Rüyada “ Televizyon ” Görmek

Televizyon
Rüyada televizyon görmek, gören kişinin dünyevi işleri çok yoğun olduğunu ve sanal aleme de bir o kadar ilgi duyduğuna yorum yapılır.
Etiketler:

Rüyada televizyon görmek, gören kişinin dünyevi işleri çok yoğun olduğunu ve sanal aleme de bir o kadar ilgi duyduğuna yorum yapılır. Çok fazla akrabalık ve yada arkadaş ilişkisi olmayan kişiler rüyasında televizyon görür. Bu da kişinin yalnız olduğunu ifade eder. Hayal gücü çok yüksektir ve hayalinde kurduğu kişiler ile hayatını devam ettirdiğine delalet eder. Bazı yorumculara göre, rüyasında televizyon gören kimse zengin lüks bir hayata girer. Bazen ise başkalarına özenmek olarak yorumlanır. Rüyada görülen televizyon eski ise, önceden yaşamış olduğu şeyleri aradığını ifade eder. Rüyada yeni bir televizyon görüyorsanız, size merak ettiğiniz haberin kısa zamanda geleceğine işarettir. Rüyada televizyon çalındığını görüyorsanız, kişinin çok büyük bir hüsran yaşaması olarak görülür. Çok beklenti içindeyse bunların tersine döneceğine ifade edilir. Rüyada televizyon kumandası görmek, olumlu rüyalar arasındadır. Gören kişinin yakında zamanda istediğine ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Televizyon Almak

Rüyada televizyon almak, geçim sıkıntısı çeken birisi için yakın zamanda feraha ulaşacağının haberini verir. Helal kazanç manasındadır. İş hayatında çok bereketli bir zamana gireceğine yorumlanır. Kişinin sorunlarının sona ereceğine ifade edilir. Rüyada kişinin televizyon satın aldığını görmesi, ticaret hayatında önemli bir yöne girmesine delalettir. Bolluğa berekete ve huzurlu bir hayata işarettir. İş hayatında kazancın yüksek olacağına alamettir. Rüyada televizyon aldığını görmek, size gelen bir hediye ise bu daha mutlu olacağınız olayların olacağını gösterir. Gören kişinin hayatında büyük bir değişiklik olacağını ve bunun uzun süreli olacağını alamet eder.

Rüyada Televizyon İzlemek

Rüyada televizyon izlemek, film izlemek büyük bir sürpriz yaşamak demektir. Bazen ise uzun bir yolculuğa çıkmak ve bunun ani bir karar olduğuna yorumlanır. Dostlukların güçlenmesi konusunda uyarıcı bazı sıkıntıları gösterir.

Rüyada Televizyon Kırılması

Rüyada televizyon kırılması, kişi kendi atıp kırıyorsa üstünden büyük bir yük atacağına alamettir. Kişinin için rahatlayacağı bir duruma yorulur ve yakın zamanda bir mutluluk yaşamasıdır.

Rüyada Televizyon Taşımak

Rüyada televizyon taşımak, hayatı üzerine alacağı ciddi kararların olduğunu gösterir. Aynı zamanda bir ev değiştirmek yada yeni bir ev kurmak anlamlarına gelir.

Rüyada Televizyon Kırmak

Rüyada televizyon kırmak, eğer televizyon camını tamamen kırılmış bir şekilde görüyorsanız kişinin başına bela geleceğine işarettir. Sevdiklerinde ayrı kalması ve üzüntü yaşaması manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.