Rüyada “ Tören ” Görmek

Tören
Rüyanda tören görmek rüya sahibinin eşine olan bağlılığının sevgisinin işareti olarak gösterilir. Tören ailevi sorunlar yaşayan ve bu sorunları çözmek için uğraş veren kişiye işarettir.

Rüyada Tören Görmek; Rüyanda tören görmek islami rüya tabirleri rüya sahibinin eşine olan bağlılığının sevgisinin işareti olarak gösterilir. Tören ailevi sorunlar yaşayan ve bu sorunları çözmek için uğraş veren kişiye işarettir.Rüya sahibi ailevi ve iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntılar yüzünden ruhen bedenen huzursuzluğa ermiş olup kendini huzura erdirecek çıkış kapısı aramaktadır.Aynı zamanda tören kişiler arası ayrımcılığın da başlangıcı olarak gösterilir.İş hayatında yaşanan sorunlar yüzünden kişilerin zıt düşmesi ve buna bağlı olarak çıkan sorunları dile getirir. Başka bir değişle de tören güvenlik güçlerinin yapmış olduğu görevleri bir bayrak altında toplanarak yemine dökmeleridir.

Rüyada Törene Katılmak; Rüyada törene katılmak rüya sahibinin iş hayatında ve çevresinde olan anlaşmazlıklarının giderilerek mutlu sona bağlanmasıdır.. Rüya sahibi iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntılar yüzünden evine karşı olan bağımlılığını gidermiş olup  aile içinde yaşamından yoksun kalmıştır.Eşine karşı soğuk sevgisiz eskisi gibi bağımlılığı olmayan bir kişi haline dönüşmüştür.Törene katılmak hayırlı bir topluluğun ve sizin menfaatleriniz içinde doğacak bir gelişmenin içine gireceğinize delalet eder.

Rüyada Törende Bulunmak; Rüyada törende bulunmak rüya sahibinin yapmış olduğu yeniliklere işarettir..Rüya sahibi iş hayatındaki değişimler yüzünde farklı alanlara bölümlere geçişler yaparak bu alanda ki başarısının devamını dile getirmiştir. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatında ki değişiklik kişiyi yalnız işe değil başka bir ilçeye ya da ile gitmesine ve yeni yeni insanlar tanımasına da vesile olur.Dini rüya tabirleri bu değişiklik kişide her ne kadar olumsuz etkiler yaratsa da kişiyi iş hayatında ki başarısı üzerindeki tüm etkiyi kaldırmaktadır. Başka bir değişle tören rütbe olarak ta yükselmek anlamına güvenlik güçlerinin makamlarında yükselmesine işaret eder.

Rüyada Törende Bulunduğunu Görmek; Rüyada törende bulunduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında göstermiş olduğu başarısını sevgisini işaret eder. Rüya sahibi çevresinde ki insanlara ve iş hayatında ki arkadaşlarına karşı göstermiş olduğu saygısından dolayı örnek bir birey olarak gösterilir. Ve her kes tarafından sevilen sayılan bir kişi olur. Bu tarz rüya sahipleri saygılı sevgili dürüst duygusal kişiler olup insanlara yardım etmekten zevk duyan kişilerdir. Aynı zamanda törende bulunduğunu görmek mevki ve makam yönünden yükselişe de işarettir. Kişide iş hayatında yükselişe başarıya ererek girmiş olduğu bu işte başarıya hak kazanmıştır.

Rüyada Askeri Tören Görmek; Rüyada askeri törende bulunmak rüya sahibinde adında da söylendiği gibi güvenlik güçlerinin yapmış olduğu görevlerini yerine getirebilmek için Kuranı Kerime ve Bayrağa el basarak vermiş olduğu sözleri olarak gösterilir. Askeri tören aynı zaman da güvenlik güçlerinin iş hayatında yapmış olduğu başarılardan dolayı hak kazanarak almış olduğu rütbe  veya kıdem olarak aldıkları askeri rütbeleridir. Bu rütbeler kişide iş hayatına olan bağımlılığının artmasına da vesile olur.

Rüyada Merasime Katılmak; Rüyada merasime katılmak rüya sahibinin iş hayatında kazanmış olduğu başarılarının maddi ve manevi anlamda yükselerek kişide daha güzel bir yaşam sürmesine vesile olmasıdır. Kişinin iş hayatında ki başarılar kişiyi çevresine karşıda güçlü kılarak kendisine olan güveninin artmasını sağlar. Aynı zamanda kişi yapmış olduğu işlerde çok büyük paralar kazanarak kendisini ve ailesini maddi ve manevi anlamda bolluğa berekete huzura ermesini sağlar kişinin bu başarısı ailesinin bir ömür mutlu yaşamasına vesile olur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.