Rüyada “ Tilki ” Görmek

Tilki
Sevim Kahraman Rüya yorumu; Rüyada tilki görmek, rüyada tilkiden kaçmak, rüyada tilki öldürmek, rüyada tilki eti yemek, rüyada tilki kovalamak nedir.

Rüyada Tilki Görmek; Rüyada tilki görmek rüyada tilki görülmesi hilekar bir erkeğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir tilki ile mücadele ettiğini görmesi; o kimsenin yakınları ile düşmanca kavga edeceğine delalet eder. Ünlü rüya alimlerine göre tilki görmek;

İbn’i Sirin; Rüyada tilki görmek tilki hilekar, gaddar ve bozguncu kimseye veya akrabalarınızdan yalancı bir kadına Rüyada tilkiyle boğuştuğumuzu görmek akrabalarınızla bir sorun yaşayacağınıza işarettir. der.

Kirmani: Rüyada tilki görmek bir tilkiyi hedef aldığınızı görmek; birinin sizi hile yoluyla aldatacağına Tilkinin size dalkavukluk yaptığını görmek; yabancı birinin size hile yapacağına işarettir.

Cabir Mağribi: Rüyada tilki görmek  yalancı birine Tilki satın aldığınızı, bulduğunuzu veya birinin size tilki verdiğini görmek; yalancı ve hilekar bir kadınla evleneceğinize ya da böyle bir kadınla arkadaş olacağınıza Bir tilkinin evinize yerleştiğini görmek; sizi seven bir kadınla evleneceğinize işarettir.

Rüyada Tilki Avlamak; Rüyada tilki avladığını görmek rüyasında tilki öldürdüğünü gören kişinin kırklara karışacağı yorumu yapılır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakasını kötü bir işten kurtarmasına ve rahat bir nefes almasına işaret eder.

Rüyada Tilki Öldürmek; Rüyada tilki öldürdüğünü görmek iş yaşamınızda büyük başarılara imza atarak yükseleceğinize ve para kazanacağınıza, aile hayatında ise ailenizi ihmal edip aranızın açılacağına ve tartışmalara tabir edilir.

Rüyada Tilki Saldırısı Görmek; Rüyada tilki saldırısı görmek arzuların hayata geçeceğine, işte makama çıkılacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, rızkın hayırlı olmasına yorumlanır.

Rüyada Tilkiden Kaçmak; Rüyada tilkiden kaçtığını görmek bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Bu uğraş vererek gözlediği huzura, zorlukları aşarak hak ettiği başarıya, cefa çektikten sonra düşlediği şana, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği saygınlığa işarettir.

Rüyada Tilki Postu Görmek; Rüyada tilki postu görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya, refah dolu geleceğe, kazancın verimli olmasına, yakında duyulacak mutlu edici haber duymaya, helal mala işarettir.

Rüyada Tilki Eti Yemek; Rüyada tilki eti yediğini görmek Doğru yoldan vazgeçerek kazanılan rızk olarak tabir edildiği gibi aynı zamanda kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tilki Postu Satmak; Rüyada tilki postu sattığını görmek  rüyasında tilki postu gören kişi belki zararına belki de karına malından bir kısmını bir iş için hibe edecek diye ifade edilir.

Rüyada Tilki Kovalamak; Rüyada tilki kovaladığını görmek rüyada  tilki kovaladığınızı gördüyseniz kirli işlere karışacağınız ve aşk hayatında da tehlikeli ilişkiler yaşayacağınız anlamına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Fatoş dedi ki:

    Rüyamda yavru ve büyük yeşil renkte tilkiler gördüm, onlardan korkup kaçıyordum, daha sonra ise tanıdıgım bir kişinin evinde otururken bir beyaz renkte süs köpeği görüyorum v çok sevimliydi fakat ben ondan da korkup kaçıyordum.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Fatoş hanım rüyada tilki görmek, rüyada tilki görülmesi hilekar bir erkeğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir tilki ile mücadele ettiğini görmesi; o kimsenin yakınları ile düşmanca kavga edeceğine delalet eder. Rüyada tilkiden kaçmak sembolü hakkında bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Bu uğraş vererek gözlediği huzura, zorlukları aşarak hak ettiği başarıya, cefa çektikten sonra düşlediği şana, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği saygınlığa işarettir.Rüyada süs köpeği görmek ise, aile içinde sorunlar yaşayacağınıza, eşinize ihanet edeceğinize, cinsel yolla oluşan bir hastalığa yakalanacağınızı işaret ederken süs köpeği görmek diğer taraftan süs köpeği zevk, neşe ve mutluluğa işaret eder.