Rüyada “ Terzi ” Görmek

Terzi
Rüyada terzi görmek ayıp örten, anlayışlı ve halden anlayan kimse ile tabir edilir. Bu kişi uzlaşmadan, iyilikten ve güzellikten yana olan kişidir.

Rüyada Terzi Görmek; Rüyada terzi görmek ayıp örten, anlayışlı ve halden anlayan kimse ile tabir edilir. Bu kişi uzlaşmadan, iyilikten ve güzellikten yana olan kişidir. İnsanları mutlu etmek için elinden geleni yapan kırgınlıkları barıştıran kavgalardan dövüşlerden uzak bir yaşam sürdürmeyi sağlayan son derece barışçıl niteliğe sahip sevecen kişiler olarak adlandırılır. Ayrıca Rüyada terzi görmek rüya sahibinde yeni bir iş hayatının başlangıcı olarak ta gösterilir kişi yapmış oluğu işinde göstermiş olduğu başarılarından dolayı daha üst mevkilere yükselmiş olup kendine mutlu huzurlu yeni bir dünya sağlamıştır. bu yükselişi hem kişinin hemde ailesinin maddi ve manevi yönden bolluğa berekete huzura ereceğine işarettir.

Rüyada Terzi Olduğunu Görmek; Rüyada terzi olduğunu görmek Rüyada terzi olduğunu gören kişi, olaylara pozitif ve objektif yaklaşan haklıyı ve haksızı birbirinden ayırt edebilen daima adaletli olan kimsenin kul hakkını yemeyen dürüst insanlar olarak açıklanır. Bu tarz kişiler gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında harama ve Allah’ın günah saydığı kötülüklerden uzak durarak hak yolundan gitmeyi ve doğrudan ayrılmamayı tercih eden kimseler olarak bilinir.

Rüyada Dikiş Dikmek; Rüyada dikiş dikmek Rüyasında dikiş diktiğini ve ortaya çok güzel bir parça çıkardığını gören kişi, hedeflediği ve yoğunlaştığı bir konuda başarı sağlar.Ve bu başarı kişide ileriye dönük mutlu bir yaşamın başlangıcı olarak görülür. Fakat kişi dikiş dikmeyi bir türlü beceremiyorsa bu kişinin yapmış olduğu işlerde başarı sağlayamayacağını bütün işlerin ters gideceğini ruhen ve bedenen huzursuzluğa ereceğini işaret eder.Bu tür rüyalar genelde kişilerin iş hayatları ve sosyal hayatlarını içine alan rüyalar olarak gösterilir.Dini rüya tabirleri ve alimlerinin hazırlamış olduğu rüyalar olarak görülür.

Rüyada Elbise Dikmek; Rüyada elbise dikmek Rüyasında elbise diktiğini görmek  kişinin çevresindekilerle arasında onları da ilgilendiren konuyla ilgili olarak büyük bir anlaşmazlık çıkacağına bu anlaşmazlıkların her iki taraf içinde ayrılıklar getirileceğine işaret edilir.Bu tür rüya sahipleri gerek iş hayatında ki sıkıntılar gerekse özel hayatında yaşamış olduğu sıkıntılar sebebiyle  insanlara karşı soğuk kırıcı davranan kendilerine yardıma çalışan kişileri kıran insanlardan daima kaçan yalnız yaşamayı tercih eden kişiler olarak ta gösterilir.

Rüyada Yırtık Dikmek; Rüyada yırtık dikmek Rüyada yırtık olan her hangi bir şeyi dikmek, içine şeytan girdiği ve aklına fesat düştüğü halde rüya sahibinin kendisine yenik düşmemesine tabir edilir. Rüya sahibi, aklındaki kötülüğe yani kendine rağmen doğru yoldan vazgeçmeyecek demektir.Bu kişiler  dinle çok alakadar olur ve hak yolunda pek çok hayır işi yapar, beş vakit namazını da kılmayı ihmal etmezler

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.