Rüyada “ Tırnak ” Görmek

Tırnak
Rüyada tırnak görmek, nedir bu ya basit görünse de aslında düşmanına galip gelmek manasındadır. Rüyada kesik tırnaklar görmek
Etiketler:

Rüyada tırnak görmek, nedir bu ya basit görünse de aslında düşmanına galip gelmek manasındadır. Rüya sahibinin düşmanı yeneceğini zafer kazanacağına sevmediği kişiye karşı galip geleceği yönünde yorum alır. Genel olarak bir şeye galip gelmek manasını taşır. Bu rüyayı gören bir sıkıntıda ise feraha erir. Rüyada tırnak görmek ne anlama gelir, gören kimsenin yakın zamanda üstün başarılara ulaşması manevi yönde de üst seviyelere gelmesine işarettir. Rüyasında tırnağının uzadığını gören kişi bol rızık kazanır, zenginliğe ve mertebeye ulaşmaya alamettir. Her anlamda buraya hayırdır ve hayır içerir. Güç kazanmak, menfaatçi insanlardan kurtulmak demektir. Rüyada kesik tırnaklar görmek, Güç kazanmak, menfaatçi insanlardan kurtulmak demektir. Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı bir haber ile bazı şeyleri kökünden bitirmek manasında gelir. Başka birinin tırnağını görüyorsa, bekar kişiler için yakın zamanda kısmet manasına gelir. Evli kimseler için ise, harama bulaşmak demektir, o tırnağın kırıldığı yada kesildiğini görüyorsa kötü yoldan dönmektir.

Rüyada Tırnak kırılması

Rüyada tırnak kırılması, Genel anlamda iyi yorumlanmayan yorumu pek hoş olmayan bir rüyadır yani yapılan bir işin bozulması işlerin yolunda gitmemesi hayatınızda olacak bir takım sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibi maddi ve manevi açıdan sıkıntı bir sıkıntılı bir döneme girebilir. Buraya ileri Zamanda olacak sıkıntının habercisidir ve uyarma amaçlı bir düştür.

Rüyada Tırnak Atması

Rüyada tırnak atması, işlerinizin istediği gibi yolunda gitmeyeceğini alamet eder. Bu zamanda bir planınız varsa ertelemeniz gerektiği yönündedir. Güvendiğiniz bir kişi tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Huzursuz olacağınız bir zaman dilimi olacaktır ve arkanızdan konuşulanları duyacağınız ve bundan dolayı üzüntü duyacağınız yönündedir.

Rüyada Tırnak Batması

Rüyada tırnak batması, sağlık yönünde bir sıkıntı manasındadır. İlk görülen anlamı budur, canınızı sıkacak olayların Olacağına ve en yakınınızdan sizin arkanızdan konuşma duyacağınıza çevreden duyacağız laf söz ve maddi sıkıntılar anlamında yorum yapılır.

Rüyada Tırnak Çıkması

Rüyada tırnak çıkması, Uzun zamandır emek verdiğiniz bir işin başarıya ulaşması demektir, bunun için çok yol kat ettiğiniz anlamına gelir. Sabrın sonu selamet olduğu yönündedir, sabrettiğiniz istediğinizi şeyin olacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.