Rüyada “ Trafik Kazası Yapmak ” Görmek

Trafik Kazası Yapmak
Rüyada trafik kazası yapmak görmek neye delalet eder. Rüyada trafik kazası yapmak görmek İslami anlamı nedir? Rüyada trafik kazası yapmak diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak Görmek

Rüyada trafik kazası yaptığını görmek; rüyada trafik kazası yaptığını görmek kişinin haksızlığa uğrayacağına, yapacağı bir hata ya da söyleyeceği bir söz yüzünden düzeninin bozulacağına ve uzun bir süreliğine başka bir şehre taşınacağına yorulur. Aynı zaman da rüyayı gören kişi çok sevdiği güvendiği bir kişinin ihanetine uğrayacak bu ihanet kişinin maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmesine neden olacaktır. Rüyada trafik kazası yapmak aynı zaman da  kişinin uğraşlar sonucu yapmış olduğu zorlu işte başarı elde edip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek

Rüyada trafik kazası geçirmek ve ölmek görmek; rüyada trafik kazası geçirmek kaza yapmakla aynı şekilde yorumlanır. Hayra işaret olan bu rüya tabiri kişinin bütün hayallerine kavuşacağına isteklerinin yerine geleceğine, birden fazla büyük işte başarı göstereceğine işaret eder. Rüyada trafik kazası geçirip öldüğünü gören kimse manevi anlamda huzur bulacak bir takım yeniliklere girerek hayatı İslami anlamda yaşayacağına, dünyevi hayatın sonsuzluğuna ereceğine işaret edilir.

Rüyada Araba Kazasında Yaralanmak Görmek

Rüyada araba kazasında yaralandığını görmek; kişinin iş amaçlı yaptığı bir çok çalışmanın fikir uyuşmazlığı yüzünden yarım kalarak finale ulaşamayacağına, bir çok talihsiz olaylarla karşı karşıya kalarak hayatını olumsuz yönde etkileyecek akımlara maruz kalacağına, hane içinde sebepsiz uğraşlar yüzünden çıkılacak tartışmalar yüzünden psikolojinin tam anlamıyla bozularak her şeyden soğuyacağına işaret edilir.

Rüyada Araba Kazasında Ölen Birini Görmek

Rüyada araba kazasında ölmüş birini görmek; toplum içinde ve yakın çevrenizde olan fitne fesat kötü niyetli kişiler yüzünden huzurunuzun bozulacağına, hane içinde ayrılıkların yaşanacağına, yaptığınız her işte bu kişiler yüzünden hiç bir zaman başarılı kişi olarak görülmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak Görmek

Rüyada araba kazası yaptığını görmek; rüyada trafik kazası yaptığını görmek yenilik ve değişim anlamına gelir. Beklentilerin rüya sahibinin iyiliğine sonuçlanacağına bu sayede hayatının seyrinin iyi yönde değişeceğine ve planlarının bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada araba  kazası görmek, ani ama güzel olaylar yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek

Rüyada araba kazası yapan birini görmek; çevrenizde yardım elini uzatacağınız ihtiyaç sahibi kimselerin varlığına, kalbi temiz, saygın, dürüst kimseden yardım görmeye, elinize geçecek parayı hayır amaçlı bir çok vakıf kurumlarında kullanacağınıza yorumlanır. Rüyasında araba kazası yapan birini gören kimse hem bu dünyada hem de dünyevi hayata karşı yaptığı yenilikler ile Allah’ın makul kulları arasına gireceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Yapan İnsanlar Görmek

Rüyada araba kazası yapan insanlar görmek; bir çok tabirci ye göre farklı yorumlanmıştır kimine göre rüya sahibinin girişimci bir kişi olacağı ve yeni işlere atılacağını bazı yorumlarda iş hayatında yaşayacağı çöküntüye yorumlanır. Bizlerin araştırmalarına göre ise bir çok rüya alimlerinin tabirlerinde bu rüyayı gören kişilerin hayatlarına dikkat etmesi gerektiği gündelik hayatta ufak tefek sıkıntıların yaşanacağına delalet ettiği yorumlanmıştır.

Rüyada Trafik Kazasında Yakınını Kaybetmek Görmek

Rüyada trafik kazasında yakınını kaybettiğini görmek; kişinin ruhsal bunalımlar yaşayacağına psikoloji tedavisi görüp kısa süreli tedavi göreceğine, yaşamış olduğu sıkıntılarından kurtulamayıp çıkışı olmayan yollara gireceğine işaret eder. Rüyada trafik kazasında ölmek ya da birinin öldüğünü görmek, rüya sahibinin günlük hayatının büyük karmaşalar içinde geçeceğine, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, bu nedenle kendisini hep yorgun ve bıkkın hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Trafik Kazası Atlatmak Görmek

Rüyada trafik kazasını atlattığını görmek; dünyada başına gelecek birtakım tehlikeleri yara almadan atlatır. bu rüya sizin başınıza gelecek bazı belaları dirayet iniz ve sabrınızla göğüsleyeceğimize ve sonunda tüm sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi işaret eder. Rüyada trafik kazasından kurtulan kişi, kendisini ahiret hayatında kötü duruma düşürecek bir durumdan kurtulur.

Rüyada Trafik Kazası Görmek

Rüyada trafik kazası görmek; rüyada kaza yaptığını ya da kazaya şahitlik yaptığını görmek hayırlı bir işe gireceğinize işaret eder. Rüyada kaza geçirdiğini gören kimse hayatın da bir takım yeniliklerin yaşanacağına, almış olduğu kararlarda dikkatli davranması gerektiğine yaptığı işlerin yeni kapıların açılmasına da vesile olacağına da yorumlanır.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada tatile giderken araba kazası yapmak görmek; geçmişte yaşadığı bir takım olayların gün yüzüne çıkıp bu sebeplerden dolayı yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılar ile birlikte işlerinde yaşayacağı çöküşe işaret eder.

Rüyada otobanda araba kazası yapmak görmek; iş hayatınızda başarısız olmanıza sebep olacak bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza,

Rüyada zincirleme trafik kazası görmek; hane içinde sevdiğiniz bir kimseyi kaybederek uzun süreli sıkıntıya düşeceğinize işaret edilir.

Rüyada trafik kazası yapan birine yardım etmek görmek; Allah katında yol alarak hayatını dünyevi hayatın güzelliklerine adayacağına işaret edilir.

Rüyada araba kazası yapıp sakat kaldığını görmek; kısmet kapılarınızın açılarak evlilik yolunda kararlı adımlar atmanıza, elinize geçecek fırsatları değerlendirmenize delalet eder.

Rüyada başkasının arabasıyla kaza yaptığını görmek; hiç uğruna elinizdeki servetinizi kaybederek sıfırı tüketeceğinize, çevrenizde ailenize kötülük yapmak isteyen insanların varlığına

Rüyada araba kazası yapmaktan son anda kurtulmak görmek; hayatınıza kötülük yapmak isteyen insanlara karşı dik duruşunuz sayesinde yapılan tüm kötülüklere karşı göğüs geleceğinize

Rüyada eşinin trafik kazası geçirdiğini görmek; sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, hane içinde sıkıntının boy göstermesine, ayrılıklara

Rüyada Trafik Kazası Yapmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada trafik kazası yapmak  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren trafik kazası yapmak  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Trafik kazası yapmak sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada trafik kazası yaptığını görmek, başka bir değişle hazır olan planlı seyahatlarınız varsa bu planınızı tekrara gözden geçirmeniz gerektiğine, çevrenizde ki insanlara karşı biraz daha dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Selçuklu kılıç dedi ki:

  Gördüğüm başka rüyamda da eşimle yolculuk yaparken önümüze hayvan çıkıyordu eşim vurmamak için hayvana direksiyonu kırdı o sırada kaza yaptı

  1. admin dedi ki:

   Rüyada gördüğünüz kaza kişinin haksızlığa uğrayacağına, yapacağı bir hata ya da söyleyeceği bir söz yüzünden düzeninin bozulacağına ve uzun bir süreliğine başka bir şehre taşınacağına yorulur. Aynı zaman da rüyayı gören kişi çok sevdiği güvendiği bir kişinin ihanetine uğrayacak bu ihanet kişinin maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmesine neden olacaktır. Rüyada trafik kazası yapmak aynı zaman da kişinin uğraşlar sonucu yapmış olduğu zorlu işte başarı elde edip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

 2. sıdıka dedi ki:

  merhaba ben istanbulda öğrenciyim ailem mersinde yaşıyor rüyamda mersindeydim ablamla kendi taksimizle bi tıra çarpacaktık ablam kendini kurtarıyor ben de tırın üstüne atlayıpda kurtulmayı düşünüyorum sonra kendimi yere bırakıyorum ve burnum bile kanamadan eve gidiyorum çok korkmuş ve ağlar şekilde sonra ikinci defa kaza yaptığımı söylüyorum hiçbişey olmamış gibi güne devam ediyorum lütfen yorumlar mısınız bu rüyayı akşam üstü 6 gibi gördüm.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Sıdıka Hanım Rüyanız Hayırlı Olsun Rüyanızın Yorumu
   Rüyada trafik kazası görmek; rüyada kaza yaptığını ya da kazaya şahitlik yaptığını görmek hayırlı bir işe gireceğinize işaret eder. Rüyada kaza geçirdiğini gören kimse hayatın da bir takım yeniliklerin yaşanacağına, almış olduğu kararlarda dikkatli davranması gerektiğine yaptığı işlerin yeni kapıların açılmasına da vesile olacağına da yorumlanır.Rüyada trafik kazasını atlattığını görmek; rüya sahibinin dünyada başına gelecek birtakım tehlikeleri yara almadan atlatmasına vesiledir. bu rüya sizin başınıza gelecek bazı belaları dirayet iniz ve sabrınızla göğüsleyeceğimize ve sonunda tüm sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi işaret eder. Rüyada trafik kazasından kurtulan kişi, kendisini ahiret hayatında kötü duruma düşürecek bir durumdan kurtulur.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

   1. idris gün dedi ki:

    merhaba ben özel bi şirkette çalışıyorum iki gündür üst üste kendim kullandığım araba ile kaza yaptığımı görüyorum ilki şirkentin bende olan arabası ile ikincisi ise bir belediye otobüsü ama her ikisinde de yazalanma yada ölüm yok bunun alamı ne olabir şimdiden teşekkürler

    1. Yorumcu dedi ki:

     Merhaba İdris bey rüyanızı hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada araba kazası yaptığını görmek; rüyada trafik kazası yaptığını görmek yenilik ve değişim anlamına gelir. Beklentilerin rüya sahibinin iyiliğine sonuçlanacağına bu sayede hayatının seyrinin iyi yönde değişeceğine ve planlarının bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada araba  kazası görmek, ani ama güzel olaylar yaşamaya rivayet edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüya olumsuz yönleri ile tabir edilmiş olup, kişinin söylediği bir söz yada attığı adımlardan dolayı geçici olarak bir takım sıkıntılar ile karşılabileceği olarak yorumlanmıştır. Sizin her iki ihtimalide değerlendirip Allah’u Tealadan şer olanları hayra çevirmesi için bol bol dua etmenizdir.

 3. idris gün dedi ki:

  merhaba ben iki gün üst üste kendim kullandığım araba ile kaza yaptığımı gördüm ikiside hafif kazalar yaralanma veya ölüm yok bunun anlamı nedir acaba

 4. Batıhan dedi ki:

  Rüyamda annem araba kullanırken karşıdan gelen bir araca çarptı, ben sağ koltukta oturuyordum. Çarptığı gibi rüya biti. Ölüm, sakat kalma gibi bir olay görmedim. Annemin ehliyeti yok araba kullanmıyor. Bunun anlamı nedir acaba?

 5. Erhan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kar yağdığından dolayı, yazlık lastiklerim aracımın kaymasına neden oldu ve aracım kayarak arka tarafıyla başka bir araca çarptı. aracımın arka bagaj kapağında küçük bir göçük gördüğümü hatırlıyorum. rüyam bu kadardı. Teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Erhan be rüyanız hayır olsun. Rüyada trafik kazası yaptığını görmek; rüyada trafik kazası yaptığını görmek kişinin haksızlığa uğrayacağına, yapacağı bir hata ya da söyleyeceği bir söz yüzünden düzeninin bozulacağına ve uzun bir süreliğine başka bir şehre taşınabileceğine yorulur.

 6. Burak dedi ki:

  Rüyam da yolculuk yaparken telefonda babamla konusuyordum babam sen gidene kadar biz yolu yarılayacağız bir şey olursa haber et dediler yağmurluydu yollar ıslaktı hafif bi viraj vardı önce arabayla dağın etegine cıktım sonra tekrar aşağı inerde araba takla attı ve yol kenarında ki dere gibi suya ters düştü ama o sırada arabadan inerken araba oyuncağa dönüştü ve suya ters düşüp boğuluyordum az daha

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Burak bey rüyanızın yorumunu sayfamızın içeriğinde okuyabilirsiniz. https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-trafik-kazasi-yapmak-gormek/

 7. harun dedi ki:

  meraba iyi günler rüyamda akrabam kuzenim abimle mahalede giderken ve kız kardesşi 3 kişi gezerken kamyonet tarzı aracıyla ara sokakta arabaya vuruyoduk ve kendi aracımızın önü ise pert ti aracın sahibi kuzenim nakliyatcı o sürüyodu aracı fe aracın önunu gördü ve maf oldum diye bagırır ken sag kolunun kotunu sol kolununda kopcak oldunu gördum luften bana yorumlarmısınız cok merak ediyorum ?

 8. Muhammet dedi ki:

  Merhaba
  Ben yeni bir beyaz luks araba aldim. Yolda giderken birden hizlanmaya başladim. Yanimda bir erkek kişi onu taniyorum, arkada ise bir kiz onu tanimiyorum oturyor, biranda arabayi saga çewiryorum we karşimdan arabalar gelmeye başlayor. iki üç arabaya çarpmadan siyrildikdan sonra bir eski çok eski model araba ile çarpişyorum. Ama sadaece iki arabaninda sag tarafi (şöfer tarafi) çarpilyor. kimseye bir şey olmuyor. Kiz hiç bir şey olmamiş gibi arabadan inip gidiyor. Bir de eski arabanin sahibi yaşli bir adam tartişmaya başliyor. Rüyanin ilginç olan yeri cuma namazina yetişmeye çalişyordum. ayni anda bu günde cuma güni, Inşallah hayrdir…

  saygilarimla