Rüyada “ Tatil ” Görmek

Tatil
Rüyada tatil görmek Rüyada görülen tatil uzun süredir sizinde sürekli düşünüp bilinçaltınıza yerleştirdiğiniz “artık tatile ihtiyacım var” fikri olabilir.

Rüyada Tatil Görmek; Rüyada tatil görmek Rüyada görülen tatil uzun süredir sizinde sürekli düşünüp bilinçaltınıza yerleştirdiğiniz “artık tatile ihtiyacım var” fikri olabilir. Bazı rüyalar çok karmaşık olabilmektedir. Bu tür rüyalarınızda her nesnenin tabirine bakarak karamsarlığa düşmeden aramanız daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Rüyanızda gördüğünüz diğer nesnelere de bakmak sizin için her zaman daha ciddi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.Rüyada tatil görmek kişinin yoğun bir iş temposunun dan dolayı yapacağı sosyal aktiviteleri hayalini etmeyi belirler. Tatilde kişi ailesi ve eş dost yakın akrabalarıyla bir araya gelerek sosyal aktiviteler, eğlenceler yaparak iş hayatında yaşamış olduğu stresi sıkıntılarını bir nevide atmış kendisini rahatlatmış görül .Bu kişinin iş hayatına olan bakış açısını işine verdiği çalışma ve azmini daha çok arttıracak ve kişiyi istekli hale getirecektir.Rüyada görülen tatil aynı zamanda elinize geçecek güzel imkanlara, huzura, mutluluğa, sevince de işaret eder.

Rüyada Tatil Yapmak; Rüyada tatil yapmak rüya sahibinde vefata delalet edilir. Dikkatli olunması gereken rüyalardan dır. Rüyada sürekli tatil yaptığınızı görüyorsanız işsizlik ve tembellik olarak yorumlanır. Biraz daha çalışmanız, girişimci olmanız gerekmektedir.Bu tarz rüyalar her ne kadar kişide iştah açıcı görülse de kişiyi maddi ve manevi anlamda bir sıkıntının olacağına işaret eder. Bu tarz rüyalar genelde kişide maddi ve manevi anlamda huzursuzluk yaratırken iş konusunda  ve aile konusunda da ciddi ayrılıklara sebep vermektedir. Bu tarz rüyaları gören kimselerin özel hayatlarına karşı biraz daha dikkatli olmaları ve kendilerini önleme almaları gerekmektedir.

Rüyada Tatil Planı Yapmak; Rüyada tatil planı yapmak Rüyada yapılan tatil planı, düşüncesizce yaptığınız hareketlerin sonunda daima kötü olayların geliştiğini görerek, bundan sonra daha düşünceli, daha planlı davranmaya karar verip, işlerinizi bundan sonra sabırla ve olumlu kararlarla yürüteceğinize ve sonunda mutlak huzura, mutluluğa, neşeye ererek zenginleştireceğinize ve saygınlığınızı artacağına işaret eder.Rüyada tatil yapmak kişide farklı şekillerde yorumlanır bu kişinin iş hayatına yaşamış olduğu streslere iş düzeyine bağlıdır tatil bazen güzel olumlu mutlu sonuçları getirecek şekilde görülse de bazen de kişide kopukluğu ayrılığı huzursuzluğu sıkıntıları da dile getirir. Sonuç olarak Rüyada görülen tatil uzun süredir sizinde sürekli düşünüp bilinçaltınıza yerleştirdiğiniz “artık tatile ihtiyacım var” fikri olabilir. Bazı rüyalar çok karmaşık olabilmektedir. Bu tür rüyalarınızda her nesnenin tabirine bakarak karamsarlığa düşmeden aramanız daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Rüyanızda gördüğünüz diğer nesnelere de bakmak sizin için her zaman daha ciddi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Rüyada Tatile Gitmek;Rüyada tatile gitmek rüya başlığın da görüldüğü gibi kişide mutluluk huzur sevinç veren bir rüya değildir .Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda çektiği sıkıntılardan dolayı düzgün bir sosyal hayatı ve iş hayatı olmamasından dolayı bir ömür maddi sıkıntılar çekeceğine çalışmış olduğu iş hayatında yüksek mevkilere erişemeyip kıt kanaat geçineceğini ailesi ve yakın akrabaları dahil kimseden destek alamayacağına ömrünün sonuna kadar hep çalışacağına işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. muhammed dedi ki:

    rüyamda amcam, amcamın 2.nci eşinden olan 2 küçük çocuğu, babam ve kardeşim ile Antalyadaydık. antalyanın bir sahilindeydik. herkes orda iyiydi. fakat ben daha batıda ünlülerin olduğunu düşünüyor ve oralara gitmek istiyordum. bizim bulunduğumuz bölgede bir ünlü vardı. ve buluncuğumuz yerin denizinde 3 tane çok büyük balık vardı. herkes kalktı babam ve kardeşim camiye girdi amcamda çarşıya fakat ben babamın ardından girmedim camiye ve babama daha batıya gitmek istediğimi söyledim. babam çok sinirli bir bakış attı ve caminin içine girdi. dışarı çıktım amcam beni bekliyordu. amcama gideceğimi söyledim amcam hayır gidemezsin filan dedi. ben gidiyorum dedim ve gittim. giderkende sahile baktığımda o 3 tane devasa balığın avlandığını gördüm kumun üzerinde idiler. yolda giderken uzak bir kız akrabamı önceki plajda bulunan tek ünlü ile konuşurken gördüm. hemen girdim araya bende konuşmaya dahil oldum. ve hep beraber daha batıya daha çok ünlü’nün bulunduğu alana doğru gitmeye başladık. yolda ben yanımdaki ünlü bayanın numarasını almak için bahaneler filan üretiyorum fakat alamıyorum. gitmek istediğimiz yere vardık. küçük ve derin bir alanda bir çok ünlü yüzüyor. yanımdaki ünlüde atladı. bir çok ünlü vardı orada ama tek hatırlardığım kişi ahmet çakardı. kendi kendime ama ben yüzme bilmiyorumki buraya atlayamam dedim. sonra oraya atlarsam yüzebileceğimi düşündüm yani hayal ettim. ve rüyam bitti.
    hayatım hayal kırıklıkları ve söz dinlemediğim için geçen pişmanlıklarla dolu. lütfen bu rüyanın tabirini yaparsanız çok mutlu olurum çünkü bu rüyada güzel şeyler olduğunu düşünüyorum.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Muhammet bey rüyanız çok karışık fakat çoğunluk olarak içeriği ünlü görmeyi içeriyor. Rüyada görülen ünlü ya da ünlüler genel olarak çok hayırlı bir rüya şeklidir. Rüyada ünlü gören kişi ya da kişiler her yerde sözü geçen saygın mevki ve makam sahibi üstün kişilerdir. Bu kişiler gerek özel hayatında gerekse iş hayatında yapmış olduğu davranışları ile her zaman saygın kişiler olarak kalmışlardır.