Rüyada “ Teröristlerin Saldırısına Uğramak ” Görmek

Teröristlerin Saldırısına Uğramak
Rüyada terörist saldırısına uğramak görmek neye delalet eder. Rüyada terörist saldırısına uğramak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada terörist saldırısına uğramak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak Görmek

Rüyada teröristlerin saldırısına uğradığını görmek; rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir. Aynı zaman da rüyada terörist saldırısına uğramak görmek, iş hayatında büyük felaketlerin yaşanacağına, yapmış olduğunu işleriniz de temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğrayıp Yaralanmak Görmek

Rüyada teröristlerin saldırısına uğrayıp yaralandığını görmek; yanlış kurulan arkadaşlıklar yüzünden başınızın sık sık ağrıyarak bir çok sorunla karşı karşıya kalacağınıza, sevdiğiniz bir kimseden fiziki olarak zarar görerek elinizde tüm mal varlığınızı hiç uğruna kaybedeceğinizi delalet edilir. Rüyasında teröristlerin saldırısına uğrayıp yaralanan kimse uzun uğraşlar vererek yaptığı işte basit görülen kusurlardan dolayı başarısız olarak hüsrana uğrayacağına, kısa zaman da sık sık seyahatlere çıkarak ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalacağına yorumlanır.

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğrayıp Ölmek Görmek

Rüyada teröristlerin saldırısına uğrayıp öldüğünü görmek; kişinin yaşayacağı hastalık sebebiyle uzun süre iş hayatından ve çevresinden ayrı kalarak iyileşme amacı güdeceğini, düşmanlarına karşı galip gelerek kötülüklere karşı göğüs geleceğine, hayata dahil bir çok konuda örnek gösterilecek başarılara imza atarak ileriye dönük adını her makamda duyuracağına işaret edilir.

Rüyada Terörist Saldırısından Kaçmak Görmek

Rüyada terörist saldırısından kaçtığını görmek; rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada terörist saldırısından kaçtığını görmek, iş hayatında büyük felaketlerin yaşanacağına, yapmış olduğunu işleriniz de temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist görmek; rüyada teröristle savaştığını görmek kişinin iş hayatında ve özel hayatında düzenini bozmak isteyen, hane içinde fitne fesatlık yapmaya çalışan kötü amaçlı kişilere işaret eder. Aynı zaman da rüyada terörist görmek, tehlikeli işlere girmeye, kanun dışı işler yapmaya, insanların maddi ve manevi anlamda sıkıntıya sokmaya çalışan kişilere işarettir.

Rüyada Terörist Öldürmek Görmek

Rüyada terörist öldürdüğünü görmek; rüya sahibinin kendisine ve ailesine zarar vermek isteyen kişilere karşı önlem almasına, kendisini maddi ve manevi anamda zarara sokmak isteyen kişilerden uzak durmasına, iş hayatında kendisine yakın gibi görülüp arkasından kötülük yapmaya çalışan kişilere karşı dikkatli davranmasına işaret eder. Rüyada  terörist öldüğünü görmek, kazadan, beladan ve kötülükte uzaklaşmaya, güvende olmaya ve huzuru yakalamaya alamet eder.

Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada  terörist saldırısına uğramak  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren terörist saldırısına uğramak  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Terörist saldırısına uğramak sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada  terörist saldırısına uğramak görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı güveninin yok olarak kendisini zayıf ve çaresiz hissedeceğine, her şeyden herkesten ayrı kalarak kendi dünyasına çekileceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Cangül dedi ki:

  Sim zamanda hep aynı rüyayı görüyorum 3 4 defa hep aynı ruyalar sürekli kalabalık bir yerdeyim ve geliyorlar diye birileri bağırıyor siyah giyimli yuzleri kapali insanlar disardan iceri dogru giriyorlarsonra herkes bir odaya giriyor ben onlardan farklı bir dolap içine başka bir odada kuytu bir yere saklaniyorum sürekli anlamı nedir gördüğüm rüyalarda hep başka mekan var ama sonu aynı hep birileri geliyorlar diyor ve sonra saklanıyorum bazen başka bayraklarda görüyorum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanız hayır olsun. Rüyanızın anlamı içinizde sakladığınız bir sır yada geçmişten kaynaklı barındırdığınız bir olaydan dolayı ruhi olarak sıkıntı içinde olmanıza yorulur. Bazen de endişe ve korku duymanız için şeytan tarafından bir kişiyi korkutmak için meydana gelen, görülen rüyadır. Şeytanı rüyalar, yalan rüyalardır.Kötü (korkulu), rüya gören kimse ise, gördüğü bu hoşlanılmayan ve hoşlanmadığı rüyanın hayra dönmesi için Cenab-ı Allah’a sığınmalı ve O’na dua edip yalvar malıdır.
   Gördüğü bu kötü rüyanın şerrinden (zararından) ve şeytanın şerrinden Allah’a sığınmak ve üç defa “Euzü billahimineşşey- tanirracîm” duâsını okumalıdır. Yani:
   “Allah’ım! gördüğüm bu korkunç rüyanın şerrinden ve senin ilahı rahmetinden kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım” demektir.

   Bu kimse, gördüğü karışık rüyanın etkisiyle korku içinde titreyerek uyandığı zaman, “üç defa sol tarafına” hafif bir sesle tükürür gibi “tuh tuh” demelidir. Ve rüyâyı gördüğü zaman­ki yatıyor olduğu yanından diğer yanına dönmelidir. Böyle yaptığı zaman sakinleşecektir.