escort alanya

Rüyada “ Tavuk Kesmek ” Görmek

Tavuk Kesmek
Rüyada tavuk kesmek, hayırlı ve güzel bir geleceğe yorulan bu rüya kişinin fazla emek harcamadan kazanacağı mal ve mülke işaret eder.

Rüyada tavuk kesmek, hayırlı ve güzel bir geleceğe yorulan bu rüya kişinin fazla emek harcamadan kazanacağı mal ve mülke işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yüksk bir mirasa nail olcaklarına maddi anlamda hiç bir sıkıntıları kalmayacağına delalet eder. Rüyada tavuk kesmek, kişiye kalacak helal mala, zorlamadan kazalan paraya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin tüm istek ve arzularına ulaşacak güce sahip olmasına yorulur. Rüyada tavuk kesmek, hayırlı bir kısmete, yaşanacak güzel bir beraberliğe rivayet edilmiştir. Bu rüyayı gören bekar kimselerin  büyük mutluluk yaşayacı bir gönül ilişkisi yaşayacaklarına ve bu kişiyle izdivaç yaşamaya yorumlanmıştır. Rüyada tavuk kesmek, evli kimseler için hane içersinde sevgi ve hürmet görmeye, hayırlı bir eşe ve huzurlu bir haneye yorumlanır. Rüyada tavuk kesmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tavuk Kesmek Nedir

Rüyada tavuk kesmek, farklı şekillerde yorumlanmak ile beraber kişinin iş ve özel yaşamında güzel günler yaşamasına, bekarlar için hayırlı bir eş adayı ile tanışmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin imrenilecek bir yaama sahip olmasına, ailecek takdir edilmeye delalet eder. Bazen de bu rüya kibirli ve merhametsiz bir adama, anlayıştan yoksun sert mizaçlı idareciye yorumlanmıştır.

Rüyada Horoz Kestiğini Görmek

Rüyada horoz kestiğini görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin yaşama dair korkularından emin olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin özü, sözü bir olmasına, mert bir insan olduğuna delalet eder. Aynı zaman da bu rüya selamete ermeye, alın teriyle hayırlı olanından kazanmaya, güzel bir geleceğe yorulur.

Rüyada Tavuk Yemeği Yapmak

Rüyada tavuk yemeği yapmak, kişinin yaşadığı gönül ilişkisne işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tanıştığı biri ile mutuluğa nail olmasına, evlilik yolunda ilerlemesine delalet eder. Rüyada tavuk yemeği yaptığını görmek, hayırlı kısmete bazende dost görünümlü bir düşmanın varlığına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bazı moral bozucu olaylardan sonra rahata ermesine rivayet edlmiştir.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, kendisinden hayır görülecek olan iyi huylu, ahlaklı ve temiz kalpli bir kadına işaret eder. Bazen de bu rüya hamarat ve çalışkan yardımcı bir kadına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.