Rüyada “ Tavşan ” Görmek

Tavşan
Rüyada tavşan görmek hayatta kazanılacak olan zaferlere, iş hayatındaki olumlu adımlara ve mutluluğa işaret edilir.

Rüyada Tavşan Görmek; Rüyada tavşan görmek hayatta kazanılacak olan zaferlere, iş hayatındaki olumlu adımlara ve mutluluğa işaret edilir.Rüyasında tavşan gören kişinin özel hayatı da hep yolunda gidecek demektir. Rüyada görülen tavşan aynı zamanda kadınla ifade edilir ve kız arkadaş, sevgili, nişanlı ya da eş olarak değerlendirilir. Rüyada tavşan görmek muhafazakar, hoşgörülü, güler yüzlü ve yumuşak huylu bir kadına delalet eder.Rüyada siyah tavşan görmek ve çok sevimsiz olması kötü huylu, kavgacı, anlayışsız ve kıskanç bir kadına işaret eder. Rüyada bir kimsenin tavşanının ölmesi çocuğunun hastalanmasına, bir sıkıntıya ya da zorluğa düşmesine delalet eder. Rüyada tavşanla konuştuğunu gören kişi toplumdan dışlanmış, yaramaz ve kötü kabul edilmiş bir kadınla tanışarak samimi olacak ve arkadaşlık kuracak demektir. Rüyada tavşanın çok hızlı koşuyor olması kimsenin bilmemesi ve öğrenmemesi gereken bir konu olacağına ve rüya sahibinin de bunu herkesten gizlemeye çalışacağına işaret eder.Tavşanın bunlar gibi bir den çok farklı yorumları vardır.Genel olarak tavşan kısmet bereket bolluk olarak değerlendirilir. Kişide maddi ve manevi anlamda bolluğa erişileceğini işaret eder.

Rüyada Tavşan Yakaladığını Görmek; Rüyada tavşan yakaladığını görmek rüya sahibinde kısmeti işaret eder. Bir kişi rüyasında bir tavşan yakalamış ya da kovalıyor ise o, kişinin kısmetini bulduğuna işarettir Kişi hayırlı kısmetli bir evlilik yaparak dünya evine girmiştir.Aynı zamanda tavşan yakalamak iş hayatında da kişinin büyük bir ticari işe gireceğini ve bu işten başarı sağlayarak kıdem olarak ta yükseleceğini işarettir.Tavşan yakalamak her iki olayda da nasip kısmet başarı olarak bilinir. Farklı olarak ta tavşan kovalamak tavşanın rengine gürede değişir eğer tavşan beyazsa bu kişide uğura eğer siyahsa bu huzursuzluğa kısmet sizliğe işarettir.

Rüyada Tavşan Eti Yediğini Görmek; Rüyada tavşan yediğini görmek Rüyada tavşan yemek, tavşan satmak ya da tavşan satın almak bir tek şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin küçük, önemsiz ve çabucak iyileşebileceği bir sağlık sorunu yaşayacağı anlamına gelir.Bu rahatsızlık rüya sahibini maddi ve manevi anlamda zora sokmuş olsa da rüya sahibi bu derdinden en kısa sürede kurtulacaktır.Tavşan yemek dinimiz açısından da günah sayılmış bunu yapan kişilere de haram sayılmıştır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında insanların sırtından geçinerek yüksek yerlere tırmanmaya çalışan kul hakkını yok sayan insanlara örnek olarak ta gösterilir.

Rüyada Tavşan Sevdiğini Görmek; Rüyada tavşan sevdiğini sevmek Rüyada tavşanın kafasını okşadığını ya da onu kucağına alarak sevdiğini gören kişi bir tanıdığına, yakınına, arkadaşına ya da akrabasına bir konuda destek olacak ve yapmak istediği şeyi gerçekleştirebilmesi için ona arka çıkacak onu içinde bulunduğu zor dönemlerden çıkarmak için elinden geleni yapmaya çalışacak olan insanları ifade eder. Bu tür rüya sahipleri fazla akrabacı dost canlısı olarak ta bilinirler.İnsanlara yardım etmekten çekinmeyen insancıl duygular besleyen çevresi ve iş hayatında ki insanlar tarafından çok beğenilen örnek kişi olarak gösterilen kişilerdir.Bu kişiler dünya malına değer vermeyen insanlardır.

Rüyada Sevimli Tavşan Görmek; Rüyada sevimli tavşan görmek Rüyada çok şirin, güzel ve zeki bir tavşan görmek arkadaşa ya da bir tanıdığa işaret eder.Rüya sahibinin yeni yeni arkadaşlar edineceğine hayatına farklı insanlar gireceğine hayatının bir anda değişeceğine işarettir.Rüya sahibi iş hayatı ve sosyal hayatında ki bu değişiklik ile hayatı bakış açısı değişmiş olup yaşayış tarzı önemli rolde gelişecek topluma karşı farklı bakış açısı sergileyecektir.Aynı zamanda sevimli tavşan görmek dünyalar tatlısı bir kısmetin olacağına ve hayırlı bir evliliğin olacağına işarettir.

Rüyada Tavşan Yakalamak; Rüyada tavşan yakalamak rüya sahibinin tüm hayatını değiştirecek, kısmeti ve rızkı bol, çok önemli bir fırsatla karşılaşacağını işaret eder. Şansın ve bahtın açık olduğunu, içinde bulunulan dönemde tüm dileklerin gerçek olacağını delalet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Olumlu ve önemli değişikliklere işaret ettiği gibi, parasal konularda da kazancın çok olacağına ve gelirin de beklenmedik seviyelerde artacağına tabir olunur. İş yaşamı ve para konularındaki fırsatlar aynı zamanda bekar kimseler için duygusal anlamda da söz konusu olur. Hayırlı ve çok mutlu olunabilecek bir kişi ile karşılaşılacağına da anlamlandırılır. Kişinin her açıdan çok mutlu olacağı ve büyük şanslar elde edeceği bir dönemi simgeler.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.