Rüyada “ Traş Olmak ” Görmek

Traş Olmak
Rüyada traş olmak, kişinin endişe ve korkularını geride bırakacağına, uzun uzun düşündüğü olumsuzlukların sona ereceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada traş olmak, kişinin endişe ve korkularını geride bırakacağına, uzun uzun düşündüğü olumsuzlukların sona ereceğine rivayet edilmiştir. Gören kişi için maddi ve manevi olarak düze çıkmaya, rahat ve esenlik içinde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve aile yaşantısına dair sıkıntılarının bir bir çözüme kavuşacağına, etkisinde olduğu duygusal sorunlarından kurtulacağına tabir edilmiştir. Bazen de kişinin uhrevi yaşamına dokunan bu rüya, kişinin sünnete uygun bir hayat sürmesine, helal ve harama önem verdiğine yorulur. Gördüğünüz bu rüya hayır kapılarının açılmasına, dua ve isteklerinizin Allah’ın izni ile gerçekleşeceğine, yarınlara umutla bakmaya yorumlanır. Aynı zamanda kişinin hedeflerine bir adım daha yaklaşması, hem kendi hemde sevenlerini gururlandıracak işler içinde olması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada traş olmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Traş Olmak Ne Demek

Rüyada traş olmak, hayırlı ameller içerisinde olup, büyüklerden hayır duası almaya, dini vecibelere gereken hassasiyet ve önemi vermeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya sizi üzüntüye sürükleyen, yaşamınızı olumsuz yönde etkileyen problemlerin geride kalması olarak da tabir edilmiştir. Ayrıca iş yaşamında atılan adımların güzel sonuçlar doğuracağına, karlı işler içinde olacağınızı bildirir.

Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada sakal kesmek, hoş tabirler içermemek ile beraber, kişinin iş ve özel yaşamında hatalı bir yol izlemesine işaret eder. Gören kişinin sorumsuzca yaptığı davranışlarının bedelini ödemesine, maddi ve manevi olarak zorlu bir süreç yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, rüya sahibinin yaşadığı rutin hayattan sıkılıp, bunaldığına işaret eder. Gören kişinin bir süreliğine de olsa bir yerlere gitme isteğine, kafasını boşaltmaya ihtiyacı olduğuna tabir edilmiştir. Aynı zamanda kısa süre içinde çıkılacak gezi yada tatile yorumlanır.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek, gönlünce yaşamaya, kişinin maddi sorunları olmadan dünya nimetlerinden faydalanmasına işaret eder. Gören kişi için bolluk içinde olmaya, her anlamda şans ve kısmetinin yerinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Kıl Koparmak

Rüyada kıl koparmak, israf ve müsrif davranışlar içinde olmaya, gereksiz yere harcama yapıp sıkıntı çekmeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya uyarı olup, bu tarz yaşamı bırakmanız gerektiğine, maddi anlamda sıkıntı çekeceğinizi bildirir.

Rüyada Berberde Traş Olmak

Rüyada berberde traş olmak, rüya sahibinin yaşamı adına doğru kararlar içinde olmasına, attığı her adımda düşünceli davrandığını bildirir. Kişinin adeta deyim yerinde ise, yaş tahtaya basmayan biri olduğuna, başarılar ile dolu bir ömre yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.