pembe renk genç kızlığa ve ümide, mor renk şüpheye, siyah renk mutsuzluğa, kahverengi uzun yolculuğa işarettir.

 4. serhat kara dedi ki:

  rüyada iş yerimin değiştirildiğini ve dükkan sahibinin bunu benden habersiz yaptığını gördüm ve baya kızgındım saldırgandım

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Serhat bey rüyada iş yeri değişikliği görmek; kariyer hayatınızda değişiklik yaşayıp hayatınızı renkli hale getireceğinize, çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli duyarlı olup attığınız adımlarda temkinli davranmanız gerektiğine, olumlu olarak ta bu rüya yakın zaman da hayırlı bir evliliğe şahit olacağınıza yorumlanır.

 5. arzu dedi ki:

  merhabalar,
  şuanda yaşadığım şehirden başka bir şehre taşınıyorum. taşındığım ev yeni garip yamuk bir ev ama kızımla birlikte taşınıyoruz sevdik evi ancak eşim yok onunla taşınmamışız sadece kızım ve ben..
  yeni taşındığımız evin içinde birde bir iş görüşmesi yapıyorum derken uyandım