Rüyada “ Tıraş Etmek ” Görmek

Tıraş Etmek
Rüyada tıraş etmek, bir anlam içermeyen bu rüya, ferahlık ve esenlik yaşamaya, dert ve tasadan arınmaya, üzüntü ve sıkıntıların def edilmesine işaret eder.

Rüyada tıraş etmek, bir anlam içermeyen bu rüya, ferahlık ve esenlik yaşamaya, dert ve tasadan arınmaya, üzüntü ve sıkıntıların def edilmesine işaret eder. Gören kişi için zor günlerin geride kalmasına, kişiyi sıkan ve üzüntü veren durumların son bulmasına rivayet edilmiştir. Rüya sahibinin yeni bir iş için atacağı adım yada alacağı karar olarak da tabir edilmiştir. Kişi için hayır olacak bu adımın kişinin lehine olacağına, yüzünü güldüreceğine delalet eder. Yaz aylarında rüyasında tıraş olduğunu gören kişinin üzerinden sıkıntıların kalkacağını, huzurlu bir dönem yaşayacağına, hastaysa şifa bulacağını bildirir. Kış ayında bu rüyayı gören kişinin kısa süreli sıkıntılar yaşayacağına, fakat bu durumun uzun sürmeyeceğine yorulur. Rüyada tıraş etmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere çekinmeden iletebilir, değerli hocalarımızdan tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Tıraş Etmek İslami Yorumu

Rüyada tıraş etmek islami yorumuna göre, kişinin hak yolunda ilerleyeceğine, bu yolda zaman ve emek harcayacağına işaret eder. Makbul işler içinde olmaya, salih ameller gerçekleştirmeye tabir edilmiştir. Kişinin yaşadığı maddi ve manevi buhranlardan kurtulacağına, içinde olduğu zorlukların Allah’ın izni ve inayeti ile son bulacağına rivayet edilmiştir. Alimler tarafından bu rüyayı gören kadınların, eşi ile arasında soğukluk yaşanacağına, bir takım sıkıntılar içinde olacağı olarak da yorumlamışlardır.

Rüyada Başı Tıraş Etmek

Rüyada başı tıraş etmek, erkek için hayra kadın için yaşayacağı zorluğa tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören erkek ise, kafasını meşgul eden, üzüntüye sevk eden durumların geride kalacağına işaret eder. Hayırlı işlere yönelmeye, derli toplu bir yaşama sahip olacağına yorumlanır. Kadın için ise, ailede yaşanacak üzücü olaylara, kişi evli ise, eşi ile yaşayacağı kırıcı tartışmalara yorumlanmıştır.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, kişinin iş veya özel yaşamına dair hatalı bir davranış içinde olduğunu bildirir. Gören kişinin kendisini sorgulaması gerektiğine, tutunduğu yanlış davranışları bırakması gerektiğine rivayet olunur.

Rüyada Bıyık Tıraşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak, yaşanılan sağlık sorunlarının son bulmasına, işlerin düzene girmesine, bolluğun sizinle olacağına işaret eder. Zahmet çekilen bir işin kolaylık ile sonuçlanacağına, güzel işlere yönelerek huzurlu bir dönem geçirmeye tabir olunur.

Rüyada Kıllarını Tıraş Etmek

Rüyada kıllarını tıraş etmek, fakirlikten kurtulmaya, geniş imkanlara sahip olmaya işaret eder. Kişi rüyasında göğsündeki kılları tıraş ettiğini görür ise, imkanlar elde edeceğine, koltuk altı kıllarını tıraş etmesi, mülkünün artacağına tabir olunur.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olmak, rüya sahibi erke ise, yeni bir başlangıç yada fiziksel değişiklik içerisinde olacağına işaret eder. Kişi görünüm ve davranışlarında özenli ve itina içerisinde olacağına yorulur. Kadın için ise, üzüntü yaşamaya, ruhi sıkıntı içinde olduğunu bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.