Rüyada “ Terlemek ” Görmek

Terlemek
Rüyada terlemek, kimi alimlere göre hayra yorulan bu rüya bazılarına göre sıkıntıya yorumlanır. Genel anlamı ile dünyevi zahmete tabir edilmiştir. 

Rüyada terlemek, kimi alimlere göre hayra yorulan bu rüya bazılarına göre sıkıntıya yorumlanır. Genel anlamı ile dünyevi zahmete tabir edilmiştir. Gören kişinin zahmet ile beraber gelecek refaha ve ruhi genişleme yaşamasına işarettir. Düş sahibi için belli bir dönem zorluklar ve sorunlar ile boğuşmak zorunda kalmasına fakat bu sürecin uzun süreli olmayıp, peşine gelecek esenliğe rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hasta ise şifa bulmasına, dertli ise, derdine derman bulacağına yorulur. Esenlik yaşamaya, karanlıklardan aydınlığa çıkmaya yorulur. Rüya sahibinin yaşamında güzel değişikliklerin cereyan edeceğine, küslük ve kırgınlıkların biteceğini bildirir. Aynı zaman da üzerinizde bulunan durgunluk, mutsuzluğun yerini huzur ve canlanmanın alacağını gösterir. Büyük bir değişim yaşayacak olan kişinin, önüne engel olan rakiplerini bertaraf edeceğine yorumlanmıştır. Rüyada terlediğini görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Terlemek Neye Yorumlanır

Rüyada terlemek, dünya işlerinde çekilen zahmete, tam her şey bitti derken yaşayacağınız rahatlamaya yorulur. Farklı anlamlar içermek ile beraber, rüyasında terlediğini gören kişinin, terinin kokusu ve kişide uyandırdığı duygu yoğunluğu rüyanın analizinde önem arz etmektedir. Kişi rüyasında terinin kötü koktuğunu görür ise, bu hastalığa ve helali olmayana bakmaya, zinaya düşmeye tabir edilir.

Rüyada Alnının Terlediğini Görmek

Rüyada alnının terlediğini görmek, geçimin helal yoldan rızkını kazanmasına, çalışkanlık ve azim içinde olduğunu bildirir. Gördüğünüz bu rüya çalışmalarınızın karşılığını almaya, emek vererek kazanılan kazancın, sevdikleriniz ile harcanacağına delalet eder.

Rüyada Hastanın Terlemesi

Rüyada hastanın terlemesi, hastalık emarelerinin ortadan kalkacağına, şifa bulmaya işaret eder. Uzun süredir müzdarip olunan bir sağlık sorunundan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Terleyen Birini Görmek

Rüyada terleyen birini görmek, yaşama olan bağlılığınıza ve üzerinizden kalkacak miskinliğe yorumlanır. Gören kişilerin ruhi bunalımlarının son bulacağına, yaşamdan tekrar keyif alacağına delalet eder.

Rüyada Su Gibi Terlemek

Rüyada su gibi terlemek, kimseye boyun eğmemek ve muhtaç olmamak adına, kararlılık içinde çalışmaya işaret eder. Kişinin zamanının bir çoğunu çalışarak ve rızkının peşinde koşan biri olduğunu gösterir.

Rüyada Ter Kokmak

Rüyada ter kokmak, rüyada güzel ter kokan kişi, kısa zaman içinde güzel bir haber alacağına, bakımlı ve beğenilen biri olduğunu gösterir. Aynı zamanda dini gerekliliklerin yerine getirilme çabası içinde olunduğuna, salih davranışlar içinde olmaya delalet eder. Kişi rüyasında terinin kötü koktuğunu ve rahatsızlık içinde olduğunu görür ise, kötü bir işe ortak olmaya, görülen bir ayıbın ifşa edileceğine, dedikodu yapmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.