escort alanya

Rüyada “ Tepsi ” Görmek

Tepsi
Rüyada tepsi görmek, rüya sahibi için uğur ve şansının yaver gitmesine baht ve talihinin açık olacağı olarak tabir edilmiştir.

Rüyada tepsi görmek, rüya sahibi için uğur ve şansının yaver gitmesine baht ve talihinin açık olacağı olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin geleceklerinin parlak, hayır ve bereket içersinde geçeceğine delalet eder. Rüyada tepsi görmek, rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına huzurlu ve mutlu bir yaşama sahip olacağına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin hayatta başarısızlık nedir bilmeyeceğine rivayet olunur. Rüyada tepsi görmek, kişinin huzur ve neşesinin daimi olacağına keyfini kaçıracak herşeyden uzak kalacağına, her zaman moralinin yüksek olacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hanesine bol muhabbet ve sevginin yerleşeceğine, gönül ferahlaması yaşayacağına yorumlanmıştır. Rüyada tepsi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tepsi Görmek Ne Demek

Rüyada tepsi görmek, rüya sahibinin devamlı sürecek şans ve mutluluğa nail olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin istek ve arzularının gerçekleşeceğine hayatta her zaman başarılı olacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin mal ve mülk sahibi olup imrenilen bir yaşama sahip olacağına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin aile yaşamındaki olumlu gelişmelerin yaşanacağına rivayet olunur.

Rüyada Tepsi Tutmak

Rüyada tepsi tutmak, iki farklı şekilde yorumlanmış olup kişinin birinin destek ve yardımını alarak yüksek makam ve mevkilere ulaşmasına işaret eder. Farklı yorumculara göre ise kişinin birini aracı kullanarak yada torpil yaptırarak istediği konuma ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Tepsi Satın Almak

Rüyada tepsi satın almak, rüya sahibinin getirisi işlere girip rızkını artıracağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisini eşi ve çocuklarına adadığına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin bir iş üstünde yoğunlaşıp geçimini bu işten sağlayacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Tepsi İçinde Yemek Görmek

Rüyada tepsi içinde yemek görmek, kişinin ayağını yorganına göre uzattığına her şeyi hesap kitap içersinde yaptığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin harcamalarını en ince ayrıntısına kadar hesaplamasına aylık giderlerini evrak altına aldığına delalet eder.

Rüyada Tepsi Baklava Görmek

Rüyada tepsi baklava görmek, rüya sahibinin uzun süredir çekmekte olduğu sağlık sorunlarından kurtulup şifa bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin işlerini düzeltip rahat ve sıkıntısız bir yaşama sahip olacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.