Rüyada “ Tavşan Sevmek ” Görmek

Tavşan Sevmek
Rüyada tavşan sevmek, kişinin yakınlık duyduğu aileden yada arkadaş çevresinden birisine vereceği desteğe işaret eder. Görülen bu rüya sevip sayılan bir yakının düştüğü zor durumdan çıkarmaya, yapılacak maddi veya manevi yardıma delalet eder.

Rüyada tavşan sevmek, kişinin yakınlık duyduğu aileden yada arkadaş çevresinden birisine vereceği desteğe işaret eder. Görülen bu rüya sevip sayılan bir yakının düştüğü zor durumdan çıkarmaya, yapılacak maddi veya manevi yardıma delalet eder. Bu rüyayı görenlerin görmüş geçirmiş, halk dilinde halden anlayan biri olduğunu bildirir. Gördüğünüz bu rüya çevrenizde gelişen olumsuzlukları görmezden gelmeyen bir kişilik sahibi olduğunuzu, arkadaşlarınıza ve aileye karşı her daim vefalı davranışlar içinde olmaya rivayet edilmiştir. Ayrıca bu rüya aile yaşantısındaki sevgi ve muhabbetin varlığına yorulur. Genel olarak rüyada görülen tavşan zevceye, kişinin hanımına yorulduğu için, kişinin hanımına olan bağlılığına, duyduğu aşka yorumlanmıştır. Bazı alimlere göre ise bu rüya geçici sıkıntılara yorumlanırken, görülen rüyanın iyi hatırlanması gerektiğini bildirmişlerdir. Rüyada tavşan sevmek, ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Tavşan Sevmek Ne Demek

Rüyada tavşan sevmek, sizden yardım görecek bir tanıdığa işaret eder. Birine karşı yağılan hayra, zor durumda olduğu bir anda çıkacağınız desteğe delalet eder. Rüyasında tavşan sevdiğini gören kişi, kendisine hürmet gösterdiği biri için taşın altına elini koyacağına, bir takım sıkıntıları göğüsleyeceğine rivayet olunur. Bazen de genç birine hayli için yol göstermeye, ön ayak olmaya yorumlanır.

Rüyada Beyaz Tavşan Sevmek

Rüyada beyaz tavşan sevmek, rüya sahibinin zarif ve ağırbaşlı bir kadın ile tanışmasına, evlilik kurmasına işaret eder. Evli kimseler için bu rüya kendisinden hayır görülecek vefalı bir eşe, kişinin hanımına karşı duyduğu sevgi ve şefkate yorumlanır.

Rüyada Siyah Tavşan Sevmek

Rüyada siyah tavşan sevmek, gören kişi erkek ise, hanımı ile arasının açılmasına, hanımından hoşnut duymamasına işaret eder. Bazen de bu rüya kötü huylu bir kadına olan bağlılığa, ileride üzülüp sorun yaşamaya delalet eder. Gören kişi kadın ise, kişinin eşi ile arasına giren başka bir kadına, ailede huzursuzluk yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek, kadın olarak tabir edilmiştir. Gören kişi için kız kardeşe, eşe, nişanlı yada sevgiliye yorumlanır. Rüyada beyaz tavşan görmek, eşinden yana şanlı olmaya, hürmetli, iyi ahlaklı, kişiyi her ortamda yüceltecek bir kadına yorumlanmıştır. Rüyada siyah tavşan görmek, huysuz ve aksi bir kadına, tavşan ölmesi, kişinin hanımının sağlık sorunları yaşamasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.