Rüyada “ Toprak ” Görmek

Toprak
Rüyada toprak görmek hayat anlamına gelir. Nesillerin devamına işarettir.Rüyada toprak görmek insanın yaşamının tümüne, ekmeğine, huzuruna, bolluğuna, bereketine kısacası her şeye delalet eder.

Rüyada Toprak Görmek; Rüyada toprak görmek hayat anlamına gelir. Nesillerin devamına işarettir.Rüyada toprak görmek insanın yaşamının tümüne, ekmeğine, huzuruna, bolluğuna, bereketine, kıtlığına kısacası her şeye delalet eder. Rüyada toprak görmek bunla da kısıtlı değildir.Toprak görmek ölümün habercisi olarak ta bilinir rüyayı gören kimse yakınındaki ya da ailesinde ki ölüme yaklaşmış olan bireyi toprak altında görül kısacası toprak rüyada güzel kötü her şeyde adlandırılır.

Rüyada Toprak Kazmak;Rüyada toprak kazmak toprak görmekle aynı adlandırılır kişi hayırlı bir işe yönelmiş ise hayra ereceğine  bir yol varsa yola çıkacağına ölüm varsa ölümün habercisi olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada toprak kazan kişi bir gömü işareti olarak ta gösterilir.

Rüyada Toprağa Oturmak;Rüyada toprağa oturmak  kişinin mutluluğuna ve esenliğini işaret eder. Toprağa oturan kişi hayırlı bir işe yönelmiş olup bu işinde de başarı elde edecektir. Aynı zamanda rüyasında toprak gören kimse yakın zamanda eşinden ya da dostundan yardım görecektir.

Rüyada Toprakta Yürümek; Rüyada toprakta yürümek rüyayı gören kimsenin haklı olduğu bir konu üzerinde mücadele ederek hakkını savunmasıdır.

Rüyada Toprak Yemek; Rüyada toprak yemek güzeldir, rızk, kısmet ve kazanç anlamına gelir.Kişinin bol kazançlı bir işse gireceğine işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Kadehilal dedi ki:

  Rüyamda annemle babama büyük saksı içinde toprak veriyorum annemlerde saksıyi ikisi tutarak taşıyorlardı yorumlariniz için teşekkür ederim hayırlı gunler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba kader hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu; rüyada saksı içersinde toprak görmeniz, çevrenizde sevdiğininiz kişilere karşı yardımcı olmaya, onların mutlu olmasına yardımcı olmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kişi gözünde değeri olan, sevip saydığı karşı cinsten iki kişiyi tanıştırıp onların hayırlı bir yuva kurmalarına aracı olmaya tabir edilmiştir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…