Rüyada “ Tavşan Beslemek ” Görmek

Tavşan Beslemek
Rüyada tavşan beslemek, hayır içeren bir rüya olmak ile beraber kişinin temiz kalpli, iyi niyet sahibi biri olduğunu bildirir.

Rüyada tavşan beslemek, hayır içeren bir rüya olmak ile beraber kişinin temiz kalpli, iyi niyet sahibi biri olduğunu bildirir. Görülen bu rüya salih rüyalardan kabul edilmiş olup, yaşanılan toplumda saygı ve sevgi görmeye, itibar sahibi olmaya delalet eder. İslam alimleri tarafından farklı anlamlar ile tabir edilmiş olup, bazen kişinin güzel bir hayat süreceğine, maddi ve manevi anlamda huzur içinde olacağı olarak tabir etmişlerdir. Gören kişilerin mal ve mülk bakımından ferah bir hayat süreceklerine, iyi niyetli olan kişinin rahmet ve berekete nail olacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin hane içinde ki yaşamına, evli kişiler için yetişkin çocukların ergen bireylerin varlığına yorulur. Gördüğünüz bu rüya büyüme çağındaki çocuklarınıza söz dinletmek ve yönlendirmek konusunda çekilen zahmete yorumlanmıştır. Rüyada tavşan beslemek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Tavşan Beslemek Ne Demek

Rüyada tavşan beslemek, uğura ve talih açıklığına işaret eder. Görülen bu rüya girilen işlerde bolluğa, şansın yaver olmasına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin iş ve özel yaşamına dair geçici sıkıntılar yaşayacağına, bu dönemde umulmayan birinden görülecek desteğe rivayet edilmiştir. Kişinin verdiği bu uğraşlarda fiziki ve ruhi olarak yorulacağına, yakınlardan beklediği desteğe tabir edilmiştir.

Rüyada Beyaz Tavşan Beslemek

Rüyada beyaz tavşan beslemek, kişinin iş hayatında tanınan biri olmasına, maddi anlamda güce kavuşacağına işaret eder. Görülen bu rüya şansın sizden yana olacağına, aydınlık yarınlara delalet eder. Gören kişiler için yeni bir başlangıca, muradın gerçekleşmesine, genç bekar biri için hayırlı bir kısmete yorumlanır.

Rüyada Siyah Tavşan Beslemek

Rüyada siyah tavşan beslemek, severek ve gönül rızası ile evlenilen biri ile istenilen mutluluğu yakalayamamasına işaret eder. Bazen de kişinin iş ve özel yaşamına dair aldığı acele kararların kişiyi hayal kırıklığı ve hüsran yaşatacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Evde Tavşan Beslemek

Rüyada evde tavşan beslemek, kişinin evli ise çocukları ile yaşayacağı bir takım aile sorunlarına, bekar ise tanışacağı birine gönül vereceğine işaret eder. Görülen bu rüya bazen de kişinin evlat sahibi olacağına, gören kişi erkek ise, hanımının gebe kalacağına yorumlanır.

Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüyada tavşan yakalamak, kişinin maddi anlamda bolluk içinde olacağı bir fırsat elde edeceğine işaret eder. Gören kişilerin hayatında dönüm noktası diyebileceği olayların cereyan edeceğine delalet eder. Mutluluğa ve huzura erişmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Tavşan Avlamak

Rüyada tavşan avlamak, yuva kurmaya, beğenilen biri ile evlenmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisi ile huzur bulacakları biri ile tanışmalarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin başına gelen bir olaydan dolayı korku ve endişe içinde olmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.