Rüyada “ Tırnak Kesmek ” Görmek

Tırnak Kesmek
Rüyada tırnak kesmek, islami kurallara uygun bir yaşam sürmeye, dini vecibeleri yerine getirmeye ve sıkıntıda olan birisine maddi destekte bulunmaya işaret eder.

Rüyada tırnak kesmek, islami kurallara uygun bir yaşam sürmeye, dini vecibeleri yerine getirmeye ve sıkıntıda olan birisine maddi destekte bulunmaya işaret eder. Dert ve üzüntülerden kurtulmaya, sorumlulukların azalmasına, başarı ve kazanım elde etmeye delalet eder. Kederden kurtulmaya, sizi hüzünlendiren, başınızı eğmenize sebebiyet veren olumsuzlukların  son bulacağını bildirir. Daha rahat ve başarılar ile dolu yarınlara sahip olmaya yorumlanır.  Kişi rüyasında tırnaklarını bakımsız ve kötü bir durumda görür ise, sağlık sorunları yaşamsına, sıkıntı çekeceğine tabir edilir. Gören kişilerin hatırladığı kadarı ile bu hususlara dikkat etmesi rüyanızın yorumu için önem arz etmektedir. Aynı zamanda rüyada tırnak kestiğini görmek, islami olarak sünnete uygun bir yaşam sürmek olarak da yorumlanmıştır. Rüyada tırnak kesmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilir, alanında uzman hocalarımızdan tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Tırnak Kesmek Ne Demek

Rüyada tırnak kesmek, kişi izlediği yolda hayır aramasına, yapılan işlerde Allah rızasını gözettiğine yorulur. Görülen bu rüya hayır kapılarının açılmasına, sizi üzen, sıkıntı veren dert ve tasaların geride kalmasına delalet eder. Ayrıca yakın çevreniz içinde hayırlı bir işe vesile olmanız olarak da tabir edilmiştir. Bazen de başınıza sorun açabilecek bazı olayları önceden sezinleyerek, hayatınızdan uzaklaştıracağınız olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Tırnak Törpülemek

Rüyada tırnak törpülemek, dış görünüşe verilen özen ve itinaya, yapılan bir işte disiplin içinde hareket etmeye tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin yaşadıkları sorunlara çözüm bulacağına, iş yaşamında kendisine engel olan rakiplerine karşı önde olmaya, tuzaklarını boşa çıkarmaya yorumlanır.

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada tırnak makası görmek, ben merkezci biri olunduğuna, kendiniz dışında başka fikir ve beyanlara fazla önem vermediğinize işaret eder. Bu durumun yakın çevreniz tarafından hoş algılanmadığına, giderek çevrenizin sizden uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, müsrif ve savurganlık içinde olunduğunu bildirir. Elde olan mal ve mülkün boş hayaller uğruna tüketilmesine, gereksiz harcamalar yüzünden maddi darlık yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Başkasının Tırnağını Kesmek

Rüyada başkasının tırnağını kesmek, hak yolundan uzaklaşmış, dünya yaşamına aldanmış bir dost yada arkadaşa gerekli uyarılarda bulunmaya işaret eder. Bu kişi için verilecek uğraş ve çabaya tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.