Rüyada “ Tıraş Olmak ” Görmek

Tıraş Olmak
Rüyada tıraş olmak, dini konularda şüpheli konulardan uzak durmaya, haramdan uzaklaşıp, helal yol tutmaya işaret eder.

Rüyada tıraş olmak, dini konularda şüpheli konulardan uzak durmaya, haramdan uzaklaşıp, helal yol tutmaya işaret eder. Gören kişinin islam fıtratına uygun bir yaşam sürmesine, kuran ve sünnet ışığı üzerine olmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin lütuf sahibi olacağına, rahmet ve bereket üstüne olmasına rivayet edilmiştir. Hak yolunda olmaya, insanlar arasında hakkaniyetli davranmaya, salih davranışlar içinde olup, kurtuluşa ermeye tabir edilmiştir. Bazen de rüya sahibinin yaşamını bir disiplin içerisinde tutup, hal ve hareketlerinde düzen içinde olacağına yorulur. Kişinin kendisinde başlayan bu düzenin zamanla iş ve özel yaşamınada olumlu yansıyacağına, güzel işler ortaya koyacağına yorumlanır. Aynı zamanda dini vecibelere sıkı sıkıya bağlı kalmaya, büyüklerinizden hayır duası almaya yorumlanmıştır. Rüyada tıraş olmak, ile ilgili farklı terimler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bize yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Tıraş Olmak Ne Demek

Rüyada tıraş olmak, üzerinize farz olan dini vecibeleri yerine getirme çabası içinde olduğunuza işaret eder. Gören kişi için hayır kapılarının açılacağına, kısmetinin yaver gideceğine delalet eder. Gördüğünüz bu rüyanın esrarı, sıkıntılarınızdan kurtulmaya, çekilen sağlık sorunlarından şifa bulmaya tabir edilir. Hayırlı bir rüya olmak ile beraber, gören kişi için güzel ve aydınlık günlerin yakın olduğunu bildirir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, hoş görü sahibi olmaya, elde mal ve mülk ile övünmeden insanlar ile hoş sohbet ve alçak gönüllü davranmaya işaret eder. Gören kişinin elindekilerin asıl sahibinin Yaradan olduğunun bilincinde olmasına, tevazu içinde bir yaşam sürmesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Saç Tıraşı Olmak

Rüyada saç tıraşı olmak, kişiye kalben üzüntü ve hüzün veren durumların geride kalmasına, yeni bir başlangıç yaşamaya işaret eder. Bazen de kişinin görünümünde yenilik içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Bıyık Traşı Olmak

Rüyada bıyık tıraşı olmak, sorunlara çözüm bulmaya, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya sorumlulukların azalmasına, kişinin yükünün maddi ve manevi anlamda azalacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Ense Tıraşı Olmak

Rüyada ense tıraşı olmak, kişiye el veren birisine, destek görmeye işaret eder. Karşınıza çıkacak birinin yardım ve öğütleri sayesinde maddi zorlukların geride kalacağına, güzel bir yol tutmaya tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.