Rüyada “ Tecavüz ” Görmek

Tecavüz
Rüyada tecavüze uğramak Rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet edilir.

Rüyada Tecavüze Uğradığını görmek; Rüyada tecavüze uğramak Rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet edilir.  Aynı zamanda tecavüz uğramak kişinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıları delalet eder. Bu sıkıntılar kişinin iş hayatında olduğu kadar özel hayatında da etkili rol oynar kişi girmiş olduğu sıkıntılar nedeniyle  bunalımlara girerek yakın çevresine karşı yollarını ayırma noktasına gelir.

Rüyada Tecavüz görmek; Rüyada tecavüz edilmek rüya sahibinin eşi yada sevgilisi ile yollarının ayrılacağına işarettir. Kişi, hayatta en sevdiği ve en yakın olduğu insanla fikir ayrılığına düşecek ve sanki hiç kimsenin kendisini anlamadığı düşüncesine kapılıp, mutsuz olacağı günler geçirecektir

Rüyada Tecavüzden Kaçmak; Rüyada tecavüzden kaçmak rüya sahibinin şansından dolayı başına gelebilecek olumsuz olaylardan kurtulmasını işaret eder. Rüya sahibi iş hayatı ve çevre hayatında yaşadığı olumsuzluklardan şansının yaver gitmesi sayesinde kurtulur. Bu tarz rüya gören kimseler Allah’ın kendisine  her zaman yardım edeceklerine inanırlar.

Rüyada Taciz Edilmek; Rüyada taciz edilmek rüya sahibinin  yaşayacağı sürpriz bir gelişmeye ya da alacağı hayırlı bir habere alamet eder. Aynı zamanda da hayatı kafaya takmayan, günü birlik yaşayan ve yarınlarını hiç düşünmeyen bir kişi üzerinden açıklanır.Bu tarz kişiler hayattan sadece zevk almak için yaşayan bir amacı olmayan kişilerdir.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak; Rüyada cinsel tacize uğramak hayırlara işaret edilir. Rüya sahibinin güzel gelişmeler yaşayacağı, mutluluk verici haberler duyacağı ve kısmetinin açılacağına işarettir. Rüya sahibi iş hayatında ve özel hayatında bir çok güzel şeylerle karşı karşıya kalacaktır.Farklı olarak ta cinsel tacize uğramak günümüz değerlendirmesinde olduğu gibi kişiye karşı yapılmış en büyük terbiyesizlik olarak ta bilinir.

Rüyada Yakınına Tecavüz Etmek; Rüyada yakınına tecavüz etmek rüya sahibinin zor sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.Rüya sahibi iş hayatında olduğu gibi aile ve sosyal hayatında da bir takım kopuklar la karşı karşıya kalacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Aslı Doktor dedi ki:

    Rüyamda önce merdivenden çıkmak istiyorum ancak sonra merdivenlerin kapalı olduğunu görünce asansörle bir yere gidiyorum orada insanlar var sonra 2 tane erkekle bir odaya gidiyoruz TV falan izliyoruz tam ben kalkmak isterken dur falan diyerek bana sırnaşıyor biri tam de bir şekilde koşarak kaçıyorum ve kızların olduğu bir ortama gidiyorum