Rüyada “ Tavus Kuşu ” Görmek

Tavus Kuşu
Rüyada tavus kuşu görmek, gönlü yüce biri olarak tabir edilmiş olan bu rüya, kişi veya yakın bir tanıdığını için yorumlanmıştır.

Rüyada tavus kuşu görmek, gönlü yüce biri olarak tabir edilmiş olan bu rüya, kişi veya yakın bir tanıdığını için yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin temiz ahlak sahibi, yüreği güzel, nerede nasıl davranmasını iyi bilen biri olduğuna, kendisini geliştirdiğine rivayet edilmiştir. Gören kişi için bazen kendi bazen de tanıdığı yakın biri için yumuşak huya sahip olmasına, sakin ve gelişen olaylar karşısında soğukkanlılığını yitirmeyen biri olduğunu bildirir. Aynı zamanda yaşamın zorluklarını görmüş, her şeyi kafasına takmayan biri olmasına, hayatın güzelliklerini yaşamasını bildiğine işaret edilir. Bazen de soy ve güzellik bakımından üstün bir kadına yorulan bu rüya, düş sahibi erkek ise böyle bir hanım ile tanışacağına delalet eder. Genel anlamı ile yaşanılacak güzellikleri çağrıştıran bu rüya, kısa bir zaman içerisinde yaşamınızın olumlu anlamda yön değiştireceğine yorumlanmıştır. Rüyada tavus kuşu görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını takip edebilirsiniz.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Nedir

Rüyada tavus kuşu görmek, mal ve mülk bakımından güç sahibi birisine, erkek için böyle bir kadın ile, kadın için huy ve mal bakımından üstün bir erkek ile tanışacağını bildirir. Alimler tarafından görülme biçimine göre farklı yorumlar içermiş olan bu rüya, karaktere, sahip olunacak davranışlara yorumlanmıştır. Gören kişinin rüyanın iyi yorumlanabilmesi için gördüğü düşü iyi hatırlamasın da fayda bulunmaktadır.

Rüyada Tavus Kuşunun Uçtuğunu Görmek

Rüyada tavus kuşunun uçtuğunu görmek, hayır ile tabir edilmemiş olan bu rüya, kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağını bildirir. Görülen bu rüya iş yaşamınızda sıkıntı yaşamaya, sürdürülen işin kaybına tabir edilir. Evli kişiler için içe ayrılık ve kırıcı tartışmaların yaşanacağını bildirir.

Rüyada Tavus Kuşu Kesmek

Rüyada tavus kuşu kesmek, evinizin işini görecek, hizmetinizi görecek bir kadın yardımcı edinmeye işaret edilir. Gören kişi erkek ise, bu kişiye aşık olacağına, bekar ise bu kişi ile evleneceğine tabir edilir.

Rüyada Tavus Kuşu Eti Yemek

Rüyada tavus kuşu eti yemek, bol kazanca, rahatlık ile elde edilecek mala tabir edilir. Gören kişinin haram yollara bulaşmadan hatırı sayılır bir servet edineceğine, miras yolu ile ele geçecek paraya rivayet edilmiştir.

Rüyada Tavus Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada tavus kuşu yumurtası görmek, önünüze çıkacak fırsat imkanlara işaret eden bu rüya, karşınıza çıkacak biri sayesinde tüm hayatınızın değişeceğini bildirir. Bu kişinin yol göstericiliği, önderliği sayesinde kısa zaman içerisinde maddi anlamda büyük yol kat edeceğiniz olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Erkek Tavus Kuşu Görmek

Rüyada erkek tavus kuşu görmek, sizi seven, her zor anınızda yanınızda bulunan, koruyan, kollayan biri olarak rivayet olunur. Bu kişi bazen aile den bazen de yakın dostlardan biri olarak da yorumlanmıştır. Rüyada dişi tavus kuşu görmek, ise huysuz ve aksi bir kadına tabir edilir. Bu kişiden görülecek zorluk olarak da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.