Rüyada “ Taze Hurma ” Görmek

Taze Hurma
Taze hurma erkek çocuk ile müjdeye ve düşmana galip gelmeye ve namusu hakkında söylenen şeyden kurtulmaya işarettir.Taze hurma, helal rızk, şifa ve üzüntüden kurtulmaktır.

Rüyada Taze Hurma Görmek

Rüyada taze hurma görmek; taze hurma erkek çocuk ile müjdeye ve düşmana galip gelmeye ve namusu hakkında söylenen şeyden kurtulmaya işarettir.Taze hurma, helal rızk, şifa ve üzüntüden kurtulmaktır. Aynı zaman da rüyayı gören kimsenin ticaretle uğraşmasına, helal rızka, kazançlarında büyük yatırıma, hayırlı sağlıklı doğacak olan erkek evlada işaret eder. Rüyada mevsimsiz taze hurma görmek ya da yemek hastalığa, maddi ve manevi sıkıntılara, yakın zaman da alacağınız kötü habere yorumlanır.

Rüyada Taze Hurma Toplamak

Rüyada taze hurma toplamak; rüyasında taze hurma topladığını gören kimse neşeli, zengin, şerefli, hayır ve bereketi çok ve hiddetli bir kadınla evlenir. Ya da zahmetsiz olarak şerefli insanların elinden mal sahibi olur. Bu rüyayı gören, bazen ilim sahibi olur. Bu rüya aynı zaman da Kur’an okumaya ve dinine fayda verecek bir şeyle tabir edilir.

Rüyada Taze Hurma Yemek

Rüyada taze hurma yemek; rüyayı gören kimsenin büyük projelere imza atıp başarısını kat kat arttıracağına yaptığı bu işte büyük kazançlar elde edeceğine aynı zaman da çok sevdiği hasta bir yakınının iyileşip eski sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Rüyada taze hurma yediğini görmek aynı zaman da kişinin iş hayatında ortaya koyduğu başarılı çalışmalar sayesinde kendi payına düşen paraya ve mala tabir eder.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Rüyada hurma çekirdeği görmek; rüyayı  gören kişi evli ise çocuk sahibi olacağı bekar ise kısmeti açılıp evleneceğine işaret eder. Rüyada görülen hurma çekirdeği kişinin şansı ve kısmeti olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yaptıkları her işte büyük kazançlar elde edip, büyük yatırım sağlayan işlere gireceklerdir.

Rüyada Hurma Çekirdeği Dikmek

Rüyada hurma çekirdeği dikmek; hayırlara vesile olan rüya tabiridir. Kişinin tüm dileklerinin kabul göreceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, yakın zaman da hayırlı bir haber alacağına, iş hayatında yaptığı başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine, birden fazla hayırlı işlere vesile olacağına, ticari amaçlı kısa süreli Seyehatlara çıkacağına işarettir.

Rüyada Hurma Meyvesi Görmek

Rüyada hurma meyvesi görmek; rüyasında hurma meyvesi gören kişi mal sahibi olur ve çoluk çocuğundan ayrı düşmüş bulunanları bir araya toplar. Rüyada görülen hurma meyvesi, o kimsenin ailesi, kavmi veya kabilesinden birisini ifade eder. Hurma meyvesi görmek ya da yemek aynı zaman da  sıkıntıları aşarak elde ettiği haysiyete, verdiği uğraşların sonunda gözlediği berekete, cefa ile birlikte umduğu rahata, umudunu kestikten sonra kavuştuğu ferahlığa işaret eder.

Rüyada Hurma Ağacından Hurma Yemek

Rüyada hurma ağacından hurma yemek; rüya sahibinin ilim ihsan sahibi biri olduğuna, hayatının büyük bölümünü ibadetle geçirip secde edeceğine, hak yolunda ilerleyip  kul hakkına önem verdiğine, çalıştığı iş hayatında kazançlarının her daim olup bereketinin hiç eksilmeyeceği ne yorumlanır.

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek; rüyasında hurma gören kimseler Allah katında çok makbul sayılan kimselerdir. Bu tür kimseler maddi manevi her türlü sıkıntılarına dertlerine şifa bulacaktır. Aynı zaman da rüyada hurma görmek alim bir kimseye, Müslümanlık dinine hizmet etmeye, alın teriyle kazanılmış helal lokma yemeye ve bolluğa ermeye işaret eder. Hurma bereketi, kısmeti ve bolluğu simgeler. Rüyada hurma şarabı ya da hurma yağı görmekse kişinin kursağından geçen her lokmanın temiz ve helal olduğuna, hurma çekirdeği görmek hayırlı evlatlara ermeye, hurmayı ektiğini görmekse yakın zaman da gelecek olan mirasa işarettir.Rüyada görülen hurma aynı zaman da iş hayatınızda ve aile hayatınızda önemli değişikler yaşayacağınıza kırgınlıklarınızı son bulup sevinçli müjdeli haber alacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.