Rüyada “ Telefon ” Görmek

Telefon
Rüyada telefon görmek dini rüya tabirlerinde alınacak olan bir haber olarak bilinir

Rüyada Telefon Görmek;Rüyada telefon görmek farklı şekille de yorumlanır. Çevresindekilerle iletişiminin zayıflaması, kendisini insanlardan çekmesi, bazı kişilerle samimiyeti azaltması ve arkadaşlık, dostluk gibi ikili ilişkilerine mesafe koyması demektir. Başka bir deyişle Rüyada telefon gören kişinin arkasından onun için sürekli dua eden, onu her işinde destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan birini delalet eder. Rüya sahibinin telefon görmesi kazanmış olduğu mal varlığını bir hayra ya da kuruma bağışlaması olarak ta görülür.

Rüyada Telefonla Konuşmak; Rüyada telefonla konuşmak müjdeli bir haberin belirleyicisidir. Rüya sahibinin güzel bir haber alacağına ve bu haberin iş hayatını olumlu etkileyeceğine işarettir.

Rüyada Telefon Açmak; Rüyada telefon açmak  rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından çok sevildiğini örnek biri olarak gösterildiğini işaret eder. Kişi iş ve özel hayatında çevresindeki insanlar karşısında her daim ön planda tutularak gösterilir.

Rüyada Telefon Etmek; Rüyada telefon etmek  güzel ve sevindirici haber olarak belirlenir. Rüyada telefon etmek bir olayın habercisi yada müjdesi olarak ta bilinir.

Rüyada Telefon Gelmesi; Rüyada telefon gelmesi hem müjdeye hem de üzüntüye işarettir. Rüyayı gören kimse iş hayatında ya da özel hayatında bir haberle karşılaşılacaktır. Farklı olarak ta rüyada telefon gelmesi kişinin çevresi yönünden sevilen biri olarak görülmesi ne de işarettir.

Rüyada Telefon Kaybetmek; Rüyada telefon kaybetmek çevresindekilerle iletişiminin zayıflaması, kendisini insanlardan çekmesi, bazı kişilerle samimiyeti azaltması ve arkadaşlık, dostluk gibi ikili ilişkilerine mesafe koyması demektir. Kişi yaşadığı olumsuzluklar yüzünden çevresinde ki insanlarla mesafe koyarak uzaklaşmak zorunda kalmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.