Rüyada “ Terörist ” Görmek

Terörist
Rüyada terörist görmek neye delalet eder. Rüyada terörist görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada silah görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist görmek, rüyada teröristle savaştığını görmek kişinin iş hayatında ve özel hayatında düzenini bozmak isteyen, hane içinde fitne fesatlık yapmaya çalışan kötü amaçlı kişilere işaret eder. Aynı zaman da rüyada terörist görmek tehlikeli işlere girmeye, kanun dışı işler yapmaya, insanların maddi ve manevi anlamda sıkıntıya sokmaya çalışan kişilere işarettir.Olumsuz olarak da rüyada terörist görmek can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, karışık bir problemle karşılaşılacağına, sırların meydana dökülmesine, hilekar bir tanıdığa, yalancı bir akrabaya yorumlanır.Aynı zaman da rüyada terörist saldırısına uğramak iş hayatında büyük felaketlerin yaşanacağına, yapmış olduğunu işleriniz de temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır.Rüyada teröristle savaşmak kişinin başına gelecek olan kötülüğe yorumlanır.

Rüyada Terörist Öldürmek

Rüyada terörist öldürmek, rüya sahibinin kendisine ve ailesine zarar vermek isteyen kişilere karşı önlem almasına, kendisini maddi ve manevi anamda zarara sokmak isteyen kişilerden uzak durmasına, iş hayatında kendisine yakın gibi görülüp arkasından kötülük yapmaya çalışan kişilere karşı dikkatli davranmasına işaret eder. Aynı zaman da terörist öldürmek, kazadan, beladan ve kötülükte uzaklaşmaya, güvende olmaya ve huzuru yakalamaya alamet eder.

Rüyada Terörist İle Savaşmak

Rüyada terörist ile savaşmak, rüya sahibinin iş hayatında kazanmış olduğu başarılarını çekemeyip kötülük yapmaya çalışan, kişiyi her yönden çıkmaza sokmaya uğraşan kötü niyetli kişilere karşı alınan önleme işaret olarak gösterilir. Bu rüyayı gören kimseler çevresindeki insanlara karşı dikkatli olmalı, sırlarını kimseyle paylaşmamalı, kendisine karşı yapılan her türlü kötülüklere karşı göğüs germelidir.

Rüyada Terörist Saldırısına Uğramak

Rüyada terörist saldırısına uğramak, rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Terörist Vurmak

Rüyada terörist vurmak, rüya sahibinin etrafında dolaşıp duran zararlı kimselerle gireceği mücadele ile değerlendirilir. Kişi, bu kimseleri alt etmeyi ve bertaraf etmeyi başaracak ve onların kendisi için bir tehlike unsuru olma ihtimalini de yok etmiş olacaktır diye yorumlanır. Rüyada terörist vurmak rüya sahibine kötülük yapmak isteyen kişilere karşı almış olduğu önlemidir.

Rüyada Terörist Olmak

Rüyada terörist olmak, rüya sahibinin kötü niyetli, düşmanlık duygusu güden kişilere yorumlanır. Kişinin içinde yaşadığı ve bastırdığı öfkeye, kin ve nefrete yorulur. Bu rüya kişinin iç dünyasında yaşadıkları ve kimseye zarar vermemek için hep içine attığı duyguları ile tabir edilir. Rüyada terörist olmak yaptığı işlerin arkasında durmayan, kendisini insanlardan uzak tutan, yalnız yaşamayı seven kişilere işaret edilir.

Rüyada Asker Olup Terörist Öldürdüğünü Görmek 

Rüyada asker olup terörist öldürdüğünü görmek, büyük güç ve kuvvete ermeye, işlerinde başarı sağlayıp mevki ve makam yönünden yükselmeye, ailesiyle birlikte uzun eğlenceli bir tatile çıkmaya yorumlanır. Olumsuz anlamda düşmanlığını gizleyen dosta, mes’uliyetten ötürü rahatsız olmaya, sağlığın tehlike altında olduğuna, sefalete, huzuru yitirmeye işaret eder.

Rüyada Terörist Ölüsü Topladığını Görmek

Rüyada terörist ölüsü topladığını görmek, büyük makama çıkılacağına, bonkör yöneticiye, iyi uğraşlara, alın teriyle elde edilen paraya, problemlerden uzak olacağına, tez zamanda öğrenilecek hayırlı habere, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, verdiği sözü yerine getireceğine, bir kaç gün içinde duyulacak hayırlı haber duymaya, kısa zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, manevi yükü olan tanıdıktan yakasını kurtarmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. EMRE İYİAY dedi ki:

    Merhabalar rüyamda eşim ile dışarıda idik ona eve gidip avlanayım biraz dedim ve eve geçtim, elimde tüfek var oturma odasına penceresi olan karanlık oda diye tabir edilen odaya girdim sessizce, içeride ağaçlar vardı ama gayet aydınlıktı sessizce yürürken ağacın altından beyaz bir tavşan çıktı ve onu vurdum yerden almadan sessizce diğer ağacın dibine yürüdüm oradan da beyaz tavşan çıktı onu da vurdum, onu da almadan diğer ağaca geçtim oradan da beyaz tavşan çıktı onu da vurdum, hepsini toplayım yeterli dedim o sırada pencereden ses geldi oturma odasında büyük bir kuş keklik olabilir muhabbet kuşu kovalıyor bende onu kurtarayım dedim ses çıkardım dikkati dağıldı ve pencereye doğru yöneldi bunu da yeriz iyi oldu diye düşündüm onu da vurdum o sırada aynı kuştan bir tane daha pencereden girdi üstüme doğru uçtu onu da vuracaktım fişek bitmiş vuramadım o sırada o kuş kadın bi teröriste dönüştü ve kahkaha attı tüfeği bana doğrulttu önünde bir kutu fişek vardı birden kutuya uzandım ve fişek aldım elime oda kutuyu tutmaya çalıştı bir fişek alıp geri geri odadan ara antreye kaçtım o sırada da silahı doldurdum ve terörist kapıdan çıkınca kadına doğrulttum o da tüfeği kaldırdı bana doğrulturken kafasından vurdum başı parçalandı o sırada uyandım. yorumlarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

    1. Yorumcu dedi ki:

      Merhaba Emre Bey Rüyanız hayır olsun.. Rüyanızın yorumu, rüyada beyaz tavşan avlamak, iş veya özel yaşmınızdaki bir kadının varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ile alakalı bu kadınla görüşme zorunluluğu içersinde olmasına delalet eder. Rüyada kadın terörist görmek ise, hane mutluluğunuzu fitne ve fesat ile bozma içersinde olmasına tabir edilmiştir. Rüyanızda bu teröristti vurmuş olmanız bu kişinin yaptıklarının farkına varacağınıza yada uyanık olmanız gerekliliğine yorulur. Aynı zamanda bu kişiden gelebilecek kötülükleri saf dışı bırakacağınıza yorumlanmıştır.