Rüyada “ Taze Meyve ” Görmek

Taze Meyve
Rüyada taze meyve görmek hayra sevince, mal varlığına işaret eder. Rüyada taze meyve yemek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Taze Meyve Görmek

Rüyada taze meyve görmek; genellikle para olarak yorumlanır. Rüyada görülen meyve tazeyse hayırlı işlere girmeye , maddi anlamda bol miktarda para kazanmaya, bekar bir kimse iseniz evliliğe doğru adım atmaya evli bir kimsenin görmesi ise hayırlı sağlıklı bir evlada sahip olacağına işaret eder. Rüyada görülen taze meyve aynı zaman da zahmetle birlikte özlediği toplu kazanca, uğraşarak hak edilen mülke, mağlubiyetten sonra istediği daha sağlıklı bir hayata, meşakkatle birlikte gözlediği hayra, bir kaç gün içinde alınacak iyi habere, finansal yükü olan birinden uzak durulacağına yorumlanır.

Rüyada Taze Meyve Yemek

Rüyada taze meyve yemek; genel olarak kötüye yorulan rüya tabiridir. Rüyada görülen meyve tazeyse kişinin başına yakın zamanda kötülük geleceğine düzene giden hayatının bir anda alt üst olacağına ailesiyle maddi sıkıntılar dan ayrılıkların yaşanacağına işaret ederken Rüyada mevsimi dışında meyve yemek ise zamanında kaçırdığınız bir şeye ulaşacağınıza, zor şeylerin kolaylaşacağına işarettir.

Rüyada Ağaçtan Taze Meyve Toplamak

Rüyada ağaçtan taze meyve toplamak; genellikle hayra, güzelliklere bereketli işlere bol kazanç sağlamaya, yaptığı yatırımları hayırlı işlerde kullanmaya, karşınıza çıkacak güzel fırsatlara, iş hayatında mutluluğa ve sevince, rahat bir hayat sürmeye, para kazanmaya veya mal elde etmeye işarettir. Rüyada ağaçtan taze meyve toplamak aynı zaman da kişinin yeni bir işe girip eline yüklü miktarda para geçeceğine dünya ve ahiret hayatında mutluluğa işaret eder.

Rüyada Ağaçtan Çürümüş Meyve Toplamak

Rüyada ağaçtan çürümüş meyve toplamak; rüya sahibinin hayır getirmeyen mevlanın günah kıldığı işlere gireceğine çürük ve kokmuş meyve toplamak haram kazançlar kazanıp kul hakkı yemeye işaret eder. Rüyada ağaçtan çürük meyve toplayan ve yiyen kişi hiç istemediğiniz işleri yapmak zorunda kalacağınızı habercisi de olabilmektedir.

Rüyada Meyve Görmek

Rüyada meyve görmek; kişinin maddi anlamda yüklü miktarda servete konacağına, bekar bir kimse ise hayatını çok sevdiği biriyle birleştireceğine, çocuk sahibi olmak isteyen bir kişinin bu rüyayı görmesi yakın zaman da hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder. Rüyada gördüğünüz mevsimin bir meyvesi ise elinize çabuk geçecek paraya, bir kısmete, mevsiminin dışında bir meyve görmek ise gördüğünüz meyvenin mevsiminde elinize geçecek paraya işaret eder. Bazı tabirlerde mevsimi dışında görülen meyvenin mal kaybına, fakirliğe, hastalığa işaret eder.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüyada meyve ağacı görmek; kişinin herkesin işine yarayan bol kazanç getiren hayırlı bir işe vesile olacağına böylece kişinin saygınlığının ve zenginliğinin artacağına işaret eder. Rüyada ağaçtaki meyveleri olgunlaşmış bir halde gördüyseniz; bolluk ve berekete kısa zamanda ereceğinizi, olgunlaşmamış bir halde gördüyseniz; bolluk ve bereketin sizin aldığınız kararlardaki doğruluğa göre zamanla gelebileceğine yorumlanır.

Rüyada Yaş / Kuru Meyve Görmek

Rüyada yaş kuru meyve görmek; elinize geçici olarak para geçeceğine, işlerinizin kısa süreli güzel mutlu geçeceğine, Rüyada kuru meyve görmek ise  elinize devamı olarak çok para geçebileceğine ya da işlerinizin sürekli olarak güzel gideceğine yorumlanır. Rüyada kuru meyve görmek aynı zaman da şüpheli veya elinizde hemen çıkabilecek ama yine de elinize geçecek nükte ve işlerinizin zora gideceğine, çekirdeksiz meyve ise işlerinizin kolaylaşacağına ve elinize geçecek paranın devamlılığına işaret etmektedir.

Rüyada Sebze Görmek

Rüyada sebze görmek; hayra delalet eder. Kısmet, şans, uğur anlamına gelir. Rüyasında sebze gören kişi her işi hayırlı olup bütün yolları açık olur.  Sebze görmek Bol kazanç, bereket, sağlık ve uzun ömür olarak yorumlanır. İşlerin ve hayatın yoluna gireceğine, dünya malının çoğalacağına işaret eder. Rüyada sebze görmek, rüyayı gören için ilaç anlamına gelir.

Rüyada Sebze Yemek

Rüyada sebze yemek; rüyada sebze yediğini gören kişi düşüncesizse patavatsız konuşmaları yüzünden insanların kalbini kırmaktan çekinmeyen yaptığı her işi sonunun ne reye gideceğini hesaplamadan ani kararlar alabilen kendinden başka kimseyi düşünmeyen insanlara tabir edilir.  Rüya sahibi hiç söylenmeyecek bir lafı ulu orta söyleyecek, herkesin ayıplanmasına rağmen o son derece rahat olacak diye ifade edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. HATİCE AYLA dedi ki:

    BUGÜN GÖRMÜŞ OLDUĞUM RÜYAYI ANLATACAĞIM KÜÇÜK BİR EĞLENCE NİŞAN TÖRENİ GİBİ BİR YERDEYİM ÜSTÜMDE SİYAH BİR ETEK ŞIK BİR BEYAZ BLUZ VAR BENİ PİTE DAVET ETTİLER OMUZLARIMDA HEM BEYAZ HEM SŞİYAH TÜYLÜ PELERİN VAR ÖNCE SİYAH SONRA BEYAZ PELERİNİ ÜSTÜMDEN ATIP OYNADIM DAHA SONRA MASAYA OTURDUĞUMDA MASADA ÖNÜMDE KÜÇÜK KASA İÇİNDE KIRMIZI ÇİLEK ERİK VE KİRAZ LAR VARDI ONLARI YEDİM BU NE AMLAMA GELİR

    1. Yorumcu dedi ki:

      Merhaba Hatice hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu, rüyada nişan görmek, bekar iseniz evlenmeye, evli iseniz çevreniz ve ailenizin kalabalıklaşmasına işaret eder. Gördüğünüz rüyada oynamanız, yaşayacağınız mutlulukları çevrenizi ortak edeceğinize, berber sevinip neşe duyacağınıza yorulur. Rüyada mevsiminde görülen meyve alimler tarafından her daim bolluk ve berekete, üzüntülü işlerinizin yerini neşe ve mutluluğun alacağına yorumlanmıştır. Üzerinizdeki pelerinleri atmanız sizi sarıp sarmalayan dertlerden arınmanız olarak da rivayet olunur. Rüyanızın genel yorumu, önünüze çıkan kısmet yada muradınızın gerçekleşeceğine, kısa zaman içinde beklentilerinizin bir bir hayata geçeceğine yorulur. Gönlünüzü ferah tutmanız dileği ile…