Rüyada “ Tırnak Kopması ” Görmek

Tırnak Kopması
Rüyada tırnak kopması, rüya sahibinin hayatında iş anlamında kötü ve sıkıntılı dönemler geçireceği manasına gelir ve bu sorunların biraz uzayacağı yönündedir.
Etiketler:

Rüyada tırnak kopması, rüya sahibinin hayatında iş anlamında kötü ve sıkıntılı dönemler geçireceği manasına gelir ve bu sorunların biraz uzayacağı yönündedir. Aile hayatında ise, evinin huzurunun kaçması yakın zamanda kötü bir haber almasına yorumlanır. Genel anlamda tırnak iyi yorulmaz ve bu yüzden de kişinin hayatında bu dönem inişli çıkışlı durumların olacağına yorum yapılır. Bazı tabircilere göre ise, tırnak rüya sahibinin bir sıkıntı yaşaması ve bu sıkıntı için her yerde çare araması araya araya çaresini bulacağına tabir edilir. Bazen ise, boşlukta olan birisinin psikolojik durumlarından dolayı gördüğü rüyalardır. Bu rüyalar sürekli o kişiyi korku ve evham verir. Bu kişinin bulunduğu durum yüzündendir. Bu şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin genel olarak sürekli bunalımda olduğuna bundan dolayı böyle rüyalar görmesi yönündedir. Rüyada tırnak kopması, aynı zamanda kişinin hiç ummadığı bir anda ona gelecek olan talihsizliğin belirtisidir.

Rüyada Tırnak Koparılması

Rüyada tırnak koparılması, bu rüya genel olarak hayatından bir şeyleri çıkarıp atmasıdır ve kişinin bunu bir anda yapması manasına gelir. Rüya sahibinin, iş hayatında bazı sıkıntılara gireceğine ve bunları kendisi için bıçak gibi keseceği yönündedir. Ve iş anlamında daha yüksek mertebelere geleceğine tabir edilir. Eğer başka birisi sizin tırnağınızı koparıyorsa bu durumun sizin için kötü olduğu yönündedir. Görülen buraya genelde anlama hayır olmaz. Ama bu rüyayı gören kişiye göre değişir, bundan dolayı da kişiye göre yorum alır. Buraya iki şekilde yorumlanır, hem iyi anlamdadır hem kötü anlamdadır. Yani kişinin başına kötü bir şey gelmesi ama o kişi bunun iyi sonuç vermesi manasına gelir.

Rüyada Tırnak Atması

Rüyada tırnak atması, rüya sahibinin daha önce bir hastalık geçirmiş olması ve bundan tekrar olmaktan korkması demektir. Aynı zamanda buraya gören kişinin daha önce yaşadığı bir olaydan korktuğu manasına gelir. Bazen ise tırnak atması rüya sahibinin hayatında bir şeylerin hızlıca çıkması yönündedir.

Rüyada Tırnak Görülmesi

Rüyada tırnak görülmesi, rüya sahibinin yakın zamanda bir sıkıntı yaşayacağı yönündedir. Ya da gören kişinin kötü bir haber alacağını gösterir. Tırnak görülmesi hayra yorulmayan bir rüyadır. Dert, kasavet ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya tabiricilerine göre de tırnak anlamı hoş olmayan demektir.

Rüyada Başkasının Tırnağını Görmek

Rüyada başkasını tırnağını görmek, gördüğünüz kişinin bir sorun olduğuna ve derdini kimse açamadığına yorumlanır. O kişinin sıkıntısını size malum olmasına ve sizin ona yardımınız dokunacağı anlamına gelir. Bazen ise rüyada başkasının tırnağını görmek, rüya sahibinin o kişiyle ilgili sürekli şüphede olduğunu gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.